Google Play Music - co chybí za interprety a alba?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod akira.uzai 2. 10. 2013 18:07

DevAstor píše:Novější alba od Manowar.

Není to tím, že už umřeli?
あきらうざい
akira.uzai
Junior

Odeslat příspěvekod akira.uzai 2. 10. 2013 18:09

bandolier.wz píše:
akira.uzai píše:To posloucháte jen vážnou hudbu nebo techno bez vokálů?

toto
http://bandolier.wz.cz/seznam.htm

cd nakoupena do r 1998, od dob palíren už nenakupuji

Ach tak, když vaše nejtvrdší album jsou hromyblesky (ac/dc) tak to chápu, že jste se s touto nálepkou nesetkal. Soudntrack k Pulp Fiction ji měl až na sběratelské edici.
あきらうざい
akira.uzai
Junior

Odeslat příspěvekod stall 2. 10. 2013 19:26

Chtěl jsem zavzpomínat na střední a k mému překvapení chybí Rammstein!
stall
Junior

Odeslat příspěvekod Nakasharal 3. 10. 2013 11:47

Co se mi zdá jako docela velká chyba je absence všech zásadních alb od Placebo. Docela mě to zamrzelo ale na druhou stranu zatím všechny ostatní mé oblíbené alternativní kapely, jako The Cure, Joy Division, The Smiths apod. jsou kompletní.
Nakasharal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jamil 3. 10. 2013 12:29

Mne to nenašlo skladbu Kingžaba od skupiny Chulimanga z Djibuty.
http://www.youtube.com/watch?v=JSzfrzS2K_E
:D
Ceterum autem censeo, communismo esse delendam
Jamil
Junior

Odeslat příspěvekod mmmjack 13. 10. 2013 15:42

stall píše:Chtěl jsem zavzpomínat na střední a k mému překvapení chybí Rammstein!

Přesně, já taky :D Steini jsou tím poměrně pověstni, mají nějakého divného vydavatele, nemaj alba ani na groovesharku a na deezeru snad taky poskrovnu. Když se podíváš na YouTube tak tam nemají ani ofiko kanál ani u nějakého vydavatele jak je třeba Nuclear Blast atd.
OT: mne bylo hned jasné co to je explicit, stačí si to přeložit že jo, ale taky nevím, že bych to na svých originalkach měl, asi Zeppelini nebo Purpli nezpivali sprostě nebo co.
Já jsem hlavně rad ze tam jsou i interpreti, kteří se třeba objevují na Colours: Asaf Avidan, irie revoltes, tomahawk a jim podobné, i když tam mají třeba jen jedno, dvě alba.
Otázkou zůstává, jestli tam dotyčná alba nejsou vůbec, nebo je jen nevidíme u nás v ČR, protože jsme prostě v zóně, kde to nemáme dostupné?!

BTW: ukládání hudby pro offline poslech na sd kartu mne taky trápí.
mmmjack
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 13. 10. 2013 16:32

offline na sd - exposed framework a modul.neni problem.music2sd modul
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Libb 16. 10. 2013 19:58

Možná se něco za ty 3 dny změnilo, ale já tam Rammstein vidím (jestli to ale nejsou ti, co mám na disku, nějak nevím jak odlišit svoji vlastní knihovnu od té googlovské). V každém případě to nachází podobné kapely.
Horší je, že nejde pustit rádio Moravanky :(
Libb
Junior

Odeslat příspěvekod mmmjack 16. 10. 2013 21:24

Rammstein stále vidím jen:
Obrázek
Nic se tam nezměnilo.
To samý Metallica, ta tam nemá žádné kompletní album.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ConnorCZ 16. 10. 2013 21:52

V obchodě Play Music mi zatím nechybí nic, ale v All Access mi chybí od Ellie Goulding alba Halcyon a Halcyon Days :( .
ConnorCZ
Junior

Odeslat příspěvekod mmmjack 17. 10. 2013 08:33

POČKAT!!! Chceš mi říct, že v obchodě Play Music je jiná nabídka, než v tom předplatném co mám?!?!?!
Teď jsem se podíval v obchodě a skutečně, alba Rammstein tam normálně jsou, WTF??? Já myslel že je ta nabídka totožná... Tak to nechápu, jak to maj rozdělené? Podle čeho? Nebo k čemu mi to předplatné potom je, když je tam 10% hudby?
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
mmmjack
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ConnorCZ 17. 10. 2013 09:42

Jo je, ale to bude spíš problém vydavatelů, za to Google nemůže. Já si alba budu radši kupovat :)
ConnorCZ
Junior

Odeslat příspěvekod mmmjack 17. 10. 2013 13:27

No protože jestli se to nezmění, tak pro mně předplatné ztrácí smysl :( To ho můžu rovnou zastavit.
mmmjack
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod honzakov 24. 10. 2013 11:52

Nestalo se vám někomu, že vám zmizela některá alba?
Z "all access" mi zmizelo třeba Horkýže Slíže - Platinum Collection a teď není ani v "play". A taky třeba Nohavica - Mikymauzoleum, to je vidět v "play", ale v all access není. A to jsou jen dvě, kterých jsem si všiml.

Také když najdu nějaké album v "play", tak tam u něj není takový ten odkaz na přehrání celého v "all access", co tam býval - nevím přesně, jak to na tom odkazu bylo napsáno.

Na druhou stranu mi přijde, že některé ceny jsou v "play" nižší, než byly. Ale jestli takhle chtějí vážně pokračovat, tak celý "all access" začíná ztrácet smysl. A upřímně je mi úplně jedno, jestli je to problém google, nebo vydavatelů. Jsem ochotný za tu službu platit, ale rozhodně nestojím o to, aby mi z ničeho nic mizela alba z knihovny..

Má tahle služba nějakou oficiální podporu (CZ, ale klidně i ENG), nikde nic nemůžu najít, jen samé nápovědy, co jsou mi na nic..
honzakov
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka