Nelze se připojit na zivě.cz

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mihal 15. 4. 2005 09:57

Při zadání adresy http://www.zive.cz se mi v prohlížeči témeř nic nezobrazí. Jedině co se načte je ten černý vodorovný proužek s menu nebo vůbec nic (uplně stejně se mi chová stranka mobilmanie). Ostatní stránky se načítají naprosto v pohodě a korektně. Nevíte prosím někdo čím by to mohlo být???
mihal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Trashman 15. 4. 2005 10:16

Trashman
Junior

Odeslat příspěvekod mihal 15. 4. 2005 10:40

No, to je uplně to samé, pouze s přeskočením obrazovky pro reklamu. Tudíž načítání probíhá s naprosto stejným výsledkem!
mihal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fuha 15. 4. 2005 10:58

Aký používaš internetový prehliadač ?
fuha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redwarf 15. 4. 2005 11:03

Měl jsem stejnej problém. Začalo to, když jsem zaktualizoval Avast na verzi 4.6. Řešil jsem to tím, že jsem vypnul webový štít v Avastu. Pak jsem ale přišel na to, že u jiných uživatelů živě a mobilmánie funguje i se zapnutým štítem v Avastu. Založil jsem teda novýho uživatele a je po problému. Taky se mi vyřešil problém a s automatickými aktualizacemi. Záplaty se stahovaly dlouho, i několik dní. Pod novým uživatelem bez problému. Nevím čím to bylo, ale je to řešení, alespoň u mě :-).
redwarf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mihal 15. 4. 2005 11:11

fuha píše:Aký používaš internetový prehliadač ?d/quote]

ie6 SP2
mihal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mihal 15. 4. 2005 11:15

redwarf píše:...Řešil jsem to tím, že jsem vypnul webový štít v Avastu.A/quote]

Tak jsem zkusil také vypnout webový štít, ale bez efektu. A přes nového uživatele se mi to až tak řešit nechce.
mihal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fuha 15. 4. 2005 11:18

Skús vyskúšať prehliadač Firefox. Možno ti to pôjde.
fuha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mihal 15. 4. 2005 11:28

fuha píše:Skús vyskúšať prehliadač Firefox. Možno ti to pôjde.p/quote]

Tak jsem to zkusil ve Firefoxu a pořád nic :-(
mihal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod schm20 18. 4. 2005 20:58

Jo já mám úplně ten samý problém se serverem živě
schm20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod schm20 18. 4. 2005 21:09

jo mě se to podařilo vyřešit když dáš ve firefoxu možnosti a tam odškrtneš položku Java a Javascript zkus to ale je to divný nějaká tam musí být chyba když se mi to objevuje taky.
schm20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Eva_M 18. 4. 2005 21:57

Dotaz na "postižené": Jaké máte připojení? Poslední dny trochu zlobila konektivita ADSL - z některých IP adres se prostě nedalo připojit na některé servery, zatímco na ostatní ano. Mám to opakovaně potvrzeno z Telecomu. Uživatel s tím nic nemůže udělat, jen čekat, až se chybu podaří opravit. Mně to z některých IP adres zlobilo hodně, technici na to dlouho nemohli přijít, ale od víkendu už to zlobí jen výjimečně a na chvíli, protože už to nějak provizorně opravili.
Pravidlo č.1: Netrapte se kvůli maličkostem !
Pravidlo č.2: Všechno jsou maličkosti !
(R.Eliot, kardiolog)
Eva_M
Junior

Odeslat příspěvekod Hollowback 18. 4. 2005 22:22

To bude prohlizecem, mi se to stavalo s IE porad, po prechodu na FF se nacitani hodne krat urychlilo
Athlon 64 X2 3600+, Gigabyte MA78GM-S2H, 2 GB AData DDR2 800MHz, 120GB Seagate 7200rpm, 250GB IBM Fedora 7
For Those About To Rock
WE SALUTE YOU!!!
Hollowback
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mihal 19. 4. 2005 08:47

Eva_M píše:Dotaz na "postižené": Jaké máte připojení?...
mihal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eva_M 19. 4. 2005 09:58

mihal píše: No mám ADSL../quote]

Tak se zkus zeptat na Telecomu. Zlobí to jen z některých IP adres, z jiných je to v pohodě. Já jsem jim tam předtím taky volala a byli docela ochotní a omlouvali se. Ještě mě poprosili, abych jim pomohla ze svého PC s určováním příčiny tím, že jsem na jejich tel.pokyny zadávala do svého PC různé pokyny jako ping a tracert a říkala, co to (ne)dělá. Snad jim to pomohlo k rychlejšímu zjištění, KDE je problém.
Pravidlo č.1: Netrapte se kvůli maličkostem !
Pravidlo č.2: Všechno jsou maličkosti !
(R.Eliot, kardiolog)
Eva_M
Junior

Další stránka