Jaká je nejlepší náhrada za končící Google Reader?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 3. 7. 2013 10:19

Ne fakt nestačí :-) Na mobilnim zařizeni je to trošku passé ji použivat jako rssreader i když ji jako prohližeč použivám.Skončil jsem u greader.Odhlašeni od google ůčtu - přihlašeni k službě feedly.Ve feedly přihlašeni k byvalym odběrům.
Pokračuji dal na greader,nic lepšiho momentalně není.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod aldik7 8. 7. 2013 15:30

Já pořád bloumám mezi - The Old Reader, G2 Reader, Feedreader.com/online, AOl Reader a Digg Reader. Feedly jsem taky zkoušel, ale to už jsem zavrhnul.

Jako spojit všechny tyhle čtečky do jedné, tak by to byla super čtečka, ale samostatně každé z nich něco chybí (něco mi na ní vadí).
Myslel jsem, že nejlepší je The Old Reader, ale je to celé nějaké pomalé, nenačítá to všechny položky, ale jen část (myslím ty starší, přečtené) a při procházení položek mě to vždy hodí v seznamu na aktuální položku (tohle greader nedělal a lépe se četly nové i ty již přečtené položky).

U Digg reader mi zase chybí tlačítko pro aktualizování, jestli náhodou není něco nového k přečtení (netuším jak často se to samo aktualizuje) a v liště se nezobrazuje počet nepřečtených položek (jako to uměl greader).
Přitom tohle jsou všechno takové banality, takže se divím, že jeho nenapadlo hned udělat.
aldik7
Junior

Odeslat příspěvekod Bender222 27. 9. 2013 18:48

Přeci jen bych toto vlákno oživil, protože vidím, že zde na fóru není o této čtečce žádná větší zmínka. Osobně jsem Google Reader moc nepoužíval, ale teď již nějakou dobu využívám InoReader:
  • Poměrně použitelná aplikace pro Android
  • Podporuje přihlašování přes vytvořený účet, netřeba žádný Facebook, Google a podobné
  • Přehledné a nenáročné webové rozhraní
  • Žádné reklamy a "PRO" verze jako například u Feedly (Snad se to nezmění)
  • Vývojáři poměrně otevření novým vlastnostem
  • Jednoklávesové zkratky pro snadné procházení článků
  • Jisté sociální vlastnosti jako přátelé, diskuze o daném článku mezi uživateli InoReaderu, "Lajkování článků" a samozřejmě snadné sdílení na sociálních sítích, které se ovšem dají snadno vypnout
  • A hromada dalšího...
Zatím v mnoha jazycích včetně slovenštiny, čeština na seznamu ale stále chybí.
Bender222
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků