zablokovaný účet na facebooku z důvodu phishingu.

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod xjurasek 11. 5. 2010 16:20

Dobrý den nemůžu se přihlásit na facebook. Skáče mi tam že Účet zablokován

Váš účet byl deaktivován. Pokud máte nějaké dotazy podívejte se prosím na stránku častých dotazů sem.
http://www.facebook.com/help/?page=45

Myslím, že můj účet byl deaktivován, protože byl napaden nebo se stal obětí phishingu.
V současné době pomáháme našim uživatelům s červem „koobface“ a s phis...
V současné době pomáháme našim uživatelům s červem „koobface“ a s phishing servery. Pokud váš účet v nedávné době odeslal spam (např. zprávy typu „check this out!“ („podívej se na tohle!“), o nichž nevíte, že byste je odesílali vy), další informace získáte kliknutím sem. Můžete také navštívit Stránku zabezpečení služby Facebook, kde najdete pokyny pro obnovení hesla, stažení bezplatných skenovacích antivirových programů a další užitečné tipy

http://www.facebook.com/help.php?page=797
http://www.facebook.com/security

nejde mi to nijak nahodit nevíte někdo co s tím? nemůžu ani nejít žádný kontakt kam bych se měl obrátit když se vyskytne probém :( co dělat?
xjurasek
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 11. 5. 2010 17:22

Nejlépe vůbec nenavštěvovat nebezpečné sociální sítě ;-)
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xjurasek 11. 5. 2010 17:41

vždyt je tam milion lidí.... musím se tam dostat zpět.... to jste se nikdo nesetkal s tímto problémem?
xjurasek
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 11. 5. 2010 17:46

Zkus napsat na disabled@facebook.com
A bez facebooku se dá žít. Závislost na čemkoliv je problém, který by se měl léčit.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xjurasek 11. 5. 2010 18:24

díky a bude mi někdo rozumět vůbec česky?
xjurasek
Junior

Odeslat příspěvekod p0etrik 11. 5. 2010 18:31

Milanr1 píše:Nejlépe vůbec nenavštěvovat nebezpečné sociální sítě ;-)

:tleskani
p0etrik
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 11. 5. 2010 18:57

xjurasek píše:díky a bude mi někdo rozumět vůbec česky?

Tak to ti neřeknu, to nevím :) Napsal bych to anglicky (to je jistota) a pod to bych to napsal i česky, kdyby náhodou to četl nějaký čech.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xjurasek 12. 5. 2010 17:22

tak jsem to napsal česky i anglicky ale bohužel se ani nikdo neráčil mi odpovědět.... nechápu proč mi blokli účet aniž by mě upozornili.... nevím o ničem co bych tam dělal mimo pravidla.
Nemůžu se z nikým spojit kdo by mi byl laskavý aspon vysvětlit o co tady jde :(:(:(

je to nelidský !
xjurasek
Junior

Odeslat příspěvekod facility 12. 5. 2010 20:46

Sak v napovede je ze si mas odvirovat pocitac ne? :-D
Abit IP35 pro,e2180@3Ghz,6GB Ram,8800GT 512 MB,Barracuda 11. 500GB,WD 640GB,
Noctua NH-U12F,Coollaboratory Liquid Pro,Corsair VX550W,CM690, LCD Samsung 24"
Win XP SP3 NASA2 & Win7Ultimate 64bit Microsoft World Domination Total Control Edition
facility
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 12. 5. 2010 20:59

Oni s tvým účet můžou dělat, co se jim zachce (v rámci zákonů samozřejmě). Není to žádná placená služba, že bys měl jakékoliv nároky. třeba se ještě ozvou.
Alespoň si tím léčíš svoji závislost, prospěje ti to ;)
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xjurasek 12. 5. 2010 21:00

nejde mi se přihlásit na žádním pc ani na notebooku ani přes mobiL:(
xjurasek
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 12. 5. 2010 21:04

Samozřejmě. Protože tvůj účet je zablokovaný. Je jedno, kde se budeš přihlašovat, nepůjde ti to nikde.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xjurasek 12. 5. 2010 21:49

tak proč mi neodepisují když jim píšu maily? :( kdy mi odblokují učet
xjurasek
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 12. 5. 2010 22:00

Možná odepíší později a možná taky nikdy. O účet jsi možná přišel. Musíš to brát tak, že to je služba poskytovaná zdarma, tedy bez jakýchkoliv nároků nebo práv. Určitě nemá smysl jim psát více mailů, to bude mít spíš opačný efekt. Máš celkem tři možnosti:
1) Čekat a doufat
2) Založit nový účet
3) Dát facebooku sbohem a začít žít reálný život
Zablokovaným FB účtem svět nekončí, ale naopak začínají nové a lepší možnosti - možnosti reálného světa a reálného přátelství, reálného prostředí a reálného styku s lidmi. Měl bys to vyzkoušet, je to fakt dobré ;)
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod USER47 12. 5. 2010 22:07

Nechápu, kde někteří lidé berou tu představu, že kdo má účet na facebooku, nemá reálný život. Ten samej předsudek se dá aplikovat třeba na účet na superfóru a bude to mít asi tak stejnej smysl.

Bari007: Představ si, že by ti někdo zčistajasna bloknul zdejší účet a kdyby ses zajímal, co se stalo, dostal bys povýšené odpovědi typu "začni žít, měl by ses začít léčit" a podobně.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Junior

Další stránka