Rohlik za 10mega na aukru!!

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod shrap 16. 6. 2010 10:19

http://www.aukro.cz/item1073970008_prod ... kavou.html
Docela jsem zvedavej, jak tahle afera/aukce dopadne ;) Zive by mohlo prokazat trochu investigace a prinest nejakou tu bleskovku ;)
shrap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod welby 16. 6. 2010 10:31

Dopadne to tak, že bude vydraženo za XX. milionů, ale samozřejmě to nebude chtít výherce zaplatit, protože to bude považovat za recesi.

Živě už se do toho zapojilo, myslím, včera tím, že psalo o tom, že se na aukru prodávají už i potraviny a někdo v diskuzi upozornil právě na tuto aukci. :oops:

PS: Tak jsem si všiml, že během pěti minut než jsem se dostal k napsání příspěvku stoupla cena z 200 milionů na 800 milionů... :oboze

PS2: No vidím, že jste tuto aukci svým příspěvkem ještě více zviditelnil a nejspíš se brzy dozvíme, jaká je nejvyšší možná částka příhozu :roll:
welby
Junior

Odeslat příspěvekod shrap 16. 6. 2010 10:40

no tady s kolegy uz jsem resili, jestli nemuze pretect nejaka promenna a vydrazit predmet v minusu :) to by pak byla prijemna provize od Aukra ne? ;)
shrap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mathey 16. 6. 2010 10:57

včera asi ve 23h prodejce zrušil všechny příhozy nad cca 200 Kč, a teď už je to zase na skoro miliardě.

-- 16. 6. 2010 11:07 --

a teď byla najednou "Aukce byla odstraněna zaměstnancem Aukra. "
Mathey
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod shrap 16. 6. 2010 11:11

koukam ... posledni nabidka byla tusim 992 000 100,- ... no, timhle me Aukro zklamalo, minimalne meli jeste den na to to nejak poresit ...
shrap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mathey 16. 6. 2010 11:46

ten prodejce to taky nevyřešil dobře.. nevydržel to, a začal tam přidávat informace k popisu věci, že kdo chce mu může poslat 1 kč na účet(napsal tam číslo účtu), a že se chystá založit blog, a to myslím byla chyba, nejspíš to bylo porušení pravidel, a aukro mu mohlo tuto aukci konečně zabít.
Mathey
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 16. 6. 2010 11:56

škoda, takhle se ti mentální giganti nikdy nenaučí nést odpovědnost za svoje klikání...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Mathey 16. 6. 2010 12:20

kvůli "recesi" by se jeden dokázal zadlužit na doživotí.. 999 999 980 Kč nemůže normální člověk za život splatit..
Mathey
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Wikan 16. 6. 2010 13:05

Dost by mě zajímalo, jak by to asi dopadlo u soudu.
Wikan
Moderátor

Odeslat příspěvekod DevAstor 16. 6. 2010 13:06

Také jsem byl zvědav jak to skončí, ale zdá se, že podobné aukce už rovnou mažou. :))
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 16. 6. 2010 13:25

jaky je asi za takovou aukci poplatek pro aukro?
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mathey 16. 6. 2010 15:31

nevím jestli je to pravda ale někde sem zaslechl jestli 4%; nebo 1% nad určítou částku.. každopádně je to móóc. Rozhodně v milionech.
Mathey
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod welby 16. 6. 2010 17:47

Už byla ta aukce moc profláknutá, tak to radši odpískali. Každopádně souhlasím s kernel_panic [passed], že to měli nechat dojít do konce a požadovat zaplacení. Minimálně by to vedlo k tomu, že by zrušili účet výherci. Aspoň by si příště takové srandičky rozmyslel...
welby
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 6. 2010 19:22

No myslím že už to že tam ty aukce z rohlíkama, popelníkama plných vajglů, hrstí těstovin atd. nechali tak dlouho snížilo jejich důvěryhodnost dostatečně.
Dobře že to smazali. Tady bylo vidět jak jeden udělá něco kolik lidí se opičí.
myšpulín
VIP uživatel

Další stránka