Zablokovani

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Pavel Aschermann 4. 3. 2020 12:25

Dobry den, rad bych se zeptal, jestli mohu nejak pozadat o vysvetleni proc jsem byl zablokovan. Nepouzivam zadna sprosta slova ani nikomu nevyhrozuji nebo neobtezuji naopak protestuji proti xenofobii a rasismu, ale lresto jsem byl zablokoan ja a nikoli druhy diskutujici
A mimo tobo, ze jsem porusil zasady fb se nedozim nic. Opravdu netusim jake zasady a vcelku rad bych se to dozvede. Pozadani o prko trolo ani je k nocemu, protoze se opet dozvite zcela vagni odpoved, ze jste porusili zasady, ale ja bych chtel vedet co konktetne a napst k tomu svuj nazor. Dekuji pekne.l
Pavel Aschermann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 4. 3. 2020 14:48

Pavel Aschermann píše: jsem porusil zasady

Zásady správné češtiny?
Co s tím?
Stačí si pořídit klávesnici, která umí psát diakritiku.
Pavel Aschermann píše:zasady fb

Jsi si jist, že sis podrobně prostudoval pravidla?
https://cs-cz.facebook.com/legal/terms
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pavel Aschermann 4. 3. 2020 17:07

Samozrejme se omlouvam, pisu z telefonu. Domnival jsem se, ze to bude srozumitelne i tak. K pocitaci se dostanu az o vikendu.
Pravidla jsem si precetl a ziskal jsem dojem, ze neni v poradku vymezovat se proti konkretnimu etniku, coz delal muj protidiskutujici. Ja jsem ho oznacil za xenofoba, coz neni zadne sproste slovo, nybtz odborny termin pro cloveka, ktery ma strach z jineho etnika. A byl jsem vyrazen ja. Ok. Beru to, jen by me zajimalo na jakem zaklade on muze dal sirit svuj nenavistny projev a ja jsem zablokovan, kdyz ho na to upozornim. To ppdle me uplne nesouhlasi se zasadami FB. Ale samozrejme se mohu mylit.
Pavel Aschermann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 4. 3. 2020 17:36

Nějak nechápu proč píšeš sem?

Řeš to s FB.

My těžko můžeme něco vyřešit a ani nevíme o co jde.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pavel Aschermann 5. 3. 2020 11:34

A.nevis prosim, jak to resit primos fb? Asi mas pravdu, sem to nepatri. Ale fakt jsem nevedel, kam napsat. Dekuju.
Pavel Aschermann
Kolemjdoucí