Funguje vám ICQ?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod robis 4. 4. 2007 09:48

ja pres mebo
robis
Junior

Odeslat příspěvekod 0ggy 4. 4. 2007 09:48

root píše:...jabber je na tom několika násobě hůř - ostatně jako každá GNU/GPL technologie...zatím je to jen hračka.n/quote]

Ja jsem nerikal ze to mas pouzivat. Jen jsem uvedl alternativy. Z tveho projevu usuzuji ze jakakoliv inteligentni diskuze s tebou uz predem postrada smysl. Navic pro rozsireni jsou potreba lidi .. kdyby byli vsichni jako ty tak nam tu jeste rozkazuji komunisti. Neberte to prosim jako zacatek jakekoliv flame, ta uz ohledne im nebo politiky.
0ggy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rop 4. 4. 2007 09:49

panet píše:"1. Muzete prejit na mirandu - ta nyni bez problemu funguje"

Me nejede ani Miranda ani QIP,
navic Miranda se mi sama v praci neprikonekti, kdyz je vypadek site (LAN), ale Qip bez problemu.

Proto je třeba si do toho stáhnout nějaké pluginy a ne spoléhat se na defaultní nastavení ....
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Junior

Odeslat příspěvekod salko 4. 4. 2007 09:52

panet píše:Tak to prosim Te nepis, kdyz to nechapes. Kazdy (99%) BFU prvni co chce do PC je ICQ a o nicem jinem nevi a nechce vedet. Co je na tom pak tak tezkeho k pochopeni?

Ja nechápem, že ľudia čo sem prispievajú ešte používajú ICQ. Predsa na ZIVE nechodí 99% BFU, ale ľudia čo už by mali trošku aj rozmýšlať. To je proste nepochopiteľné, že by som očakával že ľudia sem chodiaci si aj uvedomia, o čom je celé ICQ. Nenútim nikoho aby používal Jabber, nie som jeho agent, ale keď je s ICQ toľko výpadkov, tak prečo neskúsiť niečo decentralizované.
salko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter.bb 4. 4. 2007 09:52

icq mi nejde...
peter.bb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod root 4. 4. 2007 09:52

salko píše:
root píše:Nechápu proč bych měl používat nějakej jabber, to že je icq protokol zlo je možný, ale jabber je na tom několika násobě hůř - ostatně jako každá GNU/GPL technologie, nemá žádnýho pořádnýho klienta. Dál, vy chytráci, až budou všichni místo icq používat jabber (tak abych icq vůbec nepotřeboval) pak se začněte vo nějakým jabberu bavit, zatím je to jen hračka.a/quote]
A Google Talk je akože v čom zlý? Alebo prečo nie je poriadny? Máš dojem, že Google by postavil svoj IM komunikátor na zlom protokole? Keď zistíš, o čom v skutočnosti Jabber je, potom môžeš písať takéto bludy.s/quote]

Až pochopíš, že používat 5 IM klientů není v módě, možná si uvědomíš kdo plácá bludy. Takže v tom připadě mám podle tebe všem lidem co mám v CL říct, ať přejdou na jabber(protože GoogleTalk je založenej na něm, a Google by si nikdy IM na ničem po čem je /***/ nepostavil). Jistě se mě všichni dají za pravdu a i opravdoví lajci(co zapnou pc a icq se jim zapne samo) budou celý štěstím bez sebe že existuje něco co je tak dokonalý jako jabber, že začnou ihned s instalací, všem co znají napíšou, že s icq končí a přecházejí na _všemocný_ jabber. Lolku :roll:
root
Junior

Odeslat příspěvekod Alf001 4. 4. 2007 09:54

ano
Alf001
Junior

Odeslat příspěvekod salko 4. 4. 2007 10:00

root píše:Až pochopíš, že používat 5 IM klientů není v módě, možná si uvědomíš kdo plácá bludy. Takže v tom připadě mám podle tebe všem lidem co mám v CL říct, ať přejdou na jabber(protože GoogleTalk je založenej na něm, a Google by si nikdy IM na ničem po čem je /***/ nepostavil). Jistě se mě všichni dají za pravdu a i opravdoví lajci(co zapnou pc a icq se jim zapne samo) budou celý štěstím bez sebe že existuje něco co je tak dokonalý jako jabber, že začnou ihned s instalací, všem co znají napíšou, že s icq končí a přecházejí na _všemocný_ jabber. Lolku :roll:s/quote]

Záleží od toho, aká si dôležitá osoba pre ľudí, ktorých máš vo svojom zozname. Mne sa podarilo za 6 mesiacov presvedčiť 50 ľudí, že na ICQ nebudem a pokiaľ chcú so mnou komunikovať, tak cez Jabber protokol. Vysvetlil som im výhody a nevýhody a fungujeme ďalej. Niektorí si kvôli tomu vyrobili GMail kontá, niektorým som pomohol ja.

