Preco je gmail zadarmo?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod WURMi 19. 4. 2005 23:25

Co z toho autory gmailu maju, ze zadarmo poskytnu niekomu 1GB miesta na disku? To robia len koli reklame na google? Google je aj bez toho najznamejsia stranka na svete.
WURMi
Junior

Odeslat příspěvekod Christof 19. 4. 2005 23:28

a proč to dělají ostatní freemaily?
Christof
Junior

Odeslat příspěvekod Luks 19. 4. 2005 23:48

WURMi píše:Co z toho autory gmailu maju, ze zadarmo poskytnu niekomu 1GB miesta na disku? To robia len koli reklame na google? Google je aj bez toho najznamejsia stranka na svete.
Už je to 2.110GB :lol:
Luks
Junior

Odeslat příspěvekod cache 20. 4. 2005 00:07

WURMi píše:zadarmo poskytnu niekomu 1GB miesta na disku

ak pouzijes ten znamy googledrive, tak okamzite zmazu tvoje konto, preto je aj vyvoj googledrivu ukonceny (uz pomerne davno)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod WURMi 20. 4. 2005 00:14

cache píše:

ak pouzijes ten znamy googledrive, tak okamzite zmazu tvoje konto, preto je aj vyvoj googledrivu ukonceny (uz pomerne davno)

Nemal som namysli googledrive :-) Mal som na mysli gmail. Vela ludi casom to miesto na gmaile zaplni blbostami lebo sa im to nebude chciet vymazavat
WURMi
Junior

Odeslat příspěvekod cache 20. 4. 2005 00:19

WURMi píše:Nemal som namysli googledrive :-) Mal som na mysli gmail. Vela ludi casom to miesto na gmaile zaplni blbostami lebo sa im to nebude chciet vymazavat

tych ludi je minimum. z mojho okolia tam mam po 3/4 roku pouzivania najviac a to je cca 300MB a nikdy som nic nevymazal. ostatny maju do 50MB priemerne.
koli tym par ludom sa im to velke cislo udavat oplati, je to marketing a masirovanie uzivatelov. a co sa tyka reklamy, gmail predsa analyzuje text a pridava kontextove reklamy - na tom zaraba viac ako na platenych odkazoch. ved je to prakticky spam, s ktorym suhlasis, a je v kazdom prichodzom maile.
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod adamek.jan 20. 4. 2005 06:06

Ono to neni zadarmo, Gmail je plny reklamy! My, cesi, mame ale to stesti, ze piseme cesky, a tak se s ni setkavame minimalne, nebo vubec. Zkuste ale poslat par emailu anglicky...
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hobbes 20. 4. 2005 07:35

adamek.jan píše:Ono to neni zadarmo, Gmail je plny reklamy! My, cesi, mame ale to stesti, ze piseme cesky, a tak se s ni setkavame minimalne, nebo vubec. Zkuste ale poslat par emailu anglicky...

to akoze chodia spamy? ;) ..estiqze nekomunikujem s nikym v zahranici.. a toten reklamny stroj kludne moze citat moje liebesbriefen.. :)
:-P
hobbes
Junior

Odeslat příspěvekod Howard 20. 4. 2005 07:38

Kdyz jsem tak cetl topic tohoto dredu, tak si rikam, jak dlouho asi jeste zadarmo bude....no ale vypada to, ze jo.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kubakod 20. 4. 2005 07:47

Google vydelava jinde, poskytuje i placene sluzby.
kubakod
Junior

Odeslat příspěvekod bigdoc 20. 4. 2005 08:23

kubakod píše:Google vydelava jinde, poskytuje i placene sluzby.

Ale Google bude vydělávat i na GMailu. Zvětšuje si totiž počet stránek, které bude prohledávat a na které bude cpát reklamu (kontextovou). To GMail bude naopak velice výdělečná aktivita.
bigdoc
Junior

Odeslat příspěvekod Luks 20. 4. 2005 10:06

cache píše:

To není pravda.Jen při velkým trafficu ti pozastavěj účet na 24h :wink:
Luks
Junior

Odeslat příspěvekod cache 20. 4. 2005 10:07

Luks píše:To není pravda.Jen při velkým trafficu ti pozastavěj účet na 24h :wink:k/quote]

hmm, mne viaceri vraveli, ze im zmazli ucet.. :shock:
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Christof 20. 4. 2005 10:22

cache píše:hmm, mne viaceri vraveli, ze im zmazli ucet.. :shock:

Nebylo to náhodou po tom, co klikli na "Delete Gmail account"? :twisted:
Christof
Junior

Odeslat příspěvekod Luks 20. 4. 2005 10:40

Christof píše:
cache píše:hmm, mne viaceri vraveli, ze im zmazli ucet.. :shock:

Nebylo to náhodou po tom, co klikli na "Delete Gmail account"? :twisted:>/quote]
Muhaha.....mě se to ještě nestalo :)
Luks
Junior

Další stránka