buxinc.com - zkusenosti, podvod nebo ne ?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Nargon 2. 5. 2012 15:08

Tak já mám zkusenost s jiným webem. myslím že se jmenoval adbux, ale je to tak před 5ti lety. Tam vím že jsem si asi za měsíc a půl naklikal 25$ což bylo minimum pro vyplacení. A bez problému mi to vyplatili.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod arnie222 6. 5. 2012 09:55

lukas45600 píše:arnie222 .... ty si to skusil ze hovoris ze je to fake ?

neviem kolko mas rokov a ake skusenosti .. ale uz zdravy sedliacky rozum hovori, ze je to absurdne :D ludia su proste lenivi, mlady clovek ma este sancu makat na sebe .. starsi uz to ma horsie a ked cely zivot nic nedosiahol tak podlahne takymto blaznovstvam. vacsina ludi caka, ze mu niekto da zadarmo .. ale to su len strateni ludia, ktori v sebe nevidia ziadny problem, vzdy je na vine vlada, sused, podnikatel, zamestnavatel .. tak si myslia ze budu mat vysnivane ferrari za nic, strednu skolu bez maturity a budu moct vysedavat v krcme nadalej len tak .. taky velky ... :D
arnie222
Junior

Odeslat příspěvekod 92584 25. 8. 2015 18:17

Já jsem ani nepochopila, jak se k těm penězům potom člověk dostane... Jasně, přes Paypal, ale kde se to zadává nebo tak něco...? :?: :hm Tato stránka ve mě vzbuzuje docela obavy... Dostal se k těm penězům vůbec někdo z vás? Díky za odpovědi! :-)
92584
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod darm 25. 8. 2015 18:37

Nargon píše:Tak já mám zkusenost s jiným webem. myslím že se jmenoval adbux, ale je to tak před 5ti lety. Tam vím že jsem si asi za měsíc a půl naklikal 25$ což bylo minimum pro vyplacení. A bez problému mi to vyplatili.

Tak ony jsou i funkční systémy co platí za reklamu, jen žádný z nich nedá člověku tolik, aby se to časově vyplatilo pokud si nesežene armádu klikačů přes svůj referal. To co nabízí dotyčná stránka je vážně úsměvné.
darm
Junior

Odeslat příspěvekod soban 25. 8. 2015 18:38

oooooooooo píše:Tak to je problem ale pokud by ti nevadilo že by převod probihal přes můj ůčet tak se ozvi.

Pozor to je taky trestné (přeposílat peníze z trestné činnosti za provizi) stal by se z tebe bílý kůň.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Předchozí stránka