Služby a aplikace pro travel hacking

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod standajanu 7. 4. 2016 16:52

Agregátory levných letenek, aukce hotelových pokojů, spolucestování nebo couchsurfing jsou služby, které mohou cestování příjemně zlevnit. Máte tipy na takové služby nebo rovnou zkušenosti s nimi? Co byste doporučili cestovatelům, kteří se nespokojí s kliknutím na tlačítko Koupit zájezd?
standajanu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod forgtn 7. 4. 2016 17:18

Aplikace pro cestovatele, která vás vzbudí na požadovaném místě, zejména při dlouhém cestování autobusy, ale i když se dostanete k místu kde chcete vystoupit v MHD. Univerzalní aplikace pro Windows 10 z české kotliny. Aplikace WakeMeThere, více zde http://www.vpsolution.cz/WakeMeThere/
forgtn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myscho123 7. 4. 2016 20:07

Super až na to, že vo vlaku mi zrovna GPS moc nefunguje kvôli oknám s fóliami ;-] ..

Ja používam Skyscanner, Letuska.cz a Booking.com
N3510i > N6021 > SEK750i + HPM82> HP ipaQ 614c > NEXUS S > Sencor P5500 > Samsung Galaxy NOTE 10,1 + Honor 8 > Huawei P30pro
Nikon D5000 > FujiFilm X100F
myscho123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sislik 7. 4. 2016 21:58

na seznam bych urcite pridal taky jeste TripAdvisor
Radsi nic, nebo mi to zase smazou...
Sislik
Pokročilý

Odeslat příspěvekod karlos00x 7. 4. 2016 22:08

booking, airbnb
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Loyza1 8. 4. 2016 09:01

Vždycky jsem pro pohyb pro destinaci používal City maps 2 go. Aplikace, která obsahuje offline mapy měst z celého světa. Teď jsem si stáhnul Here mapy a hodlám je při příští cestě vyzkoušet. Uvidím.

Taky používám český Tripomatic, kde si naplánuju výlet předem a pak mám na místě přibližnou představu kam a kdy chci jít.

No a pak klasika: Google maps, booking.com, Uber. A většinou si ještě stáhnu offline mapu metra.
Loyza1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod v8 8. 4. 2016 10:42

v8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod forgtn 8. 4. 2016 17:36

myscho123 píše:Super až na to, že vo vlaku mi zrovna GPS moc nefunguje kvôli oknám s fóliami ..
Mě funguje GPS ve vlaku úplně v pohodě ;) Třeba pořídit lepší železo nebo nejezdit panceřovanými vlaky :D
forgtn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod asco 8. 4. 2016 22:24

Hotels.com - garantuji nejnižší cenu = obvykle stejná nebo o pár korun nižší než na Booking.com, ale navíc s věrnostním programem každá 11. noc zdarma v ceně průměru předchozích 10 :)
Skypicker
Skyscanner
Tripadvisor
Cestujlevne.cz
asco
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 8. 4. 2016 22:41

forgtn píše:
myscho123 píše:Super až na to, že vo vlaku mi zrovna GPS moc nefunguje kvôli oknám s fóliami ..
Mě funguje GPS ve vlaku úplně v pohodě ;) Třeba pořídit lepší železo nebo nejezdit panceřovanými vlaky :D

Tak kdyz jezdis na uhlakach tak to pak jasne...
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý