Je lepsi cesky, nebo zahranicni mailhosting?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Jaky mailhosting pouzivate?
Cesky, slovensky placeny 12 %  23%  [ 12 ]
Cesky, slovensky free 22 %  42%  [ 22 ]
Zahranicni placeny 2 %  3%  [ 2 ]
Zahranicni free 16 %  30%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 52

Odeslat příspěvekod Sislik 10. 6. 2005 19:11

pouzivam uz asi 6 let atlas.cz (proste od zacatku, co existuje) a jsem spokojenej, nemenil bych
od zacatku nabizel 15MB schranku, coz mi vzdy stacilo, nikdy jsem ji nezaplnil na vic jak 10MB
o webove rozhrani mi moc nejde, vzdy stahuju postu do email klienta v kompu, ale kdyz se tam prihlasim ze skoly, tak mi vyhovuje - je rychly, svizny a prijde mi i prehledny
Sislik
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Tomeš 10. 6. 2005 19:36

Sislik píše:ale kdyz se tam prihlasim ze skoly, tak mi vyhovuje - je rychly, svizny a prijde mi i prehledny

OK, a co kdybyste mohl mít všechnu svou odeslanou a přijatou poštu kdykoli dostupnou přes webové rozhraní (s perfektním vyhledáváním a tříděním), to byste nevyužil?
Petr Tomeš
Junior

Odeslat příspěvekod Sislik 10. 6. 2005 20:24

myslim, ze nevyuzil

driv jsem postu stahoval z duvodu dial-up - cteni offline, ted uz mam sice dva roky trvaly pripojeni, ale stejne stahuju do kompa

v horizontu 1/4 roku planuji nakup notebooka, takze tento problem bude tak jako tak vyresen bez ohledu na mailhosting :)
Sislik
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Seahawk 10. 6. 2005 20:51

Mám více mailů, vždy od jiného poskytovatele. Všechnu poštu si ale stahuju do poštovního klienta Thunderbird. Webové rozhraní mi vyhovuje také jen v případě, že jsem právě na jiném počítači.
Seahawk
Junior

Odeslat příspěvekod Petr Tomeš 10. 6. 2005 21:17

Sislik píše:v horizontu 1/4 roku planuji nakup notebooka, takze tento problem bude tak jako tak vyresen bez ohledu na mailhosting :)

Dobře tedy. Vy se nedáte :) Sám používám kombinaci Gmailu s Thunderbirdem. Poštovní klient nemám k dispozici když jsem na různých místech (nemám notebook), takže se webové rozrhaní hodí i s archivem několika tisíců mailů, ve kterých se dá hledat jak pohádce. A také se nemusím bát, že se mi někdy náhodou pošta na disku poruší nebo smaže a přišel bych tak o důležité maily, protože si je jen znovu stáhnu z Gmailu.
Petr Tomeš
Junior

Odeslat příspěvekod Sislik 10. 6. 2005 21:54

:))
samozrejme, ze zalezi na kazdym jak si zvykne a jak mu to vyhovuje

pro me je 1GB schranka zbytecnost (ale samozrejme jsem si ji aktivoval, kdyz je tu ta moznost ... :))
take nemam tisice emailu ... pocitam je na stovky a opravdu dulezitych zase tolik neni

ale na druhou strany musim priznat, ze skolni email (pouzivam vyhradne na komunikaci se skolou, knihovou a se vsim co k tomu patri az na kamarady :) ty mi pisou na atlas) ctu pouze pres webovu rozhrani a zadny emaily nemazu, co kdybych nekdy nutne potreboval vedet, co mi ten ci onen profesor psal :)
jeho kapacita je sice "jen" 40MB, ale prilohy jsem jen obcas odevzdavane semestralni prace, jinak jde jen o nejake sdeleni, takze se tam emailu vejde dost :)

btw, kompletni ztratu vsech dat z disku jsem uz zazil, jsou to asi 4 roky zpet, zalohy temer zadny a dkzy tak samozrejme stary :) ... nejhorsi bylo vytvaret znovu adresar se jmeny, adresamy, tel. cisly, emaily ...
Sislik
Pokročilý

Odeslat příspěvekod e-Jirka 10. 6. 2005 23:01

Me naprosto vyhovuje atlas - ten vetsinou pres web. A pak jeste firemni mail - ten bud pres imap a kdyz jsem pric, tak jako webmail vali horde...
Life is not an exact science, it is an art.
e-Jirka
Junior

Odeslat příspěvekod BO$$ 11. 6. 2005 13:32

free maily ktore pouzivam:
post.sk
azet.sk
zoznam.sk
webzdarma.cz
bigboss.cz
tiscali.cz
thai.com
Neoterorizmus = Terorizmus zbavený chýb minulosti :D
BO$$
Junior

Odeslat příspěvekod cervik 12. 6. 2005 20:51

adamek.jan píše:Upravil jsem.

upravil si zle preco si napisal Cesky/slovensky .....Slovensky male s co sme nieco menej ako vy......Nabuduce s velkym S

a k temeJa som pouzival post.sk- ale uz som prestal centum.sk - malo miesta szm- neprakticky gmail je fajn ale poslednu dobu blbne a hlazvne s tymi prilohami .....ja pouzivam vlastny co mame na sieti.....a ten je naj......rychli, neomedzeny,spamfilter, atd atd atd
cervik
Junior

Předchozí stránka