Windows Live Hotmail & POP3

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod marosf 23. 3. 2009 17:41

Zdravim vas,

v clanku http://www.zive.cz/Bleskovky/Oziveno-Hotmail-s-POP3-zdarma-nyni-i-v-CR/sc-4-a-145633/default.aspx som sa docital o moznosti stahovania posty z Hotmailu cez POP3.
Nedalo mi, vyskusal som...

Funguje to, ale... stahovanie trva akosi dlho. Myslim tym, ze ked uz je posta prijata, tak cez POP3 sa stiahne az za cca 5 minut. Pritom ked sa uz stiahne, tak posta sa automaticky presuva vo webmaili do odstranenej posty a pritom v nastaveniach MS Outlook 2007 nemam navolene uchovavat postu na serveri.

Stretli ste sa s niecim podobnym?
marosf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod A. Keberle 23. 3. 2009 17:54

Tak to budeš mít chybu asi u tebe. Já používám Hotmail v kombinaci s Thunderbird (přes POP3) a e-maily se stahují normálně a zůstávají ve schránce (Doručená poštu). Zkusit se podívat pořádně na návod nastavení Hotmail + Outlook a třeba si něco přehlídl.
A. Keberle
Junior

Odeslat příspěvekod marosf 23. 3. 2009 18:47

Fakt neviem kde by mohla byt chyba u mna. Jedine ak to, ze IP patri slovenskemu providerovi, ale to by potom zrejme alebo fungovalo, alebo nefungovalo vobec, nie?
Skusane aj cez zakladny Windows Mail a stale rovnako:

-kym sa nieco stiahne cez POP3, tak to trva dlho (mam na mysli detekovanie posty na stiahnutie)
-ked sa uz posta stiahne, tak zaroven sa vsetko stiahnute presuva vo webmaily do odstranenej posty

Zeby postupne spristupnovanie plnohodnotneho vyuzivania POP3??
marosf
Kolemjdoucí