Nejlepší weby pro stahování filmů a seriálů

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Josef Kraus 31. 1. 2013 09:07

Pro nedělní článek na Živě.cz hledáme tipy čtenářů na webové stránky a servery, odkud je nejlepší stahovat filmy a seriály. V českých podmínkách nejsou oficiální možnosti, jak se dostat ke všem filmovým a seriálovým novinkám, proto jsou zde webová úložiště se zásobami filmového obsahu velmi oblíbená. Nejpopulárnější je bezesporu Ulož.to, ale existuje řada alternativ - jaké používáte vy?
Josef Kraus
Redaktor Živě.cz

Odeslat příspěvekod Abox 31. 1. 2013 09:11

Tak uz nic...smazano.
Naposledy upravil Abox dne 31. 1. 2013 09:34, celkově upraveno 1
Abox
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gerret 31. 1. 2013 09:28

filestube.com
Gerret
Junior

Odeslat příspěvekod David P. 31. 1. 2013 09:30

Ulož.to je teď už hodně kontrolované a leckteré novinky rychle mizí. Tak se teď nejčastěji obracím na HellSpy. Mají vyhledávání, tak nemusím brouzdat ve fórech, většina aktuálních věcí tam je, linky jsou rychlé a kredit levný.
David P.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepikrihu 31. 1. 2013 09:40

Souhlasím s David P., už nějaký ten měsíc používám hellspy a zřídka se mi stalo že bych něco nenašel. A za 150,- 60 000 MB...myslím si že pěkná cena ( platební kartou )
pepikrihu
Junior

Odeslat příspěvekod dali007 31. 1. 2013 09:42

bezvadata.cz, rapidshare.com, uploaded.to, fastshare.cz, depositfiles.com, netload.in, czshare.com, edisk.cz, euroshare.eu, share-rapid.com.... A mnoho mnoho dalsich :)
dali007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Falhar 31. 1. 2013 09:43

Falhar
Junior

Odeslat příspěvekod limki 31. 1. 2013 09:48

na ulozisku az tak nezalezi, len par je naozaj rychlych ako mediafire a zippyshare
ide o to ako najst linky, kedze relevantne uloziska neposkytuju vyhladavaci nastroj
najlepsi (okrem utfg) je filestube, ked viem co hladam
cerstve filmy a serialy na rlslog, ale tam sa este pasu avi dinosaury
radsej pozerat streamovane online, znova cez dobry agregator ako tv-links.eu
a neskor samozrejme kupit dvd/br, duh
btw, http://goo.gl/YZbyd
a preto ... nechcel by som aby moje oblubene zdroje (na ktore som nahodou natrafil na 10+ strane google a cez filestube) zrazu zacali stracat linky
Naposledy upravil limki dne 31. 1. 2013 09:56, celkově upraveno 2
limki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kbn-001 31. 1. 2013 09:48

A já do teď žil v přesvědčení, že warez tu není podporován lépe řečeno přímo zakázán a ejhle
kbn-001
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nigfire 31. 1. 2013 09:51

Pro nejnovější díly seriálů standardně používám torrent. Většinou to jede opravdu hodně rychle, je to zadarmo a je to prvotní a hlavní kanál, přes který se tyto ripované verze rozšiřují
Nigfire
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pocitujlasku 31. 1. 2013 09:56

kbn-001: tak to treba nahlasit moderatorom :D
pocitujlasku
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HopXXII 31. 1. 2013 09:58

David P. píše:Ulož.to je teď už hodně kontrolované a leckteré novinky rychle mizí. Tak se teď nejčastěji obracím na HellSpy. Mají vyhledávání, tak nemusím brouzdat ve fórech, většina aktuálních věcí tam je, linky jsou rychlé a kredit levný.

Přesně také souhlasím Davidem Polesným ;) HellSpy má plno filmů v dobré kvalitě, zobrazuje informace o nahraném souboru (např. počet zvukových kanálů) a také mám zakoupený kredit.
HopXXII
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4154 31. 1. 2013 10:01

http://share-rapid.com/
Výhoda:
Nízka cena kreditu. Při koupi 3300 GB 0,31 kč za GB
Stahování 3 souborů současně - možnost přikoupit si více slotů
Nevýhoda:
Neexistuje free účet
Nemá náhled videa
Není garantována rychlost stahování - ve špičce rychlost srovnatelna s free účtem Uloz.to
4154
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PClow165 31. 1. 2013 10:03

nad inteligencí (bez urážky) některých lidí se pozastavuji, protože já jsem stahovač warezu a zásadně ho neuploaduju, jako asi většina lidí. Torrent bych v životě už nepoužil, protože když stahuješ musíš uploadovat, sice to omezis na 1kbps ale porad porušuješ zákon, u kteréhokoliv uložiště porušuje zákon pouze ten kdo to tam nahrál. To že si to stáhneš tě nijak neohrožuje. (filmy, serialy, hudba) - pokud si dobře pamatuji zákon, tak se bohužel toto nevztahuje na software a i u věcí který jsou jako software free ke stažení a je to závislé na aktivaci a podobě a musí bý použit crack nebo jiné podobné řešeni je zas opět porušení zákona kvůli obcházení ochrany.

Hellshare(hellspy), uložto, share-rapid a czshare u mě vedou.
PClow165
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pocitujlasku 31. 1. 2013 10:15

PClow165: ale ked to tam nikto nenahra, tak nemas co stahovat. A bez urazky, ludi, ktori len beru a nicim neprispeju neznasam.
Osobne obcas stahujem cez uloz.to niekedy cez hellshare, ale viac vyuzivam torrenty, lebo najst starsi ceskoslovensky film sa na uloziskach neda zohnat.
pocitujlasku
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků