ebay - hong kong - náklady na dopravu

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod nemakacenka 1. 6. 2011 14:49

Zajímalo by mě, pokud bych si například chtěl koupit takovéto zboží
http://viewitem.eim.ebay.cz/Car-Air-Ven ... 25839/item

U kterého je psané doprava zdarma a posílání po celém světe. Zda to opravdu je konecná cena nebo se bude později něco platit.

Někdo nějaké zkušenosti?
nemakacenka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod golfman 1. 6. 2011 15:27

Já jsem objednával něco podobného a opravdu, ta cena je konečná. Malý zádrhel je v tom, že je to posíláno jako obyčejný dopis, a protože do poštovní schránky se to nevejde, tak to poštačka dala nahoru volně na schránky. Naštěstí jsou u nás v domě poctivci a nechali to napokoji. Pokud by se to ztratilo, tak mám smůlu. Naproti tomu, cena je tak zanedbatelná, že se to asi případně dá přežít.
golfman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod a02 1. 6. 2011 15:31

nebo v lepsim pripade postacka necha papirek s textem: bohuzel se vam to neveslo do schranky, prijdte si pro to na postu.
a02
Junior

Odeslat příspěvekod AI Wintermute 1. 6. 2011 15:37

čus,
třeba dealextreme.com má taky free worldwide shipping a opravdu to platí a nikdy s tím nebyl problém.
AI Wintermute
Junior

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 6. 2011 08:26

Pridavam se. Ja z jineho obchodu dostal sluchatka za 1 cent. Doprava rovnez zdarma.
PatrikChrz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mad_doc 2. 6. 2011 10:24

Občas pozor, bývá tam omezení, že někam (příklad - Itále, Česko...) to neposílají, i když je tam free worldwide.
Ale pokud tam žádné omezení není je to vždy opravdu zdarma. Zdarma to bývá právě nejčastěji právě z Číny.
mad_doc
Junior