Týmto prestávam reagovať na túto tému, pretože som asi zavítal medzi partiu ICQ fandov a každý môj názor bude pre túto komunitu nepohodlný, aj keď by bol akokoľvek pravdivý. Užívajte si ICQ a všetky výhody centralizovaných sietí :)
salko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod root 4. 4. 2007 10:01

50 lidí je u mě 1/4, není šance.
root
Junior

Odeslat příspěvekod culain 4. 4. 2007 10:02

salko píše:
root píše:Až pochopíš, že používat 5 IM klientů není v módě, možná si uvědomíš kdo plácá bludy. Takže v tom připadě mám podle tebe všem lidem co mám v CL říct, ať přejdou na jabber(protože GoogleTalk je založenej na něm, a Google by si nikdy IM na ničem po čem je /***/ nepostavil). Jistě se mě všichni dají za pravdu a i opravdoví lajci(co zapnou pc a icq se jim zapne samo) budou celý štěstím bez sebe že existuje něco co je tak dokonalý jako jabber, že začnou ihned s instalací, všem co znají napíšou, že s icq končí a přecházejí na _všemocný_ jabber. Lolku :roll:s/quote]
Záleží od toho, aká si dôležitá osoba pre ľudí, ktorých máš vo svojom zozname. Mne sa podarilo za 6 mesiacov presvedčiť 50 ľudí, že na ICQ nebudem a pokiaľ chcú so mnou komunikovať, tak cez Jabber protokol. Vysvetlil som im výhody a nevýhody a fungujeme ďalej. Niektorí si kvôli tomu vyrobili GMail kontá, niektorým som pomohol ja.

Týmto prestávam reagovať na túto tému, pretože som asi zavítal medzi partiu ICQ fandov a každý môj názor bude pre túto komunitu nepohodlný, aj keď by bol akokoľvek pravdivý. Užívajte si ICQ a všetky výhody centralizovaných sietí :)n/quote]

a ce mu se divis? to je jako kdyz by si psal do spartanskyho fora ze maji fandit slavii
culain
Junior

Odeslat příspěvekod panet 4. 4. 2007 10:02

salko píše:
panet píše:Tak to prosim Te nepis, kdyz to nechapes. Kazdy (99%) BFU prvni co chce do PC je ICQ a o nicem jinem nevi a nechce vedet. Co je na tom pak tak tezkeho k pochopeni?

Ja nechápem, že ľudia čo sem prispievajú ešte používajú ICQ. Predsa na ZIVE nechodí 99% BFU, ale ľudia čo už by mali trošku aj rozmýšlať. To je proste nepochopiteľné, že by som očakával že ľudia sem chodiaci si aj uvedomia, o čom je celé ICQ. Nenútim nikoho aby používal Jabber, nie som jeho agent, ale keď je s ICQ toľko výpadkov, tak prečo neskúsiť niečo decentralizované. /quote]

Tak jeste jednou:

VETSINA BFU pouziva ICQ a ja s nimi MUSIM (nekdy i chci) komunikovat, tak jak to mam asi tak delat?
Ocekaval bych, ze si konecne lide, motajici se okolo PC uvedomi, ze jsou i JINI lide, kteri se o PC nezajimaji, jen je pouzivaji.

Uz?
a
panet
Junior

Odeslat příspěvekod pinkolin 4. 4. 2007 10:09

Uz? Ne, jeste ne. Regnu si ucet na Jabberu a pro zoufalce na ICQ pouziju ICQ transport. Uz to chapes? Zrejme o te technologii nevite vubec nic. Pripadne si na Mirandy pridam krome ICQ i Jabber a prechod je naprosto plynuly.
pinkolin
Junior

Odeslat příspěvekod marczus 4. 4. 2007 10:13

Uz to jede ok :)
marczus
Junior

Odeslat příspěvekod pinkolin 4. 4. 2007 10:13

pinkolin
Junior

Odeslat příspěvekod pinkolin 4. 4. 2007 10:14

Jak komu, zda se, ze tak pulka mych kontaktu neni stale online...
pinkolin
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka