Reset hesla na Facebook

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod odyssea 11. 2. 2010 08:40

tomu trochu nerozumim. Já kontaktuju facebook přes ten jejich chytrej formulářík (buď na reset hesla, nebo formulář pro případ že nedorazí ověřovací kód). Kde v tomhle procesu můžu odfiltrovat onen log? Myslel jsem si, že zas taková lamka nejsem, ale na starý kolena zjišťuju, že asi jo.. :roll:
odyssea
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 11. 2. 2010 12:42

Jediná možnost je požádat správce Facebooku, které bohužel jen tak neodhalíš. :D :arrow: viewtopic.php?f=928&t=1084009

V Seznamu mají opravdu šablonovité odpovědi jen tak aby se nás zbavili. A u mě jim to vyšlo, přešel jsem na Gmail. ;-)

Více o problémech zde: http://www.maxthon.cz/post2332.html#p2332
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenekm74 2. 1. 2012 16:20

Nevím jestli tohle je správné místo, ale mám otázku. Do účtu na Facebooku přítelkyně se opakovaně někdo dobývá - původně jsme si mysleli, že zůstala někde omylem přihlášená, ale i po opakované výměně hesla jsme zjistili, že se tak dostal znovu. Nevíme co s tím, nedá se nějak ten člověk vystopovat?
Zdenekm74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 7. 1. 2012 22:20

Dá. Záleží ale na nastavení jejího profilu - zabezpečené procházení, upozornění na přihlášení, schválení přihlášení, rozpoznaná zařízení.

A hlavně by si měla nechat (odborníkem!!) vyčistit počítač, protože pokud nenosí heslo napsané na čele, tak si to ten útočník někde musel vydolovat sám...
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nika79 8. 5. 2019 09:08

Dobrý den mám stejný problém. fcb mě požádá o vyplnění formuláře pro odeslání identity mé osoby a nic se nestalo.
přihlašuji se k účtu z nového zařízení a protože mám zapnuté dvoufázové ověření k přihlášení, generační kody na mobil mi nechodí a bohužel jsem si je předem neopsala. můj mobil z kterého jsem se přihlašovala je v opravně a z jiného zařízení se nepřihlásím, protože stránka nerozpozná nové zařízení, že patří ke mě.
nesmyslná pomoc od fcb je to, že mi několikrát asi milionkrát poslala kod pro reset hesla, který nepotřebuju, ale generační kod smskou nepošlou :-(
nemám důvěryhodnou osobu, která by mi pomohla se přihlásit a externí aplikaci k přihlášení jsem si nezvolila. jen ten mobil, na který mi kody nechodí.
být 14 dní bez fcb mi už celkem znervozňuje, nejsem závislá, jen tam mám důležité kontakty :-o
jsem už celkem v *****, protože amíci asi nechápou o co mi jde :-(
má s tím někdo zkušenost, jak to vyřešit????????????? Ď Ď Ď :-*
Nika79
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků