[SEZNAM.CZ] Hromadne smazani emailu..?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod sejvi 1. 12. 2012 16:53

Zdravim, da se nejak na EMAILu od SEZNAMu nejak hromadne smazat vsechny emily v dorucene poste? Jde to pres VYBRAT VSE, tedy oznacim si 100 emailu a kliknu na SMAZAT. Ale proboha to mam takto mazat cca 25.000 emailu!? :shock:

Diky za rady. :idea:
● HP ProBook 470 (17.3"), Intel Core i5-4200M, 8GB DDR3, AMD Radeon HD 8750M/2GB, 750GB disk, Win10
● Asus Eee 901 Black, 2GB DDR2 667MHz CL5, 4+8GB SSD, 16GB SDHC class 6, WinXP Home
● Huawei P8
sejvi
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 1. 12. 2012 17:06

Jestli to jde z webového rozhraní nevím, ale můžeš použít klienta, stáhnout přes IMAP hlavičky, a pak vše hromadně smazat.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ansam 2. 12. 2012 09:09

Pošli žiadosť na helpdesk@seznam.cz a tam ti to všetko odstránia,
ale si nechaj poradiť tuna: http://napoveda.seznam.cz/forum/
Ansam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vladimir 2. 12. 2012 09:30

Kompletní výmaz schránky jsem kdysi udělal v Outlook Express přes POP3 jednoduše tak, že jsem vytvořil pravidlo pro zprávy, aby se smazaly ze serveru (Všechny zprávy / Smazat ze serveru) a nechal jsem vybrat schránku. Tím pádem se jejich obsah taky ani nenačítal do počítače.

Ty zprávy, které chceš na serveru nechat, by se ale musely přesunout na Seznamu do jiného adresáře, kterému by se nenastavilo vybírání přes POP3.
vladimir
Expert