Nejede Twitter (u O2)

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod El Aldio 1. 6. 2009 14:55

Zdravím,
již je to asi 3 dny, co se mi na domácí wifi nehodlá načíst twitter.com - stolní PC, notebook ani iPod Touch nenačte nic - to znamená, že firewall to nebude.

A tak se vás chci zeptat, jestli vás nenapadá, čím by to mohlo být - zřejmě nějaký blok na routeru nebo výš (?) ...

Předem děkuji za nápady!
El Aldio
Junior

Odeslat příspěvekod vybornyweb.cz 2. 6. 2009 14:53

Mám stejný problém. Přes proxy to jede. Moje IP se objevilo na několika blacklistech. Co máš za ISP. Já O2.
vybornyweb.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod El Aldio 2. 6. 2009 15:17

Taky O2.

Můžu se zeptat, kde jsi zjistil, že se ip dostala na blacklist (EDIT: Už jsem to našel)? A přes jakou proxy se ti podařilo twitter načíst? Mně to totiž zatím nejde ani tak ...

Takže to možná bude nějaký BAN na ip, protože z mobilu (z mobilního netu) jsem se připojil i přihlásil v pohodě.
El Aldio
Junior

Odeslat příspěvekod vybornyweb.cz 2. 6. 2009 16:34

Proxy: 194.160.76.5
vybornyweb.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vybornyweb.cz 2. 6. 2009 16:53

Volal jsem na O2. Vyslechli mě a řekli že na to mrknou. Tak uvidím, dám pak vědět.
vybornyweb.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod El Aldio 2. 6. 2009 17:00

Ok, až teď jsem si všimnul vzkazu v administraci blogu. Pak dej tedy vědět - díky.
El Aldio
Junior

Odeslat příspěvekod vybornyweb.cz 2. 6. 2009 20:54

Volala me nejaka zenska ze si to mam bud vyresit sam (napsat spravci blacklistu) nebo to mam dat do nejakeho jejich formulare (O2), ale ze to by trvalo dlouho.
vybornyweb.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod El Aldio 3. 6. 2009 14:38

Aaaaah! Nenávidím O2! Zkusil jsem napsat na support mail twitteru, jestli nepomůžou a jinak volám do O2 a pěkně to tam s nima vyřeším, že se ještě budou divit ...
El Aldio
Junior

Odeslat příspěvekod sevao 14. 6. 2009 22:47

Ahoj, nejde mi načíst jakákoliv stránka z domeny Twitter.com. Už je to tak měsíc. Zkoušel jsem to ve 4 různých prohlížečích a na dvou pc a ani na jednom to nejde. Internet mám od O2. Ping na server funguje. Nemám ponětí co to může způsobovat.
Naposledy upravil DevAstor dne 15. 6. 2009 00:00, celkově upraveno 1
Důvod: sloučeno
sevao

Odeslat příspěvekod El Aldio 15. 6. 2009 13:49

sevao: Vítej do party! Je to zajímavé - tři lidé (možná více), všichni net od O2 a IP adresy se dostaly na blacklist - zkus ověřit, jestli je tam i ta tvoje (http://whatismyipaddress.com/staticpage ... lacklisted). Škoda, že k tomu má O2 takový přístup! Zatím doporučím server cz.splitweet.com případně přímo z IM klienta - http://www.elaldio.eu/93 ...

Jo a na support mailu twitteru také nepomohli. :(
El Aldio
Junior

Odeslat příspěvekod shotgunman 15. 6. 2009 19:41

Hlásím to stejné :) Též O2, a ještě mi nejdou stránky MS, vypadá to stejně jako u TW.
ZD: GIGABYTE M85M-US2H
CPU: AMD Athlon II X2 250 3.0Ghz
GPU: ATI HD 5770
RAM: 2GB
HDD: WD Caviar Green 1TB (Data) & Black 640GB (Systém + Data)
CHLAZENÍ: Freezer 64
ZDROJ: Seasonic 400W
shotgunman
Junior

Odeslat příspěvekod sevao 15. 6. 2009 19:42

Mám řešení!!! I když není nejlepší, tak jsem si stáhnul Operu s Turbo módem a Twitter načítám přes ty jejich "komprimovací" servery. Zatím to funguje.

EDIT: Na blacklistu jsem asi 6x, ale nevím jak je to možné :-/
sevao

Odeslat příspěvekod El Aldio 15. 6. 2009 20:09

Vyptal se mě tedy na podrobnosti a potvrdil moji domněnku, že nová IP adresa by to vyřešila. Šel to tedy prokonzultovat s kolegou. Po chvíli se vrátil s tím, že jinou IP adresu přidělit nemohou – přiděluje je server – ale že za poplatek přidělí novou …
Viz článek (http://elaldio.eu/109) - do něj budu doplňovat aktuality (budu se snažit i do tohoto vlákna, ale blog je přední :-P ).
El Aldio
Junior

Odeslat příspěvekod l.c. 26. 6. 2009 09:45

Zdravím, také mám ten stejný problém. :-) O2 a twitter ;-) Už to nejde asi měsíc.
l.c.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MCMLXXXII 27. 6. 2009 17:15

Stejný problém i u mě - O2 vs. Twitter. O žádné jiné blokaci zatím nevím... Řekl bych, že to nejde tak 3 týdny...
MCMLXXXII
Kolemjdoucí

Další stránka