Jak na penize na internetu

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Honzeek (novy) 13. 6. 2005 16:45

ja teda nevim, ale je mi dost podezrely, kdyz se nekdo "najednou" vynori se "zarucenou" zpravou a pritom
1 - peje jenom chvalu (az kycovitou)
2 - nick si zalozil teprve dnes
3 - a hned se pro jistotu stihl pochlubit jeste na fincentrum.cz

Nechci delat predcasne zavery, ale vzdycky mam z podobny nahody pocit, ze si ze me nekdo strili.

A o pravym duvodu zalozeni tohoto threadu (treba ziskat maximum referalu s maximalnima moznyma castkama, ktery se pak autorovi zuroci) a velmi dukladnem ozivovani diskuze, aby se tema "drzelo" na hlavni strance, radsi nebudu spekulovat.
Honzeek (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Surfiik 13. 6. 2005 17:13

Presne tak. Taky si myslim. Porad tady nekdo keca uplny nesmyli, pritom ja jsem to opravdu hral za prachy. Zacinal jsem na 400USD a nikdy jsem nebyl nad - nikdy. pokud jsem hral nanecisto - vzdy jsem byl v plusu - opakuji vzdy. Takze to asi nebude nahoda a ze mi tady ten co to tak vychvaluje rika ze je to proto, ze vsazim misto 2-3 USD 4 dolary a rika ze jsem jeste nenajel na tu vzrustajici vlnu je naivka. Protoze ta by uz davno mela prijit odehral jsem bezmala 400 her a stale neprisla :-((
Surfiik
Junior

Odeslat příspěvekod Luky 13. 6. 2005 20:19

to erstetak:

v jednom príspevku si spomínal, že tvoj zisk bol len 56$, prečo si nešiel ďalej?, prečo si nepočkal na "stúpajúcu vlnu"?
Luky
Junior

Odeslat příspěvekod Lobo13 13. 6. 2005 20:48

Sorry lidi, byl jsem pár dní mimo svůj komplík. Tady posílám screenshot CashOuts. Mám tam jedno zrušený - pořadové číslo dvě z 9.6. a pak aktuální - pořadové číslo 1 z 10.6., protože jsem si vybral omylem poslání šeku místo převodu z banky do banky. Teď už jen čekám na prašulky, tak snad příjdou brzy. Pak sem hodím další screenshot.

Obrázek
Lobo13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luky 13. 6. 2005 21:12

Moja malá štatistika:
Začínal som s $200, spadol som na $146, pri hre č. 651 som mal $201, pri hre č. okolo 850 mi to lietalo medzi $180 - $200, hru č. 1000 som prekročil s $150.
Viem, žiadna sláva, ale idem hrať ďalej a uvidím či sa dostanem späť na $200 a hlavne pri koľkej hre to bude.
Luky
Junior

Odeslat příspěvekod Lobo13 13. 6. 2005 21:37

Borci ještě jsem udělal výpis asi posledních 100 her. Můžete stahovat zde. Když bude zájem, tak udělám screenshoty z celé hry.

Jinak jsem hrál pořád po 2$ a větčinou podle tabulky, ale někdy jsem risknul a dal třeba split, když jsem to "citil v kostech" :-) Někdy jsem naopak neriskoval. Někdy jsem byl taky zhnilej překliknout na okno s tabulko a myslel jsem,že jsem zahrál hru podle ní, ale bylo to jinak. Ale tyto změny pravidel byly fakt hodně vyjímečný. Asi u her od 850-1000 mě dealer docela drtil a dostal jsem se mam pocit až pod 370$, ale i tak jsem hrál po odehrání 1000. hry tak dlouho až jsem se nevyšplhal na těch 401$. Nějak to pro mě byla magická hranice a chtěl jsem ji dosáhnout za každou cenu. Hrál jsem navíc aspon 200-250 her. Kolikrát mi chybělo pár dolarů, ale já se nechtěl vzdát a pořád hrál, až jsem tu hranici zdolal.
Jinak jsem se až do té hry 850 pohyboval většinou mezi 390$-415$. Takže klidná pohodička. Netvrdím, že to tak musí být vždycky, ale já jsem docela riskující člověk, takže jsem při čtění tohoto fóra ve úterý neváhal ani chvilku a ve středu už drtil. Je jasný, že kasina to budou mít za chvilku podchycený a budou ty podmínky stežovat.
Naposledy upravil Lobo13 dne 13. 6. 2005 21:44, celkově upraveno 1
Lobo13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AndrewJ 13. 6. 2005 21:40

Lobo, jen aby se z tebe nestal gambler... vím o čem mluvím.. už jsem si tím prošel..
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lobo13 13. 6. 2005 21:51

