Kde sehnat reklamy z televize?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod joob 9. 8. 2005 14:28

Zdravim, neznáte někdo nějakou dobrou stránku kde by se daly sehnat reklamy z televize?

// Howard - upraven nazev
joob
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Patrix 9. 8. 2005 16:18

žádná asi není :-)
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Brute 9. 8. 2005 17:06

Kdyz jsem stahoval Net Transportem porad Uvolnete,se prosim z archivu CT,tak jsem stahnul i nekolik nahodnych reklam pred zacatkem poradu.
Brute
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod unknown 9. 8. 2005 17:11

2 joob: zkus se zeptat tady > http://www.lapiduch.cz/klub.php?klub=pi ... h&from=187 a nebo se zkus podivat na stranky firmy, na kterou ta reklama je a tam to nekde prohledat :wink:
7,46 kg/hp
unknown
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 9. 8. 2005 17:15

OT: na nově :). lidi buďme rádi, že to vypadá ještě tak, jak to vypadá... s hrůzou vzpomínám na dovolenou ve španělích, kde jsem se snažil navodit spánek sledováním tlevize. 20 minut filmu 15 minut reklamy... nebejt toho, že jsem film znal, nevěděl bych o čem předchozí kousek byl. to bylo opravdu něco. tam pochopíte, proč mají v programu na jeden díl mashe hodinu... :)
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod includes 10. 8. 2005 11:36

Já jsem na StrongDC narazil na tu reklamu Bobika a taky na tu jak se ta holčička ptá,když vydrží nejíst, tak jestli uvidí zlaté prasátko....
includes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 3lemen7 10. 8. 2005 11:54

ja bych zkusil hnedat na DC++, popripade jiny podobny p2p, nebo taky na strankach firmy, ktera reklamu tocila (casto si vysledky svoji prace davaj do referenci), ale to se bude zase dost blbe hledat...
3lemen7
Junior