Nejlevnější e-shop

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ondra007 15. 4. 2005 17:34

1.Hlasujte pro nejlevnější e-shop!!!!!!!Hlasujte pro nejlepší(dobry prubeh reklamace,kvalita,spokojenost) e-shop!!!!!!!!!!!!!
Ja:1.nejlevnejsi podle mne je Alzasoft
2.nejlepší je Czechcomputer
TAKZE podle me:Alzasofta Czechcomputer RRUULLEEZZ!!!!!!!
Jsem zvedav na vase nazory
ondra007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yarik 15. 4. 2005 17:41

O čem chceš hlasovat ???
Když je to pravda--- této variantě dávám 9 z deseti
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 15. 4. 2005 17:51

omyl chlapče nejlevnější je http://www.obchod.cz a ještě nad 5000,- zdarma doprava :);)

nakoupil jsem tam již asi za 50 000,- a maximální spokojenost ... i to co neměli skladem přišlo do 3dnů :)

alzasoft je podle mě jeden z nejdebilnějších obchodů...to už bych to radši nakouil v kamenym.... czechsomputer taky dobrý ale jsou to dost velký slibotechny :)
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonio 15. 4. 2005 19:33

Mě taky zaujal, ale ještě jsem tam nic neobjednával. Co reklamace??? Jak u nich probíhá? V czechcomputeru s nimi mám dobré zkušenosti, v alzasoftu zase ne, z hlediska doby nutné k vyřízení. Telefonický kontakt na alzasoft je taky kapitola sama pro sebe.
Tonio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FatalDooM 15. 4. 2005 21:23

Ja kupuju Czechcomputer/Alzasoft kdyz tak neco koupim na forech v bazaru pripadne v kamenym u nas ve meste kdyz chci nejakou drobnost.
AMD64 2800+ [9x245] 2205 MHz (max 2295), Vcore 1,47@1,65V + cooling Zalman 7700Cu (120mm) 1000ot. --> 28/39C !!! DFI LanParty NF3 | 2x512 MB DDR500 A-DATA Vitesta 3-4-4-7 2,85V real | Sapphire Radeon 9800 Pro [410/360 | 3x HDD 360GB | Fortron 350W
FatalDooM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jackal 16. 4. 2005 12:34

Ja nakupuju v Bluemarketu a jsem spokojen.Ceny maji nekdy lepsi,nekdy horsi,ale hlavne mam vse do druheho dne a servis je v pohode.Zazni tu hodne nazoru,vsichni kupujeme od jinych dodavatelu,tak to bude asi dost individualni.
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nodzi 17. 4. 2005 20:14

Kdo přišel na to že Czechcomputer je nejlevnější?
Dobrý web dobrá podpora ceny mizerné.
Bydlím poblíž Ostravy a tady všichni nakupujou zde :
http://www.alfacomp.cz
sice nejsou nejlevnější na Ostravsku ale všichni je znají a mají nejhorší prodavače na světě jeden větší trouba než druhý,kompy staví mizerné ale když se rozhodnete zde osobně nakoupit počkáte si ve frontě i více než 40 min. Já osobně nakupuji zde na ulici Stodolní vždy mi poradí vždy mi vyhoví reklamace no problém co nemají objednají :http://www.nextcomp.cz/ BTW vy nevíte co je Stodolní?
Nodzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PepaJK 17. 4. 2005 20:39

Já teda nevím, ale Czechcomputer skutečně není nejlevnější. Když porovnáte ceny tak to už i Cybex.cz je levnější.
PepaJK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rosrs 18. 4. 2005 11:15

PepaJK píše:Já teda nevím, ale Czechcomputer skutečně není nejlevnější. Když porovnáte ceny tak to už i Cybex.cz je levnější.e/quote]