Neboj toto riziko znám. Asi před desíti lety jsem docela valil automaty. To jsem byl v 9. třídě a naštěstí jsem neměl moc peněz, takže jsem prohrál párkrát jen kapesný, ale tato doba mi vždycky připomene, jak lehce do toho člověk spadne. Takže teď mi něco takovýho nehrozí. U blackjacku jsem se držel až na pár malých vyjímek pravidel, jak už jsem psal. Nejsem blázen abych jim obětoval pět tisíc. Lákadlo vsadit víc je dost velký, ale rozumnej člověk ví, že je to záhuba. Tak jak je to daný podle těch tabulek, tak si myslím, že až na pár vyjímek potvrzující pravidla by to mělo klapat. Uvidíme až pošlou prachy. Ještě zatím nevím, jestli půjdu do dalšího, ale jsou to docela lehce vyhraný prachy. Ani kdyby člověk sjel půl bonusu, tak je to pořád zajímavý.
Lobo13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod erstetak 13. 6. 2005 22:14

Honzeek píše:ja teda nevim, ale je mi dost podezrely, kdyz se nekdo "najednou" vynori se "zarucenou" zpravou a pritom
1 - peje jenom chvalu (az kycovitou)
2 - nick si zalozil teprve dnes
3 - a hned se pro jistotu stihl pochlubit jeste na fincentrum.cz

Nechci delat predcasne zavery, ale vzdycky mam z podobny nahody pocit, ze si ze me nekdo strili.

A o pravym duvodu zalozeni tohoto threadu (treba ziskat maximum referalu s maximalnima moznyma castkama, ktery se pak autorovi zuroci) a velmi dukladnem ozivovani diskuze, aby se tema "drzelo" na hlavni strance, radsi nebudu spekulovat.

vzhledem k tomu, ze to siril na fincentrum.cz, jak rikas, tak na tom mozna neco bude, ale take vzhledem k tomu, ze hral ruletu (nebo nejak gamebleril), tak proc ne - to mozne je, i kdyz bych vam to teda nedoporucoval.

to, ze se regoval dneska mozna trochu determinuje nejake smelo, ale to sem si myslel o Robin85 a Lobo13 take a vidis, ze jsou skutecni - reakce na moji vyzvu se screenshotem atd.

on ten thread ma navstevovanost velkou a tezko vsechno budou registrovani, takze je hodne pravdepodobne, kdyz chce nekdo neco sdelit, ze se zaregistruje ten den.

co se tyce referalu - muj nazor je takovy - mame zadarmo funkcni know-how, oni z toho neco take maj, ale platime jim to my? ... neplatime, takze zavist? :wink:
TheOnlineMoney (na web se dostanete kliknutim na ikonku www) - web, kde začít s bonus skalpovaním - seznam kasin, návod, support
erstetak
Junior

Odeslat příspěvekod erstetak 13. 6. 2005 22:16

Surfiik píše:Presne tak. Taky si myslim. Porad tady nekdo keca uplny nesmyli, pritom ja jsem to opravdu hral za prachy. Zacinal jsem na 400USD a nikdy jsem nebyl nad - nikdy. pokud jsem hral nanecisto - vzdy jsem byl v plusu - opakuji vzdy. Takze to asi nebude nahoda a ze mi tady ten co to tak vychvaluje rika ze je to proto, ze vsazim misto 2-3 USD 4 dolary a rika ze jsem jeste nenajel na tu vzrustajici vlnu je naivka. Protoze ta by uz davno mela prijit odehral jsem bezmala 400 her a stale neprisla :-((

nerikam, zes byl jeden z tech deseti, kterym to nevyjde, ale ta vzrustajici vlna je samozrejme zavisla na vysi sazky a kdyz ji zmenis nebo menis, tak konec - mas to pak tak rozhasene, ze s tim nic neudelas.
TheOnlineMoney (na web se dostanete kliknutim na ikonku www) - web, kde začít s bonus skalpovaním - seznam kasin, návod, support
erstetak
Junior

Odeslat příspěvekod erstetak 13. 6. 2005 22:21

Luky píše:to erstetak:

v jednom príspevku si spomínal, že tvoj zisk bol len 56$, prečo si nešiel ďalej?, prečo si nepočkal na "stúpajúcu vlnu"?
erstetak
Junior

Odeslat příspěvekod erstetak 13. 6. 2005 22:22

Lobo13: dik za report :wink:
erstetak
Junior

Odeslat příspěvekod Lobo13 13. 6. 2005 22:30

Není zač :wink: Vidím žes tu byl pod silnou palbou, ale držíš se dobře! :-B Je tu dost lidí, kteří se bojí risknout. Nic není 100% a může se stát, že se to prostě nepovede. To už musí každý zvážit sám. Jen hlupáci tě můžou obviňovat, žes něco padělal. Já jsem rád, že ses podělil o svoje know-how. Díky!!!
Lobo13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod erstetak 13. 6. 2005 22:34

AndrewJ píše:Lobo, jen aby se z tebe nestal gambler... vím o čem mluvím.. už jsem si tím prošel..
erstetak
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 13. 6. 2005 22:35

erstetak píše:
AndrewJ píše:Lobo, jen aby se z tebe nestal gambler... vím o čem mluvím.. už jsem si tím prošel..
AndrewJ
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka