zablokovaný účet na facebooku z důvodu phishingu.

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Bari007 12. 5. 2010 23:20

Srovnávat sociální síť a odborné technické fórum je, mno, řekněme, trochu mimo, ale budiž. Ano, zeptal bych se, proč se to stalo a jestli se to dá nějak řešit, zcela jistě bych se s tím ale dokázal smířit a můj život by pokračoval dál. Je zbytečné se znepokojovat takovými drobnostmi.

BTW také mám účet na facebooku, ale jak to tak vypadá, asi jsem neproklouznul do všech tajů a výhod této sociální sítě a nepropadl jsem závislosti. Asi jsem divný nebo nemoderní...
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xjurasek 12. 5. 2010 23:26

je to ale pravda lidi ale jako já jsem tam měl akoro 300 přátel a na některé nemám ani jiný kontakt :( kde je te dmám vzít to je strašný
xjurasek
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 12. 5. 2010 23:30

Vytvořit nový účet a znovu si je přidat. Ještě před tím by sis ale měl vyčistit počítač, aby tvůj nový účet nedopadl stejně, jako ten starý.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xjurasek 12. 5. 2010 23:53

mno to je hezký :( možná že se mi do toho starého mohl někdo i nabourat a já jsem v tom nevinně
xjurasek
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 13. 5. 2010 00:10

To si myslím, že je nepravděpodobné, že by se někdo dostal na tvůj účet a ten člověk by měl škodlivý SW v počítači a kvůli němu by jsi měl zablokovaný účet. Pokud se ale domníváš, že tomu tak mohlo být, měl by sis svůj účet lépe zabezpečit = zvolit kvalitnější heslo. A pro jistotu by sis měl i vyčistit ten počítač, protože druhý zablokovaný účet by asi pro tebe nebyl ničím příjemným.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xjurasek 13. 5. 2010 12:40

díky za rady jinak používám avast a z firewallu je to zone alarm
ale asi si dám G-data internet security protože se mi ten avast moc nelíbí
xjurasek
Junior

Odeslat příspěvekod xjurasek 13. 5. 2010 15:04

nakonec jsem si dal ten nový od microsoftu ten essentials
xjurasek
Junior

Odeslat příspěvekod Radimfakt 3. 6. 2010 23:25

Bari007 seš borec.. Tvoje odpovědi mi dá se říct otevřely oči.
Radimfakt
Junior

Odeslat příspěvekod aldik7 4. 6. 2010 00:26

Milanr1 píše:Nejlépe vůbec nenavštěvovat nebezpečné sociální sítě ;-)

ty seš fakt inteligent :roll: on tady chce normální odpověd a ty mu píšeš pí*oviny.. takové lidi fakt miluju (ironie) :/

-- 4. 6. 2010 00:28 --

xjurasek píše:díky a bude mi někdo rozumět vůbec česky?

to se obávám že nebude :-)) ostatně je to americká společnost bez české pobočky, těch pár českých zaměstnanců co tady Facebook má sou stejně prý jen vývojáři, a navíc na ně je nemožné získat kontakt (ani v googlu nic není)

.. ale ani u české služby není jistota že se s tebou někdo bude bavit, třeba Líbko.. větší ignoranty a deb*ly svět neviděl :/ :grr:

-- 4. 6. 2010 00:30 --

Bari007 píše:Zkus napsat na disabled@facebook.com
A bez facebooku se dá žít. Závislost na čemkoliv je problém, který by se měl léčit.

ano, bez FB se dá žít a závislost na čemkoliv není dobrá (no co je špatného na závilosti na sexu nevím :-D ), ale co když ho na FB zrovna čeká nějaká důležitá zpráva nebo něco podobného a on se tam ted nedostane z důvodu pitomých spammerů a hackerů co si musí něco dokazovat sviněním cizím webů :/

-- 4. 6. 2010 00:33 --

xjurasek píše:tak jsem to napsal česky i anglicky ale bohužel se ani nikdo neráčil mi odpovědět.... nechápu proč mi blokli účet aniž by mě upozornili.... nevím o ničem co bych tam dělal mimo pravidla.
Nemůžu se z nikým spojit kdo by mi byl laskavý aspon vysvětlit o co tady jde :(:(:(

je to nelidský !

no na některých českých serverech (nechci jmenovat, ale už sem to tu jednom zminil) se taky neuráčí odpovědět a smažou profil, ale oni stejně brzo krachnou, takže u nich to je vlastně jedno :lol: :lol:

-- 4. 6. 2010 00:36 --

Bari007: něco bych ti napsal, ale seš moderátor, tak radši ne.. mohlo by se mi to vymstít :D :D .. on tady chtěl radu, pomoc.. (nikde nepsal že je na FB závislý a sedá na něm nonstop) a ty mu píšeš takové nesmysly (většinou).. jak by bylo tobě na jeho místě? nebo kdyby ti blokli tvoji mailovou schránku z nějakého důvodu a ty bys čekal dlůežitý mail a ted by ses k němu nedostal a třeba už nikdy by ses k němu nedostal? Hmm? :-) chce to občas přemýšlet :-)
aldik7
Junior

Odeslat příspěvekod M@ngo 4. 6. 2010 17:45

aldik7, nesouhlasím s tím, co píšeš, ani tvé patrně bys je rád nazval "protiargumenty" proti Bari007. xjurasek - podle toho, co jsi zmínil, tak asi pro příště se snaž využívat zálohy (i kontaktů jako např. na facebooku, na kterých ti záleží), pokud se opravdu jedná o tvé přátele, tak se s nimi patrně setkáš i v reálném životě - tak se jich třeba optej na jméno nebo tak.
@aldik7 srovnavat mail a fcbk není v žádném případě adekvátní - jinými slovy, píšeš bludy hochu...

téma: jak kontaktovat fcbk - jejich "customer service" a řešení problémů

offtopic: fcbk - ano, či ne?
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior

Předchozí stránka