Dotazy na Gmail

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 5. 2005 22:10

Muzu mit par dotazu ohledne Gmailu?
1) Nekdo mi poslal pozvanku (díky) a zajimalo by mne, kde ty lidí co zvou další sebrali ten ucet?..
2) Muzu taky nekoho pozvat a kdyztak kolik?
3) Proc to neni delany jako normalne aby se clovek zaregistroval sam?
4) Co mam pouzivat email centrum.cz nebo gmail?a proc?
5) Co mam nastavit do klienbta jako smtp? smtp.chello.cz nebo smtp.gmail.com?

díky ! :roll:

// adamek.jan - editoval jsem nazev threadu
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 21. 5. 2005 22:18

1) od niekoho dostali pozvanku. gmail pri spusteni rozoslal par vytipovanim ludom (cca 1000) pozvanky a ty potom pozyvali dalej
2) ano mozes, ale az po urcitej dobe pouzivania. vlavo pod menu sa ti objavi, ze mas 50 pozvanok a mozes posielat
3) pretoze je to este stale beta (t.j. stale to vyvyjaju a az ked to bude finalne to pustia normalne)
4) tazko povedat.. centrum nepoznam, ale gmail ma perfektne ovladanie a vyhladavanie v mailoch, a kedze si z ciech a pises po cesky tak ti do mailov nevklada ani ziadnu reklamu :)
5) ak ti povoli chello odosielat mail s odosielatelom inym ako @chello.cz, tak asi radsej chello.. gmail to ma totiz zadarmo len do spustenia plnej prevadzky, potom bud nebude, alebo za prachy..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 5. 2005 22:40

aha...JO me to ted jede pres chello i kdyz mam centrum...takze by nemel bejt problem..
a az to spusti ten provoz na ostro tak jak to bude vypadat? Zustane mi ta schranka zdarma? Budu moct vyuzvat POP3 zdarma?

dík
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 21. 5. 2005 22:44

schranka urcite, s tym pop3 som si ale neni isty.. skor nebude ani pop3, to sa vacsinou plati na zahranicnych mailoch..
Osobne to mam tak, pouzivam jednu malu, ale 100% funkcnu schranku na dolezite veci (imap, smtp, webmail, wapmail - proste dostanem sa k tomu vsade), a gmail na kraviny (vtipky, konferencie, ...)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 5. 2005 22:49

ok.-. no uvidime a jeste posl vec nevis kdy to maju spustit?
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 21. 5. 2005 22:56

to nevie asi nikto :) vsetci cakali ze 1.4.2005 (1.4.2004 totiz spustili beta prevadzku), ale nestalo sa tak..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M.H. 30. 9. 2022 10:30

Prosím o radu: máme problém s přihlášením do všech účtu včetně administrátora, cca 200 účtu. Od včerejšího odpoledne nic nefunguje, píše to hlášku: vaše nastavení přihlašování neodpovídá zásadám dvoufázového ověření.
Nelze změnit heslo, dvoufázové ověření nebylo z naší strany nastaveno a administrátor se do svého účtu nedostane.
Poradí někdo, co s tím…
Moc díky za jakoukoliv odpověď.
M. H.
M.H.
Kolemjdoucí



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků