GTA IV vs WINDOWS LIVE account

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pepso100 24. 9. 2009 10:29

ahojte,

prosim vas, viete mi niekto poradit ako si zmenit region/lokaciu na windows live ucte?

Ako som zistil po kupe GTA IV a naslednom povinom zaregistrovanim sa WINDOWS LIVE, u nas (myslim tym na Slovensku) nieje tato sluzba podporovana.

Ked si v GTA spustim (cez home tlacitko) windows live a idem sa prihlasit tak my vypise ze v tomto regione nie ju sluzba live podoporovana.

dakujem za odpoved.

ps: skusal som sa registrovan na windows live aj cez nemecky proxy, ale aj tak mi tam stale pri registrovani napevno nastavilo region Slovensko. Proste neviem to nijako zmenit :(
pepso100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cumilemil 25. 9. 2009 10:26

myslim ze na slovensku to ani nerozbehas, kedze windows live neni podporovna u nas, myslim tym teda GTA multiplayer cez PC. Ak sa mylim opravte ma.
cumilemil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepso100 25. 9. 2009 10:31

no super tak tym padom mi to je na prd >>> predam original GTA IV za 20 euro :D
pepso100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod g.sus 25. 9. 2009 10:33

prihlas sa na webe k svojmu kontu, tam zmen krajinu na UK a je to!
- you bleed just to know you're alive -
g.sus
Junior

Odeslat příspěvekod pepso100 25. 9. 2009 10:40

g.sus píše:prihlas sa na webe k svojmu kontu, tam zmen krajinu na UK a je to!

no ved prave to je moj problem. Vzdy ked sa prihlasim tak mam NAPEVNO prednastavene slovensko a neda sa to zmenit.

Ked si zase skusam vytvorit new account a hned ho registrovat na inu krajinu tak ma nepusti dalej pokial nevyberem slovensko.Skusal som uz aj menit proxy ale nic...
pepso100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Saxi 25. 9. 2009 11:08

Taky jsem mel problem s prihlasenim ( hru mam asi 14 dni ) ale pak se mi to povedlo podle nejakeho navodu na GTA 4 foru. Nevim jestli ten navod funguje i na slovensku, ale v principu to bylo jen zalozit novy ucet pres treba anglicky web a zparovat to s RS clubem a nakonec mi to prošlo. Pokud se ti to nepovede, tak dej vedet a zkusim ho najit nekde v historii.....
AMD Phenom X3 720 @ 3,21GHz | Gigabyte GA-MA770-UD3 rev.1 |A-Data DDR2 4GB 800MHz |Gainward HD 4850 GLH 512MB|Seasonic Energy Knight SS-500ET 500W|Seagate Barracuda 7200.12 500GB | Cooler Master Elite | Scythe Katana 3 | Arctic-Cooling Arctic Fan 12L
Saxi
Junior

Odeslat příspěvekod pepso100 25. 9. 2009 12:02

kamo, bol by som Ti megavdacny keby si to pohladal. Ja uz som z toho mierne zufali.
pepso100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cumilemil 25. 9. 2009 12:04

no vidis, tak mozno to nakoniec aj rozbehas :)
cumilemil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Saxi 25. 9. 2009 16:32

Taky jsem byl zoufalej, a to jeste pouzivam hodne eufemisticky vyraz :-D Samozrejmne predpokladam ze mas originalku :twisted:

tady citace, co by mela fungovat :

Ne, neva normálně mám všude adresu dom jen v tom GfWL mám uvedeno ze jsem z USA.

Zádnou hru nepoustějte. Jdete sem https://login.live.com/login.srf?wa=wsi ... e&id=66262
napiste tam ten email (novej, skrátka takovej co jste na GfWL ještě nepouzil) a SING UP, zbytek je snad jasnej...
No v tuto chvili byste měl být spravně zaregistrovaný takze ještě jen krok a je to... spojit GfWL ucet s Social club uctem.
https://socialclub.rockstargames.com/pr ... nking.html

Tet teprv pustíte hru a prihlásíte se pomocí hesla a emailu který ste tam pred malou chvilkou zadal.

BTW: jestli jste to pouštěl pres hru tak to potom vysvětluje proc se vám tam automaticky vyplnovala ČR... hlásil ste se na tuzemske stránky Xboxu.

a tady link na foru, kde se to resi : http://forum.gta4.cz/viewtopic.php?f=22&t=1478&st=0&sk=t&sd=a

Dej vedet jestli pomohlo ;-)
AMD Phenom X3 720 @ 3,21GHz | Gigabyte GA-MA770-UD3 rev.1 |A-Data DDR2 4GB 800MHz |Gainward HD 4850 GLH 512MB|Seasonic Energy Knight SS-500ET 500W|Seagate Barracuda 7200.12 500GB | Cooler Master Elite | Scythe Katana 3 | Arctic-Cooling Arctic Fan 12L
Saxi
Junior

Odeslat příspěvekod pepso100 26. 9. 2009 00:44

ahoj,

no slava, rozbehal som to. bol to boj ..3 dnovi ale som online. Nakoniec som to urobil tak ze som sa pripojil na jeden usa server a odtial som si vytvoril windows live account,potom ponastavoval vsetko vo fw a uz to ide...fuuufa, bola to fuska no.

Neviem co tymto ROCKSTAR sleduje, akurat strasne mega zneprijemnuje zivot platiacim hracom. Dufam ze BLIZZ neurobi nejaku podobnu somarinu pri D3.

v kazdom pripade diki moc za ochotu pomoct a dobre forum. Je tam vale dobrych topicov.

zdravim ta
pepso100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miro1414 2. 5. 2010 23:02

Ahoj ludia ak ste to uz niekomu podarilo tam by som poprosil pomoc ja som si to včerea kupil cez steam TAk pls je to dost narocne skype : crank1414 email : crank1414@azet.sk Diki. :)
miro1414
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p0etrik 3. 5. 2010 06:51

Vzdyt se staci podivat o par postu nahoru, mas tam polopaticky navod.
p0etrik
Junior

Odeslat příspěvekod miro1414 3. 5. 2010 18:56

p0etrik píše:Vzdyt se staci podivat o par postu nahoru, mas tam polopaticky navod.
ale ja som to dost dobre nepochopil ja som to cital cele a ak mi viec poradit tak by som bol vdacny.
miro1414
Kolemjdoucí