Zdarma VoIP volání na pevné linky (ne české)!

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Seahawk 10. 6. 2005 18:12

Pusť to z komplu přes bedničky přímo do mikrofonu, tak že mikrofon dáš k bedničkám. :lol:
Seahawk
Junior

Odeslat příspěvekod HOK 10. 6. 2005 18:36

maper82 píše:Nemáte náhodou někdo zkušenost s tím, když program píšel hlášku server error a ať to zkouším jakkoliv znovu, tak se mi nepřihlásí?
Nevíte, co s tím?e/quote]
vypni si firewall
HOK
Junior

Odeslat příspěvekod xoj 11. 6. 2005 07:54

HOK píše:
maper82 píše:Nemáte náhodou někdo zkušenost s tím, když program píšel hlášku server error a ať to zkouším jakkoliv znovu, tak se mi nepřihlásí?
Nevíte, co s tím?e/quote]vypni si firewall

Firewall bych nevypinal staci odblokovat prislusnej port pro VoipBuster. S tim prihlasenim to muze byt treba registrace? Nemas spatne zadany jmeno/heslo?
xoj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepinoce 11. 6. 2005 18:13

Zaplať si 1 Euro a hovory ti nebudou po cca 2 min a maminka nebude mít problém se dovolat najednou na úřad, mám odzkoušeno.Jinak tady více : http://www.telefonujeme.com/viewtopic.p ... 4be44a1f49
pepinoce
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepinoce 11. 6. 2005 18:14

oprava "padat"
pepinoce
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rydlo 12. 6. 2005 20:28

Nejde mi to zaregistrovat do VoipBuster. Nějak jsem to zmršil. Byl jsem přihlášenej, vytočil jsem mobil, ten mi nešel, tak jsem se odhlásil. Znova už mi to nešlo přihlásit, změnil jsem účet a nic. Zkoušel jsem všechno,vypnul jsem Keiro, odinstaloval jsem to a znova nainstaloval a nic. Furt mi to hlásí, že vypršel čas a abych se zaregistroval později, nebo že mám špatné heslo a jméno. Mohl byste mne někdo zaregistrovat?
rydlo
Junior

Odeslat příspěvekod maper82 13. 6. 2005 09:14

Přihlášení se nakonec povedlo, ale je to jen tak 1 z 50 pokusů a pak se asi po 10s zase odpojí... Nemám vůbec tušením, čím by to mohlo být. Firewall mám vypnutý, přípojku mám 1Mbit, tak doopravdy netuším...
maper82
Kolemjdoucí

Předchozí stránka