Google+ - další vývoj

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Magicmaster 22. 7. 2011 17:39

Zdravím, zajímalo by mě, jestli někdo nevíte, jestli nebyly ohlášeny nějaké další funkce. I kdybyste nevěděli, napište svůj názor, zajímá mě jak se na to dívají ostatní.

Konkrétně jsem měl na mysli vytvoření eventů, událostí (ano, zhruba jako na Facebooku). K nim by se pak přímo nabízelo propojení s Google Calendar, kde (třeba jako samostatný kalendář) by se zobrazovaly tyto události. Z toho by se hned dal tahat kalendář do desktopových aplikací, případně smartphonů. Já bych toto dost uvítal. Co vy?
Magicmaster
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 23. 7. 2011 13:49

To by bylo fajn. Ještě bych řekl, že by mohli přidat ankety, na GWave už vytvořené byly.
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod LoWang 27. 7. 2011 09:05

hloupé otázky: je v google+ nějaký chat nebo interní messaging? Nějak to tam nemůžu najít. Poslat něco jen jednomu člověku jsem teď udělal tak, že jsem si vytvořil kruh a do něj dal jen něj a pak napsal zpravá jen pro ten jeden kruh :)
Those that are last, may yet be first
LoWang
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 27. 7. 2011 13:47

Chat tam je. Je v levé části webu. Musíš si ho aktivovat a nastavit, které kruhy s tebou mohou chatovat. Využívá se klasický GTalk.

A to řešení s kruhem mi přijde jako naprostý nesmysl, když můžeš jakoukoliv informaci sdílet třeba jen s jedním konkrétním člověk, ne jen s jednotlivými kruhy.

Doporučuji začít od začátku a přečíst si http://www.pooh.cz/upload/global/Google ... ummies.pdf
Bari007
VIP uživatel