Nechodí mi upozornění na nové příspěvky na forech

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Mývalice 12. 6. 2005 22:39

Prosím zdejší návštěvníky, aby mi zkusili na můj mail *** poslat zkušebně poštu. Od 18:32 mi přestalo chodit upozorňování na nové příspěvky na foru Živě a Pauza.

Nebo je nás více?
---------
Teď jsem zjistila, že přes http://www.tiscali.cz tam maily jsou - z for i testovací od yarika a a. Jsou označeny jako nepřečtené. :( Tak proč mi do OE nepřijdou? S ostatními xxx@tiscali.cz problémy nejsou.
---------
Další nápad - vytvořit si v OE nový účet na "zlobivou" mailovou adresu a světe div se, pošta se stáhla. :lol:

:arrow: Všem (dvěma) pomocníkům děkuji za námahu.
Naposledy upravil Mývalice dne 25. 6. 2006 15:10, celkově upraveno 1
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod mbing 13. 6. 2005 19:08

SPAMeři do toho! Uź znáte další e-mail!

Mně též nechodí upozornění na nový příspěvek. Zpráva mi "jakštak" přijde, jestliže je téma novější. Pokud je téma asi měsíc staré, tak ignoruje. Po zátěžovém testu phpBB v ohledu na citace si troufám tvrdit, že se u zasílání upozornění chová podobně. Třeba u webzdarma.cz je určitý limit, ale tady asi ne :-D. To mi docela dost vadí! Nebo je to jinak? phpBB moc neznám ....

P.S.: Seznam.cz nemám.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 13. 6. 2005 23:20

Jo mě jednou něci přijde a na jiné důležitější fora ne-e..Je to nějaký rozbitý...
tOplOaDer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 9. 2007 14:56

Napsal jsem už zde do fóra několik přispěvků a na některé z nich jsou i odpovědí, ale mne prozatím žádné upozornění na nové příspěvky e-mailem nepřišlo. Občas diskutují i v některých jiných phpBB fórech a upozornění na nové příspěvky odtamtud bez větších problémů dostávám. Předpokládám, že asi nejsem sám komu tyto upozornění ze zdejšího fóra nechodí a proto by asi bylo dobré kdyby se někdo z administrátorů na to podíval a opravil případnou chybu.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Mývalice 1. 9. 2007 17:10

A nastavil sis v profilu, nebo před odesláním příspěvku, že chceš, aby ti upozornění přícházela?
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 9. 2007 17:49

Ano samozřejmě, že to nastavené mám. Ty e-maily s upozorněním na nové příspěvky mi ale nechodí.

//Mývalice: Nepoužívej citaci, když reaguješ na předcházející příspěvek. Je to zbytečné. Jak citovat příspěvky, na které reagujete
Stejně tak není vhodné formátovat celý příspěvek. Postačí zvýraznit klíčová slova.
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Mývalice 1. 9. 2007 18:47

A poštu stahuješ pomocí poštovního klienta nebo z webu? Nejsou třeba ty mejly vyhodnocený jako spam?
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 9. 2007 22:06

Poštu stahují s pomocí programu Outlook Express a to i se spamem. Teprve až u mne v počítači nežádoucí spam odstraňuji. To že by mi ty e-maily mohly nějak uniknout spolu se spamem je málo pravděpodobné. Spíše to vypadá, že mi nejsou doručované a nebo, že nejsou z fóra odesílané.
Naposledy upravil vlazy dne 2. 9. 2007 15:06, celkově upraveno 1
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Mývalice 1. 9. 2007 23:27

A koukal ses přes web, jestli ti tam ta pošta, ač nepřečtená, nezůstává? Jak píšu v původním příspěvku, mně se to už jednou stalo.
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 9. 2007 10:50

Ano podíval jsem se po delší době do mojí schránky přímo na webu a nic tam nikde není. Všechny e-maily ze schránky na webu se mi stahuji do počítače kde si je pak kontrolují.
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod vlazy 4. 9. 2007 18:08

Ty upozornění na nové příspěvky mi stále nechodí. Problém u mne nebo v mojí e-mailové schránce se nenašel a proto vypadá, že se asi jedná o nějaký těžko řešitelný problém přímo ve fóru. To phpBB asi není tak úplně 100% dokonalé a proto možná v některých případech se ty e-maily s upozorněním na nové příspěvky neodešlou.
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod mbing 4. 9. 2007 18:18

Nemáš plnou schránku viď? :)
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mývalice 4. 9. 2007 19:19

Ještě jedna věc mě napadá. Zadals správně mejl při registraci? Zatím se nikdo další neozval s podobným problémem, takže to zřejmě nebude chyba fora. Necháváš si to posílat na mejlovou adresu, co máš v profilu?
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod vlazy 4. 9. 2007 19:22

Nevím proč se moderátoři stále snaží chledat příčinu problému někde u mne a v mojí schránce. Já jsem si všechno u mne a ve schránce zkontroloval a nenašel jsem nic co by mohlo být příčinou toho, že nedostávám e-maily s upozorněním na nové příspěvky. Co tak zkusit hledat příčinu např. někde přímo ve fóru (v phpBB).
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Mývalice 4. 9. 2007 19:39

Kdyby se našlo více lidu s podobným problémem, tak hledám vadu ve foru. Kdybys napsal, na jakej mejl si to necháváš posílat, požádala bych administrátora, aby se na to podíval. Kdybys napsal, jestli máš správně zadanej mejl v profilu, věděli bychom zas o jednu informaci víc. Zkrátka se snažíme vyloučit, že je chyba na tvé straně, než se případně začne šťourat do fora.
Mývalice
VIP uživatelka

Další stránka