Nejlepší internetová služba pro poslech hudby

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 26. 5. 2013 19:08

Grooveshark
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Paleandr 4. 6. 2013 13:55

Je v tom y.qq.com možné spustit rádio? Myslím tím něco na způsob Pandory - zadám interpreta a služba potom přehrává další podobné interprety sama. Díky za info.
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod hovasty 24. 1. 2014 07:37

Zaujímalo by ma teraz s odstupom času a po príchode služby spotify do Čiech a Slovenska aku službu preferujete?
Mňa spotify očarilo až som sa som si spravil premium účet :) ale na druhú stranu som skúsil Deezer a teraz sa neviem rozhodnúť... :/

Deezer ma väčšiu zbierku skladieb, nie je tak brutálne previazany s Facebookom
Spotify má skvelú službu radio na hľadanie podobných skladieb, no chyba ako v mobilnej aplikacii tak na PC a v prehliadači možnosť opakovať jednu skladbu...

Obe služby garantujú v premium účte 320 kbps no zaujimalo by ma ktoré podľa vás hrá lepšie? Ako som čítal zahraničné fóra skôr sa mierne prikláňali k Deezeru.

Počúvam z 95% na mobile HTC ONE.

Vďaka za odpovede :)
hovasty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Thom 1. 2. 2014 11:50

Taky by mě zajímaly současné názory lidí, co vyzkoušeli vícero služeb (a nejlépe aspoň trošku delší dobu, ne půl hodiny ;-) ).
Mimochodem, nevíte jestli / kde bývá blokované zároveň používání na dvou zařízeních? Nějak netoužím platit v rodině víc přístupů...
Já mám momentálně placený Google Play, ale na svém účtu, což není moc praktické, když si to doma chce pustit i někdo jiný, musí se mi pak hrabat v účtu. Ten multiple login funguje v prohlížečích celkem divně.

EDIT: no tak právě ten současný provoz na dvou zařízeních mi umožnil jen Google Play (zkoušel jsem ještě Spotify a Deezer).
Thom
Junior

Předchozí stránka