Funguje vám ICQ?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod JakubCh 19. 5. 2007 12:36

tak že to bude v podstatě hox, to vím, ale padá to hodně lidem a myslím, že je tady reálná šance...používám QIP, taže reklamy mě neberou, ale spolehlivost jo..a vyzkouším ten Messenger a uvidím..jinak, ještě nějaký názor na Skype ?
JakubCh
Junior

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 19. 5. 2007 12:38

me se nelibi skype klient, jde vubec na skype pouzit jiny klient? ja o nicem nevim, ale nevadilo by mi ho pouzivat, psat se vnem da, konference taky, i hlas a video + konference, nebyl bych proti :)
cyber kaktus
Junior

Odeslat příspěvekod kokos 19. 5. 2007 12:39

ja osobne to par hodin bez internetove komunikace vydrzim:-)stejnak to jen uzira cas:-O
is it nut? no, it is coconut!
kokos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod c.r.e.a.t.i.v.e 19. 5. 2007 12:41

skype je fajn, psani,volani,webkamera,spolehlivy prenosy souboru,skypecast.... ale ma jednu obrovskou nevyhodu a to je to ze neni zadnej alternativni klient..aspon o nem nevim
c.r.e.a.t.i.v.e
Junior

Odeslat příspěvekod tuxikSenior 19. 5. 2007 12:47

nevim ale myslim ze hoax je retezovka, ktera poskytuja zavadejici informaci

kdyz reknu ze ICQ je nespolehlive neni na tom nic zavadejiciho, nebo neco co bz mohlo danou firmu poskodit na dobrem jmene.

POSILAT

stejne kazdy den se na ICQ premele kupa zprav typu modra kvetinka, zemres, zabiju te ... (hoax) takze kdyby to byl i hoax tak ten jeden se uz nejak ztrati mezi tim.

a az mi prijde sprava
"posli to vsem lidem ve svem contact listu nebo zemres! prejdete na jinz protokol"
tak to bude poprve v mem zivote co se to u mne nezastavi ale okamzite to poslu dal.
tuxikSenior
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kokos 19. 5. 2007 12:53

imho hoax zahrnuje i nevyzadane zpravy, ktere muzou obsahovat i pravdive fakta... viz. hoax.cz
jinak miranda protokol skype zvlada
is it nut? no, it is coconut!
kokos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod komplikator 19. 5. 2007 12:54

cyber kaktus píše:me se nelibi skype klient, jde vubec na skype pouzit jiny klient? ja o nicem nevim, ale nevadilo by mi ho pouzivat, psat se vnem da, konference taky, i hlas a video + konference, nebyl bych proti :)

Jasne ze je, i kdyz ne uplne. Do mirandy existuje skype plugin. Ovsem problem je v tom ze tento plugin je pouze spojeni mirandy s oficialnim klientem. Kdyz zapnete skype v mirande, automaticky spusti i skype klienta. Nicmene vsechny hlaseni, upozorneni apod lze ve skype vypnout a vse ovladat z mirandy. Miranda prebira kontakty z origo klienta. Je pak mozne jeste pomoci metacontacts sloucit jednoho cloveka s vice protokoly do jedineho kontaktu...
i7-8700k@5GHz DELID, RTX 2070 Super, 32GB RAM, custom liquid cooling
komplikator
Junior

Odeslat příspěvekod c.r.e.a.t.i.v.e 19. 5. 2007 12:57

komplikator píše:
cyber kaktus píše:me se nelibi skype klient, jde vubec na skype pouzit jiny klient? ja o nicem nevim, ale nevadilo by mi ho pouzivat, psat se vnem da, konference taky, i hlas a video + konference, nebyl bych proti :)

Jasne ze je, i kdyz ne uplne. Do mirandy existuje skype plugin. Ovsem problem je v tom ze tento plugin je pouze spojeni mirandy s oficialnim klientem. Kdyz zapnete skype v mirande, automaticky spusti i skype klienta. Nicmene vsechny hlaseni, upozorneni apod lze ve skype vypnout a vse ovladat z mirandy. Miranda prebira kontakty z origo klienta. Je pak mozne jeste pomoci metacontacts sloucit jednoho cloveka s vice protokoly do jedineho kontaktu...

to jsem jednou zkoušel ale na skypu máme hromadnej chat a na mirandu mi chodily zprávy od každýho člena chatu zvlášt do vlastní záložky... takže skype v mirande nepoužívám
c.r.e.a.t.i.v.e
Junior

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 19. 5. 2007 13:01

jj to znam, ale tohle je blby reseni, a jak psal c.r.e.a.t.i.v.e ze to prezije, ja taky, ale zrovna chces neco nebo tak a nejde to, to proste n.....
cyber kaktus
Junior

Odeslat příspěvekod lukiboy15 19. 5. 2007 13:03

a ide o to, ze clovek s tym nic nemoze spravit, ked by tu bol aspon niekto, kto by to dokazal vyriesit, ale nikto taky nie je. ide len o to aby sa sedelo a cakalo...
Pentium + Turion = wuuuuuuuhuuuu
lukiboy15
Junior

Odeslat příspěvekod Jarda.°-° 19. 5. 2007 13:07

Jak dlouho myslíte že tenhle výpadek bude ještě trvat?
Jarda.°-°
Junior

Odeslat příspěvekod c.r.e.a.t.i.v.e 19. 5. 2007 13:09

[quote="Jarda.°-°"tJak dlouho myslíte že tenhle výpadek bude ještě trvat?r/quote]
doufám že hodně dlouho
c.r.e.a.t.i.v.e
Junior

Odeslat příspěvekod salko 19. 5. 2007 13:10

[quote="Jarda.°-°"tJak dlouho myslíte že tenhle výpadek bude ještě trvat?r/quote]
Dúfam že navždy :)
salko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod c.r.e.a.t.i.v.e 19. 5. 2007 13:11

salko píše:[quote="Jarda.°-°"tJak dlouho myslíte že tenhle výpadek bude ještě trvat?r/quote]
Dúfam že navždy :)-/quote]

jj ale předtím by měl na chviličku fungovat abych mohl všem napsat že s icq končím a že mě najdou na msn :D
c.r.e.a.t.i.v.e
Junior

Odeslat příspěvekod Tarwas 19. 5. 2007 13:12

QIP už mi frčí :lol:
Tarwas
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka