Nejlevnější e-shop

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Wascheck 21. 4. 2005 13:39

http://www.100mega.cz ale tam je potreba zivnostak :? Jinak vyhrava Alzasoft (ja mam dokonce i dobre zkusenosti s reklamacemi. Zazil jsem 2 a okamzite mi vymenili kus za kus)
Wascheck
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hyems 21. 4. 2005 14:09

Jj 100mega je vybornej obchod, ale chce tam mit znami :)))
To potom je vubec nejlepsi....
Hyems
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xkratoc1 21. 4. 2005 14:24

zkus subj.. Mam s nim dobre zkusenosti.
xkratoc1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xzar 21. 4. 2005 15:16

[quote="Nodzi"]No já vím že pražáci znají Stodolní to je taky jediné co ví o Ostravě protože každý správný pepan sí myslí že tu všichni chodime v gumakach a dřeme jak cip. Já to jen nadnesl aby každý firmu Nextcomp bez problému našel. Já si odebírám hardwér osobně objednávám telefonem možná jsem sice staromódní ale mně to tak vyhovuje.[/quote]

tak bych si dovolil ti oponovat
podle toho jak pises tak bych hadal ze jsi but zamestnancem Nexcompu enbo mas spatne zkusenosti s reklamaci.
pro me jsou v nextcompu prodavaci vlezli jak vietnamci na trznici a ja nikdy v alfe s reklamacema jsem nemel problem a co vim tak ani moji znami
ja nakupuji tam,ty si nakupuj kde chces jen me sere kdyz si nekdo vylejva sve mindraky
jinak CzC je fajn :wink:
hehehe
Xzar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zisoun 21. 4. 2005 15:23

dy? vlastně o nic nejde
zisoun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lll 23. 4. 2005 13:26

znáte nějaký dobrý kamenný obchod ve Zlíně kromě tsbohemia a proky
?
Amd Athlon 3000+,Seagate 120 GB BAR. SATA 7200 8MB, ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9 - nForce4 Ultra,2xKingmax DIMM 512MB DDR 433MHz CL2.5, gigabyte nvidia 6600
lll
Junior

Odeslat příspěvekod bob.bob 23. 4. 2005 14:04

Dobre na hledani v eshopech muze byt i jyxo.cz a na hledani pouzit zalozku Zbozi.
bob(tecka)bob(zavinac)email(tecka)cz
:-D
bob.bob
Junior

Odeslat příspěvekod Nodzi 11. 5. 2005 00:07

Xzar píše:tak bych si dovolil ti oponovat
podle toho jak pises tak bych hadal ze jsi but zamestnancem Nexcompu enbo mas spatne zkusenosti s reklamaci.
pro me jsou v nextcompu prodavaci vlezli jak vietnamci na trznici a ja nikdy v alfe s reklamacema jsem nemel problem a co vim tak ani moji znami
ja nakupuji tam,ty si nakupuj kde chces jen me sere kdyz si nekdo vylejva sve mindraky
jinak CzC je fajn :wink:

1)Zaměstnancem nejsem.
2)Reklamace je sama o sobě špatná zkušenost.
3)Někdo to může nazývat obsluhou zákazníka nekdo vlezlostí.
4)V Alfě taky nakupuji: case,cd,dvd,a jiný spotřebák.
5)Mindráky nemám zastávám pouze svůj názor.
6)CZC je sqelý web dobrá podpora ale mizerné ceny a to ty nezměníš.
PS: já volím koupit Seagate Baracudu levnější o stovku v Nextu s pětiletou zárukou než v Alfě se zárukou dvouletou.
PS2: Tebe to sere a já si v tom libuji.
Nodzi
Junior

Předchozí stránka