Tak to teda nevím kde žiješ.....Stodolní je vyhlášená i v Praze...(já jsem sice taky z Ostravy, ale mám v praze kámoše a ten to taky zná.)
BWT: Nikdy nenakupujte v mall.cz jsou to největší zloději, mají to tam úplně předražené. :wink:
MSI K8T Neo-FIS2R, 512 MB, GeForce FX 5200, SEAGATE 160 GB + Maxtor 10 GB, AMD 64 Athlon 2800+, AOC 19"...
Rosrs
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nodzi 18. 4. 2005 13:40

No já vím že pražáci znají Stodolní to je taky jediné co ví o Ostravě protože každý správný pepan sí myslí že tu všichni chodime v gumakach a dřeme jak cip. Já to jen nadnesl aby každý firmu Nextcomp bez problému našel. Já si odebírám hardwér osobně objednávám telefonem možná jsem sice staromódní ale mně to tak vyhovuje.
Nodzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rosrs 18. 4. 2005 14:18

Nodzi píše:No já vím že pražáci znají Stodolní to je taky jediné co ví o Ostravě protože každý správný pepan sí myslí že tu všichni chodime v gumakach a dřeme jak cip. Já to jen nadnesl aby každý firmu Nextcomp bez problému našel. Já si odebírám hardwér osobně objednávám telefonem možná jsem sice staromódní ale mně to tak vyhovuje.t/quote]

Už jsem se byl podívat na ty jejich stránky a musím říct, že tam mají stejnou věc levnější než v alfacompu...třeba takový jeden flash disk (mě se líbí :P , je dobrý..). V alfě... http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2&mnu=2&zob=2&pol=350&zbo=50822 a v next... http://www.nextcomp.cz/ . V alfě to mají sice o 38 Kč levnější, ale když připočtu dopravu tak vítězí nextshop..... Však se sami podívete...
MSI K8T Neo-FIS2R, 512 MB, GeForce FX 5200, SEAGATE 160 GB + Maxtor 10 GB, AMD 64 Athlon 2800+, AOC 19"...
Rosrs
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod QeeBee 18. 4. 2005 14:26

zkus se podívat na http://www.fanousek.cz. Jde o srovnání cen několika e-shopů a jsou tam i autorovi názory na shopy jako takové.
QeeBee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nodzi 20. 4. 2005 17:29

Ještě jeden rozdílový detail mezi Alfou a mezi Nextcompem ale asi ten nejzásadnější a pro mně rozhodující : Pokud výrobce poskytuje záruku na základní desku nebo grafiku třeba od Msi 3 roky dostanete u Nextcompu 3 roky záruku u Alfy jen 2 pokud Seagate Baracuda dává 5
let dostanete 5 let u Alfy jen 2 pokud výrobce pamětí třeba Apacer dává 5 let dostanete u Alfy na všechny značkové moduly kromě Kingstonů kde je záruka vždy doživotní pouze 2 roky je to hamba a mněli by se stydět. U Alfy jsem se setkal pouze prodlouženou zárukou pouze u procesorů potažmo značky AMD kde se na verzi box dává 3 roky a u některých monitorů třeba LG. Ještě pamatuji dobu kdy v Alfě rozebírali boxy od Intelu a prodávali chladiče a procáky extra samozřejmně se ziskem - příjde vám to košér?
Nodzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigdoc 21. 4. 2005 06:37

Sorry chlapi, ale mně přijdou vaše názory že "tento obchod je nejlevnější" jako úplně pitomé. Nakupuju často, porovnávám ceny a pokaždé je některý jiný nejlevnější na tom zboží co chci koupi (pravda, mall je předražený, ale tam taky nic néni). A ještě se všude ceny mění den ode dne.
Spíš je důležitý, jaký obchod poskytuje služby: jestli objednávku vybaví rychle, jestli nedělá chyby, jestli má dobrou dopravu, jestli když máš problém ti vezme záruku i když by třeba nemusel a tak. Protože tohle se moc s časem nemění. Napište raději o tomhle a ne o cenách.
bigdoc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JN 21. 4. 2005 12:13

Ty stránky http://www.fanousek.cz jsou super. Hned si je dávám do oblíbených.
JN
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků