Jak na penize na internetu

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod erstetak 17. 8. 2005 19:58

Surfiik: Nebudem tu spekulovat nad vykladem zakona, ale radsi si najdi tu reportaz v archivu TV Nova. Bylo to tam jasne receno.
TheOnlineMoney (na web se dostanete kliknutim na ikonku www) - web, kde začít s bonus skalpovaním - seznam kasin, návod, support
erstetak
Junior

Odeslat příspěvekod erstetak 17. 8. 2005 19:59

KvS: Do toho si muzes pocitat brigady a jine, ale kdyz k tobe prijdu a dam ti x Kc, tak to neni vydelek a stejne se v jistych vysich musi danit stejne jako kdyz chces na potomka prevest auto, barak,...
TheOnlineMoney (na web se dostanete kliknutim na ikonku www) - web, kde začít s bonus skalpovaním - seznam kasin, návod, support
erstetak
Junior

Odeslat příspěvekod Surfiik 17. 8. 2005 20:33

prave ze jsem se ji snazil najit a nic jsem neobjevil v archivu. Kdyby to nekdo mel. Tak sem hodte odkaz.
Surfiik
Junior

Odeslat příspěvekod Surfiik 17. 8. 2005 20:38

Tak v pripade ze si tim jsi tak jisty ze je to trestny tak uz vubec nechapu proc jsi zakladal tak hrozne nezakonny thread na zive :-)) A vsem to tady vychvaloval :-))
Surfiik
Junior

Odeslat příspěvekod nasnowboard 17. 8. 2005 20:49

Bohuzel musim se surfikem souhlasit. Obouvas se tu na vsechny strany ale pred vlastnim vchodem si nezametes :-)
nasnowboard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod derkel 17. 8. 2005 22:27

Nevite jak je to po pravni strance, s danemi, u systemu jako je studiotraffic?
derkel
Junior

Odeslat příspěvekod devron 17. 8. 2005 22:57

lhlavac píše:
KvS píše:Ja teda nevim, jak je to podle zakona, ale mam za to, ze je neco o tom, ze pokud si jako student privydelam nejake penize (snad az do 10000Kc - je to pomerne vysoka castka), tak nemusim nic danit, priznavat ap. Ale mozna se pletu, kecam bludy ap. Tak me kdyztak opravte ;)

Student nemusi danit do 5000,- za mesic. Ale druha ucetni mi zase rekla ze do 4100,-. Sem z toho jelen, ale 10000,- to urcite neni.

Jestli to nekoho zajima, tak na serveru http://www.mesec.cz toho je popsanyho hodne.

u studentu je to 4100 +- nejake drobne
devron
Junior

Odeslat příspěvekod mess(smazano) 18. 8. 2005 08:23

presne 4120 8) ale o tomhle bych tu vubec nediskutoval... vite co brigadniku dela nacerno za cca 10k a vic. a vas tu maj chytat za neco co vam dokazou snad jen pomoci ufonu... :lol:
mess(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod _ja_ 18. 8. 2005 10:22

Lidi, nevim, jak je to v nasi uprave zakona (nemam po ruce zadny vhodny informacni zdroj), ale jinde - ve statech, kde se do online kasin muze - se zpravidla zisky nedani (pokud se neco plati, tak vzdy na strane kasina). Duvod je ten, ze se jedna o zisk z vysoce rizikove cinnosti... Je to podobne jako treba vynosy z dlouhodobejsich investici do akcii v Cechach - taky jsou osvobozeny od dane.
_ja_
Junior

Odeslat příspěvekod erstetak 18. 8. 2005 12:44

Surfiik: To nemuzu vychvalovat, kdyz je to nezakonne? :) Ja sem na to akorat explicitne neupozornoval, protoze jak sam vis, tak to take praktikuju.
erstetak
Junior

Odeslat příspěvekod erstetak 18. 8. 2005 12:54

_ja_: z te reportaze si pamatuju, ze pokuta pri prvnim pristizeni je 50 000,-. Sem si prave rikal, ze to neni zase tak moc :wink:
erstetak
Junior

Odeslat příspěvekod KvS 18. 8. 2005 15:48

Tak jsem si to dneska zkusil nanecisto a uspesne se mi podarilo po $2 prijit o vsech 1000USD :-/ Hral jsem presne podle tabulky, tak nevim... Pusobilo to na me, jak kdyby system hral uplne presne podle tabulky - nevyhral jsem snad zadnou hru. Apropo - co situace, se kterymi tabulka nepocita? Treba ja 10, dealer 3 - podle tabulky jasne DOUBLE, ale to mi system vubec nenabizi :( Tak nevim...
Proti diakritice nic nemam, ale nekecejte nikomu do toho, jestli pise s nebo bez diakritiky.
KvS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Surfiik 18. 8. 2005 16:12

cos to hral za hru a kde jsi to hral?
Surfiik
Junior

Odeslat příspěvekod KvS 18. 8. 2005 16:28

klasickej BJ na 888.com

:EDIT: Tak to asi byla nejaka haluz... uz to vali normalne a zcela standardne 8) (55:45)
KvS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JOjky 18. 8. 2005 17:04

KvS píše:klasickej BJ na 888.com

:EDIT: Tak to asi byla nejaka haluz... uz to vali normalne a zcela standardne 8) (55:45)

nj jenze to pak nekne nase.e kdyz se ti ta haluz stane kdyz to hrajes naostro, tak jak me :'(
JOjky
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka