Cenzura na Seznamu

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 29. 6. 2005 10:53

Na serveru http://www.spolužáci.cz zavedli debilní novinku - pokud chcete psát do diskuse ve své vlastní třídě, musíte mít mailovou adresu registrovanou na Seznamu. OK, chtě jsem se zaregistrovat a vypadla na mne tahle hláška:

Pokoušíte se zaregistrovat z IP adresy, z níž není na registrační formulář Seznam.cz povolen přístup. V případě, že máte zájem o registraci, kontaktujte prosím naše oddělení technické podpory.

KDO jim dal PRÁVO CENZUROVAT, z jaké IP adresy se smím registrovat :evil: ?
Tomáš Marný
Junior

Odeslat příspěvekod Vertigo 29. 6. 2005 11:04

LOL. A maji snad povinost umoznit ti pristup na svuj server? Nebo tobe dal nekdo pravo lezt na jakykoliv cizi server? :wink:
Vertigo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 29. 6. 2005 12:28

Nic jsi nepochopil, Ivánku... Nebyl tatík u StB?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 6. 2005 12:36

Ty jsi nic nepochopil... máš prostě ip, ze které jim dělal někdo bordel na serveru....
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod michelin 29. 6. 2005 12:50

tak tak :) mas tam banana leda ze by jsi se zaregistroval z jineho komplu :) a nebo jim crnkni/napis na tu jejich technickou podporu a snaz se je presvedcit ze jsi tu IPnu po nekom zdedil a ze jsi slusny user :mrgreen:
michelin
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 29. 6. 2005 14:10

AndrewJ píše:Ty jsi nic nepochopil... máš prostě ip, ze které jim dělal někdo bordel na serveru....r/quote]

Tak to potom sorry, to budou na Seznamu pěkný IQáci... :-B . Ta IP adresa je totiž proxy v Německu, přes kterou jede hezkých pár stovek lidí v Německu, Česku, Dánsku, Slovensku a nejspíš i leckde jinde... Tak to potrestali toho pravýho :-B .
Tomáš Marný
Junior

Odeslat příspěvekod gofry 29. 6. 2005 20:44

:lol: Seznam ma pravo zakazat pristup hoc aj z kazdej IP adresy a ty proti tomu nemozes vobec nic. Je to ich server. Ze zakazali nejaku proxynu? No a? Hadam od nich nechces, aby zistovali komu patri IP adresa ktora robi bordel?
gofry
Junior

Odeslat příspěvekod Trashman 29. 6. 2005 21:18

Já bych se Seznamu revanšoval tak, že bych je hezky očernil ve všech diskusních fórech, kterých je na českých serverech požehnaně. Když si neváží návšetěvníků svého serveru, tak ať poznají co je to, když k nim lidé přestanou chodit.
Trashman
Junior

Odeslat příspěvekod nupix 29. 6. 2005 21:40

To je prostě smůla, ale je to jedna z mála možností, jak se může Seznam.cz chránit proti škodícím návštěvníkům. Když dostaneš ban na jakémkoli jiném serveru, a jedeš přes proxy, tak ostatní mají taky prostě smůlu, to samé se stane, když dostaneš ban tady na Živě, je to prostě právo každého admina serveru.
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Profik123 29. 6. 2005 21:51

No tak změň proxy a jedem dál ne? :-D
.: výhody legálnich Windows mě přesvědčily k definitivní migraci na Linux :.
Profik123
Junior

Odeslat příspěvekod Rosrs 29. 6. 2005 22:24

Profik123 píše:No tak změň proxy a jedem dál ne? :-D-/quote]

MIMO téma: Proc se nemuzu dostat na tvoji stránku ???!!! :|
MSI K8T Neo-FIS2R, 512 MB, GeForce FX 5200, SEAGATE 160 GB + Maxtor 10 GB, AMD 64 Athlon 2800+, AOC 19"...
Rosrs
Junior

Odeslat příspěvekod Profik123 29. 6. 2005 22:34

Bohužel WebZdarma mi ty stránky zrušili. V následujících několika dnech je snad uvedu do provozu možná na původní adrese nebo seženu nějakou placenou doménu...
Profik123
Junior