Centrum vs Gmail

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Bohaatstvo 19. 4. 2005 09:02

Jde to i v expresu ... :shock:
Bohaatstvo
Junior

Odeslat příspěvekod Redneck 19. 4. 2005 09:49

Bohaatstvo píše:Jde to i v expresu ... :shock:

Tak to jsem asi přehlíd :shock:
Redneck
Junior

Odeslat příspěvekod olihen.beznadeje 19. 4. 2005 09:52

No ja ani neznám poštovního klienta, který by to neuměl :-)
Oliheň Beznaděje.
olihen.beznadeje
Junior

Odeslat příspěvekod elit 26. 4. 2005 11:49

Jak docilim navyseni schranky u centrum.cz na onech slibenych 2GB? Doufam, ze ne pres kredity postupne po 50MB.
elit
Junior

Odeslat příspěvekod adamek.jan 26. 4. 2005 17:04

elit píše:Jak docilim navyseni schranky u centrum.cz na onech slibenych 2GB? Doufam, ze ne pres kredity postupne po 50MB.

Samozrejme ze pres kredity! Aby jsi mel 2GB potrebujes 200 000 kreditu (slovy dvestatisic). Jedine co dostanes "zadarmo" bude priloha 600MB v ramci Centrum.
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod frtacker 2. 5. 2005 10:31

Musím opravit, protože centrum neodešlě větší přílohu než gmail. Z gmailu na seznam se mi podařilo odeslat přílohu 17MB a centrum tuto přílohu nedovedl ani přijmout!!!! Navíc nový e-mail centrumu má mnoho chyb. nechci centrum shazovat, ale tolik chyb mi vadí!!!! Chyby jsou uvedeny na mých stránkách pokud najdete další chyby, které zde nejsou uvedeny napište mi je do návštěvní knihy. Díky
Naposledy upravil frtacker dne 1. 7. 2005 13:25, celkově upraveno 1
frtacker
Junior

Odeslat příspěvekod John Dovany 2. 5. 2005 11:07

Mne neuveritelne prudi ze kdyz se na muj mejl na Centru pripojim prez Operu 8.0 tak mi to spusti jenom nejakou orezanou verzi s tim ze si mam poridit podporovanej prohlizec, a pritom maj v napovede napsano "Podporovane prohlizece: bla bla bla Opera 7.5 a vyšší". Uz sem jim to psal i na helplinku a reakce veskera zadna :(
John Dovany
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod frtacker 2. 5. 2005 13:30

Ano je tam uvedeno opera ale za ní v závorce je doplněno že nepodporuje HTML formát kvůli jakési kravině.... spíš chcou odradit uživatele aby nepoužívali OPERU! Mně jde jinak vše ok až na problémy popsané na mém webu.
Naposledy upravil frtacker dne 1. 7. 2005 13:25, celkově upraveno 1
frtacker
Junior

Odeslat příspěvekod frtacker 2. 5. 2005 13:31

OMYL! i 600MB můžeš mít pouze za kredity, nebuďte najivní dnes Vám nikdo nedá nic zadara! Problémy jsou popsané na WEBU.
Naposledy upravil frtacker dne 1. 7. 2005 13:26, celkově upraveno 1
frtacker
Junior

Odeslat příspěvekod Bimbo 2. 5. 2005 13:54

Speeddy píše:
L-Core píše:
...a ve Firefoxu vpravo dole okamžité hlášení v případě "dojítí" nového mailu....
/quote]

Jak se to dělá aby se ve FF ukazoval nově došlej mail?? DíkyD/quote]

na http://www.czilla.cz si stahneš plugin, který umí kontrolovat poštu na gmailu. Ale gmail notifier je dle mého názoru lepší, protože se ti zobrazí více informací.
Bimbo: jsem Váš...!
Bimbo
Junior

Odeslat příspěvekod adamek.jan 14. 5. 2005 15:15

frtacker píše:OMYL! i 600MB můžeš mít pouze za kredity, nebuďte najivní dnes Vám nikdo nedá nic zadara! Problémy popsané na http://www.citrusak.borec.czk/quote]

Prestan konecne spamovat forum :!:
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod adamek.jan 14. 5. 2005 15:19

Po nejake dobe pouzivani gigamailu na Centrum.cz musim konstatovat, ze jsem se z pocatku hrube milil kdyz jsem Centrum.cz zastaval. Novy email me neprestava prekvapovat.. Kdo jeste nepresel, zustante na Gmail.com a budte radi ze tam jste. Hromada reklamy, nove ruzove prostredi pri odhlaseni (predpokladam kvuli blondynam), pomale je to jak drak, chyby, nefunkcni tlacitka, ... Je toho hromada.
Naposledy upravil adamek.jan dne 14. 5. 2005 15:21, celkově upraveno 1
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod frtacker 14. 5. 2005 19:14

Souhlasím!!!
frtacker
Junior

Odeslat příspěvekod hax0r 14. 5. 2005 19:59

Akoze sorry ale gmail v pop3 reklamu nema a iba debil doma pouziva webmail, a gmail je 100 krat ryxlejsi a lepsi ako centrum ma ovela viac lepsich funkici a tak dalej centrum som pouzival a je pomaly a je na *****.
CELERON 2800@3200, ASUS P4P800-X, Saphire RADEON 9600 PRO ATLANTIS 600MHZ, 768MB RAM 333MhZ, MAXTOR 120 GB, DVD-RW TEAC DV-W516GB, PHILIPS 19', ZDROJ 350W, WIN XP RULEZ
hax0r
Junior

Odeslat příspěvekod adamek.jan 14. 5. 2005 20:26

hax0r píše:Akoze sorry ale gmail v pop3 reklamu nema a iba debil doma pouziva webmail, a gmail je 100 krat ryxlejsi a lepsi ako centrum ma ovela viac lepsich funkici a tak dalej centrum som pouzival a je pomaly a je na *****.

Mily hax0r;
chtel bych Te pozadat aby jsi se na verejnem foru zdrzoval vyrazu jako "debil" a "*****". Mohl by jsi mi prosim citoval prispevek ve kterem jsi se docetl, ze Gmail.com pri POP3 pristupu zobrazuje nejakou reklamu?! Nejak si ani nedovedu predstavit jak by to melo fungovat, protoze podle me je software pro download emailove korespondence uplne nezavisly na mailhostingu, takze by se tam ani zadna reklama daneho mailhostingu dle meho zobrazovat nemela. Pak nesouhlasim s tvrzenim ze pouzivat webove rozhrani je pro "debily" - je to individualni, nekomu pripada POP3 slozite, a tak si jede pres webove rozhrani. Priste prosim prezentuj jen vlastni nazory.
adamek.jan
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka