Google Play Music - co chybí za interprety a alba?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mmmjack 24. 10. 2013 19:27

A ty máš zaplacenej allaccess? Nebo jak jsi měl ta alba přidaná? Jako já bych se tomu vůbec nedivil, kdyby ty alba mizely a zůstávaly jen v play, prostě protože si to asi usmyslel vydavatel. Mně se vůbec nelíbí, že je v All Access jen čtvrtina věcí, za to platit fakt nebudu, dokud se to nezmění, takhle to pro mně ztrácí smysl.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honzakov 24. 10. 2013 22:39

Právě, že all access mám zaplacený, na českém Google Play a ta alba byla streamovaná, včera jsem si chtěl poslechnout (přes android telefon) ty Horkýže Slíže a místo streamu to potichu přeskakovalo jednu stopu za druhou a po aktualizaci (aktualizovat v menu Hudba Google) to album zmizelo úplně. A už tam není vůbec nikde. Taky jsem zjistil, že zmizel ten Nohavica, od kterého jsem tam měl právě jen to Mikymauzoleum, to jsem pak našel v play za 120,- a z all access zmizelo. Spíš bych to viděl na nejaký úžasný počin (CZ) vydavatelů, než Google. Ani jedno z těch dvou alb jsem neměl uložené offline, takže nevím, co by se stalo, kdyby to tak bylo.

Ještě tomu měsíc dám, a když to takhle půjde dál, tak s tím končím a vystačím si zase s TuneIn a 8tracks. Každopádně po tomhle se moje nadšeni z té služby začíná měnit na něco mezi zklamáním a nas****stí.
honzakov
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků