Obnova hesla k účtu Paypal. Jsem z toho nešťastný.

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod VadnáGrafika 30. 10. 2020 13:28

Dobrý den. Řeším momentálně velmi nemilý problém s Paypal. Nemohu se do něj přihlásit, protože si nepamatuji heslo (založen hodně dávno, využíván minimálně) a při registraci zadaná dvě telefonní čísla jsou již dávno neaktuální = nemohu si resetovat heslo. Nyní mi poslal email, že pokud se nepřihlásím do 16.12.2020, tak mi budou účtovat roční poplatek 270kč. Při kontaktování supportu "Message us" mi odpovídá robot, při Live chatu mi to píše "You are now connected to "name" " , ale žádná odpověď. Opravdu nechápu, proč nemají reset hesla třeba přes jiný email.? Mám si založit nový účet a z toho poslat zprávu do supportu (jestli tam vůbec nějaký je), aby mi nějak pomohli (jestli budou ochotni mi pomoci nebo spíš nepomoci, aby na mě feedovali poplatky). Chci se pokud možno vyhnout volání přímo k nim, nechtěl bych platit min. 1000kč za hovor, což u této společnosti určitě nějak tak bude. Ano, je to moje chyba, že si nepamatuji heslo (speciální symbol). Je možné, že už se to tady někde řešilo, ale MŮŽE MI NĚJAKÁ DOBRÁ DUŠE POMOCI? DĚKUJI MOC.
VadnáGrafika
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 30. 10. 2020 13:34

Že ten mail je 99% fejk ,za posledni čtvrt roku mi přišel 2x a pritom žádný účet u nich nemám. Pořádně si prohlídni adresu odesílatele jestli to opravdu sedí s originálními stránkami přesně. A rozhodně nikde nevyplňuj data platební karty !!
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VadnáGrafika 30. 10. 2020 14:13

Účet u Paypalu mám, proto to řeším, adresa je správna dle mě: service@paypal.com , mají i httpS zabezpečení, dle mě vše sedí. Komunikoval jsem přes chat s nějakým poradcem a dal mi reset hesla = zadal jsem silné jiné heslo než mám logicky na emailu. Adresa a popis "O nás": "
O nás

Díky službě PayPal může jakákoli firma nebo soukromá osoba s e-mailovou adresou bezpečně, pohodlně a s nízkými náklady posílat a přijímat platby online. Naše síť, vybudovaná na existující finanční infrastruktuře bankovních účtů a kreditních karet, představuje globální platební řešení v reálném čase. Poskytujeme produkt ideálně přizpůsobený pro malé firmy, online obchodníky, soukromé osoby a další uživatele, kterým nevyhovují tradiční platební mechanismy.

Díky rozsahu naší sítě a stále většímu rozšíření našeho produktu jsme se stali jednou z předních platebních sítí pro online aukční weby. Služba PayPal je stále častěji využívána i v elektronických obchodech zaměřených na prodej zboží, například elektroniky nebo potřeb pro domácnost, ale i při prodeji služeb, jako je návrh webů nebo cestování, a digitálního obsahu. Online platby prostřednictvím služby PayPal začínají ve větší míře přijímat i offline firmy, včetně právníků, smluvních dodavatelů a lékařů. Službu PayPal, která uživatelům umožňuje bezplatně posílat platby, lze používat z počítačů nebo mobilních telefonů připojených k internetu.

PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A. má v Lucembursku řádnou licenci pro úvěrovou instituci ve smyslu článku 2 zákona ze dne 5. dubna 1993 o finančním sektoru ve znění pozdějších předpisů a je pod důkladným dohledem lucemburského dozorčího orgánu, komise pro dohled nad finančním sektorem (Commission de Surveillance du Secteur Financier) se sídlem v Lucemburku, L-1150.

Společnost PayPal Inc. (která je mateřskou společností společnosti PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A.) má sídlo v Kalifornii v USA. "

" Copyright © 1999–2020 PayPal. Všechna práva vyhrazena.

Sídlo společnosti PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A. Société en Commandite par Actions: 22–24 Boulevard Royal, L-2449 Luxembourg RCS Luxembourg B 118 349

PayPal PPC001575:1.3:8479c7c01de50 "

-- 30. 10. 2020 15:19 --

AHA. Tak co mám dělat? Neřešit to? https://www.zive.cz/poradna/paypal---po ... tanswers=1

Poslali mi reset svého hesla, zadal jsem nové heslo (silné) = oukej, tak už ho znají, neslučuje se s emailovým heslem. Zadal jsem nové heslo a stejně po mně chtějí verifikaci přes telefonní číslo a jsou tam ta dvě telefonní čísla, která jsem zadával kdysi dávno při registraci a ta přece nemohou znát. Takže jde asi opravdu o originální stránku. Co teď. Žeprý to předají odbornému týmu a pošlou mi na email odpověď. Nabídnul jsem se, že poskytnu přes Skype videohovor. A to je tak maximální, oskenovanou občanku jim posílat nebudu. PS: Ať tento svět shoří na popel.
VadnáGrafika
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Oasis 30. 10. 2020 14:57

S největší pravděpodobností se nebude jednat o fake https://www.zive.cz/clanky/nepouzivate-paypal-dejte-si-pozor-zavadi-totiz-poplatek-za-neaktivitu/sc-3-a-206234/default.aspx. Ale je pravda, že hodně podvodých e-mailů chodí z adresy service@paypal.com, ale většinou po tobě chtějí potvrdit aktivitu kvůli imaginarnímu poslání peněz do nějaké internetové peněženky.
Oasis
Junior

Odeslat příspěvekod VadnáGrafika 30. 10. 2020 18:39

No, to bude asi bohužel můj případ a psal jsem si s někým přes chat a opravdu to byl asi operátor Paypal, resetoval mi heslo, ale i to chtělo verifikaci přes mobil a obojí čísla jsou v háji (ztracené mobily a simky) = jsem v prd... . Díky Paypale (Dachau)
VadnáGrafika
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 30. 10. 2020 18:49

Nezlob se na mě telefonní čísla máš u takových služeb udržovat aktuální.

Při strátě simky si nechám vydat novou se stejným telefonním číslem.

Hesla se dají ukládat do různých prográmků případně existuje něco jako debilníček.

Tady tě asi fakt nezbude nic jiného jak telefonát s podporou a poslat oskenované doklady že jseš to skutečně ty atd.......
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod r34ktor 31. 10. 2020 12:11

S obnovením přístupu k účtu ti pomůže pouze PayPal, nikdo jiný.

Co se týče rychlého rozlišení regulérních a podezřelých e-mailů, doporučuji používat klienta, který podporuje DKIM verifikaci.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Geniál 31. 10. 2020 14:21

Stalo se mi něco podobného a kromě řešení to telefonicky s jejich Evropskou centrálou ti nepomůže nic.

Naštěstí jsem paypal nikdy nepoužíval a nemám tam ani korunu, ale jednou jsem chtěl a zjistil jsem že obnova hesla účtu je marná...

Jsem rád že tuhle debilní službu nemusím používat.
Geniál
Junior

Odeslat příspěvekod polda 31. 10. 2020 14:39

Pokud tam nemáš žádný love,tak bych to neřešil. V případě potřeby bych založil nový.
polda
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků