Co je s fórem CZEmoney?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 12. 1. 2014 09:21

Zajímalo by mne zda někdo nevíte co se děje s fórem. Bylo to dobré fórum zaměřené hlavně na různé způsoby vydělávání přes internet, ale nejen to. Včera dopoledne ještě toto fórum bylo normálně bez problémů funkční, ale odpoledne už ne a doposud není. Stránky tohoto fóra se nenačítají. Předpokládám, že tento problém není pouze u mne. Snad to provozovatel toho fóra messal jen tak bez jakéhokoliv předchozího upozornění nezrušil. Byla by to škoda kdyby toto fórum jen tak najednou zaniklo.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod soban 12. 1. 2014 11:49

Nezaplatil za elektriku tak mu server vypli.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 12. 1. 2014 13:26

A to se webhosting platí podle toho kolik elektřiny spotřebuje server? Já bych ale rád poznal nějaký vážně míněný důvod. :-(

Už někdy v polovině 2012 roku měl s tím fórem nějaké vážnější problémy kvůli kterým to nějakou dobu vůbec nefungovalo. Myslím, že se to tehdy vyřešilo mj. i změnou webhostingu. Tehdy se v době nefunkčnosti fóra diskutovalo na. Nyní už o této možnosti a že to ještě stále existuje asi nikdo neví.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Deliczero 12. 1. 2014 15:38

asi SCAM 8-)
Deliczero
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 13. 1. 2014 22:56

Tak toto fórum už zase funguje a diskutuje se v něm dál.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod remet 14. 1. 2014 09:48

vlazy: Ano, asi se budes velmi divit, ale u serveru je elektrina v zasade to nejdrazsi. Jinak jako reklama na "vydelavani" na internetu to bylo dost ubohe.
Linux? Nein, danke.
remet
Junior

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 1. 2014 10:27

remet:
Vůbec se tomu nedivím. Vím, že elektřina není levná záležitost. Neznám ale žádný webhosting kde by cenu za pronájem serverů nebo prostoru na nich účtovali podle toho kolik elektřiny ten server spotřebuje.
Pokud jde o nějakou údajnou reklamu tak já zde nic nereklamuji a ani to nemám v úmyslu.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků