Funguje vám ICQ?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod miho 11. 4. 2007 13:42

ICQ uvadi na svych strankach "More than 8.000.000 daily logins." a to je myslim asi tak nejzajimavejsi ukazatel.

Kazdopadne nejpouzivanejsi se rozhodne nerovna nejlepsi, na tom se myslim shodneme.

Krome toho na forum.zive.cz nechodi "prumerny uzivatel", takze o zastoupeni nejakych pogramu mezi zdejsimi uzivateli lze z globalnich cisel jen ztezi usuzovat. Napr. prumer navstev pomoci Firefoxu je v CR cca 20% ale zde kolem 60%.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod ioio 11. 4. 2007 14:11

si sa skonom zrazil?
ioio
Junior

Odeslat příspěvekod Playasong 11. 4. 2007 14:21

nech zije QIP... s tym som zatial problemy nemal...
Playasong
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michal.happyczech 11. 4. 2007 14:26

Včera jim blbnul servr, nejel ani icq.com - tudíž ani qip se nepříhlásil, jak jsem to zkoušel
michal.happyczech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomik.84 11. 4. 2007 14:40

miho píše:ICQ uvadi na svych strankach "More than 8.000.000 daily logins." a to je myslim asi tak nejzajimavejsi ukazatel.

To se jim snadno sbiraji loginy pri soucasnym stavu serveru, takovejhle pocet za den snadno udela milion lidi :D

Kazdopadne jsem se nechal zlakat a zkusil v mirande jabber pres gtalk a parada :-B
tomik.84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pinkolin 11. 4. 2007 14:46

tomik.84 píše:
miho píše:ICQ uvadi na svych strankach "More than 8.000.000 daily logins." a to je myslim asi tak nejzajimavejsi ukazatel.

To se jim snadno sbiraji loginy pri soucasnym stavu serveru, takovejhle pocet za den snadno udela milion lidi :D

Kazdopadne jsem se nechal zlakat a zkusil v mirande jabber pres gtalk a parada :-B

Pozor, gtalk je jen holy XMPP server bez funkci. Nejsou tam zadne transporty.
pinkolin
Junior

Odeslat příspěvekod tomik.84 11. 4. 2007 15:16

pinkolin píše:
tomik.84 píše:

Pozor, gtalk je jen holy XMPP server bez funkci. Nejsou tam zadne transporty.

aa detail..XMPP server a transporty jsou co?
tomik.84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Filo 11. 4. 2007 15:19

tomik.84 píše:aa detail..XMPP server a transporty jsou co?

A Google ti něco říká ?
http://cs.wikipedia.org/wiki/XMPP
http://www.jabber.cz/wiki/ICQ_transport
Filo
Junior

Odeslat příspěvekod Persian 11. 4. 2007 15:20

S ICQ su neustale problemy... Ale ked to zrovnam s tym ake problemy som s ICQ mal cca 3 roky dozadu tak su tieto obcasne vypadky nic...
Mozno za dalsie 3 roky sa im podari vyrobit program ktory bude vyuzivat ICQ protokol bez problemov( ak je to vobec mozne)
Persian
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sešívaný 11. 4. 2007 16:31

Wolfheart píše:Sešívaný: čísla cucaný z prstu jsou nejlepší a když podpoří tvůj IM, tím líp co? /quote]

Ty jsi opravdu srandista. První tady začneš střílet od pasu, že má ICQ 100x víc než Jabber, a pak tu začneš někoho obviňovat z cucání čísel.
Jen pro tvoji informaci: Těch 100:1 zdaleka neplatí ani u nás. Počet registrovaných uživatelů na jabber.cz vím docela přesně, na záčatku roku jich bylo 52000. Jenže Jabber.cz není celý Jabber, já mám v kontaktech 25 lidí na Jabberu a jen 5 jede na serveru Jabber.cz
Sešívaný
Junior

Odeslat příspěvekod FreeBSD_Radikal 11. 4. 2007 17:47

Filo píše:
FreeBSD_Radikal píše:navic je google talk vlastne jabber, takze neni problem psat jabberistum a navic se da zprovoznit icq transport

A jak se dá do gtalku dotáhnout icq transport ? To mě docela zajímá.
BSD is for people who love Unix, Linux is for people who hate Windows.
notebook: Archlinux -current říznutej LFS ;-)
desktop: umrel
router: FreeBSD RELENG_6_2
FreeBSD_Radikal
Junior

Odeslat příspěvekod Filo 11. 4. 2007 21:57

To FreeBSD_Radikal: Díky za info!
Filo
Junior

Odeslat příspěvekod colos 11. 4. 2007 22:04

Neo_is_back píše:No já to řešim tak, že používám Trillian, přes kterej sem připojenej na ICQ, SKYPE, Gtalk (Jabber) a MSN, případně když je třeba tak IRC, takže je mi jedno, kdo na čem je...

Ale jinak souhlasim, že asi nej je Jabber (Gtalk), taky kvůli tomu, že veškerý konverzace se mi automaticky ukládaj na googlovskej mail, ukazuje to automaticky nový maily a tak...k/quote]

Přes Trilliana jde Skype???????????????????? :shock:
colos
Junior

Odeslat příspěvekod Aonym 11. 4. 2007 22:21

Tak napůl, stejně ho musíš mít puštěný na pozadí...
Aonym

Odeslat příspěvekod Neo_is_back 12. 4. 2007 07:46

No skype jde na Trillianu přes skyllian http://skyllian.fioup.net/. S tim spuštěním na pozadí je to pravda, ale to mi až tolik nevadí... všechno je přesměrovaný do trillianu - hovory, chat. Akorát když máš přes skype i video, tak se zobrazuje jenom v původním okně skypu...
HP nx6325 TL-60
Moto G
Neo_is_back
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka