Google History

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod nocomichi 4. 6. 2011 13:57

Chtěl bych vyzkoušet Google history, ale dlouhodobě se tam nemůžu přihlásit. Mám svůj gmail email, ale nemůžu se přihlásit na https://www.google.com/history Objeví se přihlašovací obrazovka s požadavkem na přihlášení a ověření účtu, zadám heslo a zase to samé. Furt a stále dokola. Setkal se s tím někdo, nějaké řešení?
nocomichi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 4. 6. 2011 14:04

Teď jsem to vyzkoušel na svém účtu a žádný problém nenastal. Zkus se do historie dostat odtud https://www.google.com/accounts/ManageAccount
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod nocomichi 4. 6. 2011 15:07

Bez problému používám různé služby Google, takže jsem to zkoušel i tudy a stále to samé:

"Ověřte přístup pro účet Google."

Napíšu heslo a nic, napíšu špatné heslo a potvrdí, že je to špatné heslo, tak netuším v čem je problém.
nocomichi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 4. 6. 2011 18:59

v zakázaným, respektive nepovoleným, redirectu třeba?
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod nocomichi 6. 6. 2011 11:46

Nevím, co to znamená, ale k této službě se nemůžu přihlásit ani v práci, zatímco kolega ano.
nocomichi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 6. 6. 2011 12:28

firefox? noscript?
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod nocomichi 6. 6. 2011 12:49

Chrome, IE8, IE9
nocomichi
Kolemjdoucí