Ebay - platba poplatku za inzerát

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Koby 22. 6. 2012 09:25

Dobrý den, mám problém s ebay, resp. nevím jak to přesně funguje a nikde to nemůžu najít.

Vystavil jsem inzerát, ale poté to chce nějaké jednorázové nastavení banky/inkasa, aby si mohli strhávat poplatky za vydání inzerátu, provize z prodeje atd... Používám německý ebay, ale německou banku nemám a českou mi to nepustí.

Není jiná možnost, jak tyhle poplatky uhradit? Vždyt i aukro nabízí několik možností, jak tyhle poplatky jednou za čas uhradit... :-( Paypal třeba mám, ale prostě na ebay.de jsem nenašel jinou možnost, jak tyhle poplatky zaplatit, okamžitě to přesměrovává na jednorázové nastavení učtu banky.

Umíte někdo poradit? Děkuji
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 22. 6. 2012 11:15

Je potřeba rozlišovat mezi automatickým zpracováním jednorázových plateb a jednorázovým vyrovnáním účtu za jednorázové platby.

To, o čem píšeš, je podle mne automatické zpracování jednorázových plateb. V administraci tvého konta Ebay Personliche Daten / Zahlungeinstellungen / Aktualisieren Sie Ihre automatische Zahlungsmethode lze nastavit, jestli se tyto platby mají vyřizovat automaticky 1x za měsíc strháváním z konta nebo přes kreditní kartu. Tady opravdu Paypal nastavit nejde (z toho důvodu, že u Paypal musíš každou platbu autorizovat a to u automatických plateb nelze).

Ale máš možnost poslat tam peníze i jednorázově přes Paypal, kreditkou nebo převodem, vidím tuto možnost ve správě konta, Personliche Daten / Zahlungeinstellungen / Einmallzahlungen.

(Jak přesně to s platbou těchto poplatků přes Paypal funguje nevím, já mám německé konto.)

Nápověda:
http://pages.ebay.de/help/sell/pay-fees.html#paypal
vladimir
Expert