Chybí vám něco na českém internetu?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod M1CH4L 16. 10. 2011 22:16

Tato otázka mne dnes večer napadla a přijde mi, že na českém internetu je už opravdu všechno. Nebo se mýlím? Co napadlo vás? Let the brainstorming begin!!!
M1CH4L
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod digiking 16. 10. 2011 22:25

jo, chybí mi nějaký forum o počítačích, kde administrátoři nebudou mazat naprosto nezávadný věci!
(* Nepřítomnost 11.10. až 12.10. 2011 *)
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod M1CH4L 16. 10. 2011 22:33

+1 :) ale spíš jsem myslel nějaký služby pro lidi nebo tak něco :)
M1CH4L
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos00x 16. 10. 2011 22:47

az na neco prijdu tak si to rozhodne necham pro sebe a vytriskam na tom balík.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod M1CH4L 16. 10. 2011 23:11

karlos00x: ono to není jen o nápadu, ale ta celková realizace je mnohem těžší... já měl taky několik nápadů, jeden z nich jsem prezentoval Microsoftu na nějaké soutěži a bylo to úspěšný, ale ta realizace by byla tak náročná, že jsem to hodil do šuplíku. Možná chyba :(
M1CH4L
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robikbedrunka 18. 10. 2011 18:46

Pokrok nezastavíš. Za rok bude na internetu něco jiného, možná něco ubyde, něco přibyde. Za 5 let bude to samé. Ovšem to jediné, co opravdu pokračujeme je jen v naší hlavě. Ty věci jsme se učily na základce, na střední, a někdo i možná na vejšce. Ale pokud někomu něco na internetu chybí, tak nechť si uvědomí, že tady internet vůbec nemusel být, nemuseli by být počítače, microsoft, google... Místo toho vy někteří lidé, co ještě chodí do školy začaly učit, a nekoukaly by nonstop na péčka, hry, facebook a další věci... Na začátcích internetu se stránky načítaly dlouhé minuty, a koukat na filmy s tamtíhlem připojením bylo nemožné a teď? Teď máme rychlosti 100Mb/s a ti ajťaci v USA už mají 1Gb/s. Pokud někomu opravdu něco chybí, ať si počká. Za několik dalších generací už to určitě na internetu bude. Když se mu čekat nechce, a potřebuje to vědět hned, může se zeptat rodičů a jak všichni víme, existujou miliony různých knížek.
robikbedrunka
Junior

Odeslat příspěvekod Pa59 18. 10. 2011 20:32

Na internetu mi chybi moznost volit z domova. Scitani lidu bylo zbytecne slozite. Proc jsme rovnou na webovych strankach nevyplnovali formulare ( stazeni AR mi pripadalo nadbytecne, ikdyz z hlediska zabezpeceni asi nejjednodussi ) ?
Pa59
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jadus 18. 10. 2011 20:59

čmuchám, čmuchám... Cejtim koleso...
Od BPU po BFU
jadus
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků