Youtube a Googlevideo - problém s rychlostí

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod t85m 2. 2. 2009 18:21

Zdravim,
mam doma net DSL od T-comu s rychlostou 2048kbps, problem sa tyka sluzieb Youtube a Googlevideo, strasne dlho nacitava video do bufferu, ta rychlost je blizka nule. Prakticky su videa pre mna nepozeratelne. Robi to to iste aj s operou, chrome alebo ff. Adobe flash plugin som aktualizoval, no ziadna zmena. V skole mam net od SANETU, rychlost 100Mbps a druhy pocitac a robi to presne to iste. Na jednom pc mam XP sp3, na druhom Vistu sp1. Opera, FF, Chrome - najnovsie verzie. Moze mi niekto povedat, kde je problem? Pripadam si, jak za cias dial-upu. Diki moc
***
t85m
Junior

Odeslat příspěvekod thoosah 2. 2. 2009 20:16

Takze, abych se pripojil. Mam net od O2, speedtest.net mi ukazuje, ze mam rychlost netu 5,5Mbit/s, coz je slusne, ale videa z Youtube se mi nahravaji taky dost pomalu. Cekat pet minut proto, aby se mi nacetlo video, ktere trva minuty tri se mi taky nezda idealni :/ Nebude to spis problem Googlu, ktery proste nema dostatecnou rychlost odesilani dat?
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod t85m 2. 2. 2009 22:08

Tak aspon vidim, ze niesom sam s tym istym problemom. Ale myslim, ze to netrva dlhsie ako mesiac a pol, lebo pred Vianocami som to nepozoroval.
***
t85m
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 2. 2. 2009 23:44

Uz dlouho pozoruji, ze to gugl moc nestiha (nekdy o vikendech se to take sekalo), posledni dobou je to jen jeste horsi.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Puchino 3. 2. 2009 01:20

Este pred par hodinami mi fungovali flash videa z akehokolvek zdroja a teraz mi uz nefunguje zvuk a video sa pocas prehravania zasekne. A to na oboch pc v domacnosti.
Bart wrote: I will use Google befor asking dumb questions.
Puchino
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod t85m 3. 2. 2009 02:07

puchino: mne sa toto niekedy deje na opere, neviem ci je chyba v tom plugine alebo v opere samotnej. Video ide len prve 2 sekundy bez zvuku a potom zamrzne. Ale vzdy to vyriesil restart browsera.
***
t85m
Junior

Odeslat příspěvekod Puchino 3. 2. 2009 04:46

t85m píše:puchino: mne sa toto niekedy deje na opere, neviem ci je chyba v tom plugine alebo v opere samotnej. Video ide len prve 2 sekundy bez zvuku a potom zamrzne. Ale vzdy to vyriesil restart browsera.


Operu som dnes restartol aspon 4 krat. :( Uz mi idu flash videa na sme.sk (SME TV) medzi stavom ked nesli (videa SME) a teraz ked idu som nerestartoval ale viem o com pises. Myslim ze to nie je ten problem. Prestali mi iste videa naraz na oboch PC.
Bart wrote: I will use Google befor asking dumb questions.
Puchino
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 3. 2. 2009 18:01

kdyz jede youtube momentalne 30 az 0kB/s, tak to je proste na prehravani v realnem case nepouzitelne
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milan Š. 4. 2. 2009 19:42

Dříve to tahalo videa z domény youtube.com , teď většinou z googlecache . Jestli to není důsledek toho sjednocování Google Video a YouTube.

Napadla mě ještě jiná bejkárna, ale to je blbost - že by to při přístupu přes cz.youtube.com šlo rychleji než youtube.com , ale jak říkám, asi nesmysl.

Já osobně mám od UPC 10 Mbit/s, takže to by snad mělo být v pohodě ... ;-) .
amd ryzen 5 3600 3,6 ghz | gigabyte x470 aorus ultra gaming | 16 gb 3333 mhz | samsung ssd 970 evo plus 500 gb | patriot scorch m 500 gb | gigabyte geforce gtx 1660 ti 6 gb | fractal design define c | be quiet! pure power 11 500 w | logitech g402
Milan Š.
Junior

Odeslat příspěvekod Majtan.l 6. 2. 2009 17:09

Já mám to samy děsně pomaly načítaní hruuuza
Majtan.l
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod niio 8. 2. 2009 14:47

hej, tiez som si vsimol, ze 90% videii sa nacitava priserne pomaly z youtube. alebo sa nenacitaju vobec....videa z inych serverov [googlevideo som neskusal] idu v pohode, takze nebude problem v linke. mam magio 2Mbit...

[edit OT]: ak sa niekomu zasekava prehravanie videa (prejavuje sa seknutim videa po 2s od spustenia), tak treba rucne preinstalovat flash player. viacej tu
AMD X2 5000+ BE 2.6@3.1,ASUS EAH3870 512DDR4 890/1196,ASUS M3A AMD770FX,Samsung 16MB 250GB HD252HJ + 32MB 1TB HD103UJ ,WD320GB 7200rpm USB2.0, 4x2GB DDR2 800MHz, LG 20" LCD L204WT-BF 5ms 1680x1050,Artic freezer pro64,Fortron 400W Blue storm II
niio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jiritucek 11. 2. 2009 11:23

Na tom, jaké máte připojení ani moc nezáleží... nedávno jsem o tom něco napsal na blogu
Jiritucek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mtmccox2 13. 2. 2009 14:00

taky mi to poslední dobou jede ukrutně pomalu, a net by to stíhat měl v pohodě..
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod benetti 13. 2. 2009 15:34

Já na youtube už skoro vůbec nechodím, už mě to přestalo bavit pořád čekat...Dřív jsem normálně video spustil a najednou to skoukl, a teďka to pořád zastavovat a čekat než se to načte...to točící kolečko už nesnáším :D
benetti
Junior


Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků