FREEhosting u FORPSI obsahuje soubor README.1ST

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod BARBAR 21. 12. 2005 20:41

Tento soubor nejde smazat a admin.forpsi mi napsal, že obsahuje info o mnou objednaných službách blablabla... a já mu nemohu vysvětlit, že tento soubor není součásti objednaných služeb. Mám u nich registrovanou doménu .cz a jsem *****ý na praktiky, které se mi vůbec nezamlouvají. Máte podobnou zkušenost? Víte někdo co tento soubor ve skutečnosti obsahuje (odesílá atd.)? Na placeném hostingu tento soubor není. Předem dík za odpovědi.
Nevím, a proto se zeptám, ale to neznamená, že jsem blb, který nic neumí.
BARBAR
Junior

Odeslat příspěvekod Lemur 21. 12. 2005 21:20

Nevim jak u FORPSI, ale nektere hostingove firmy davaji na nove weby podobne sobory (napr. readme.txt, index.html ...), kde pisou, jaky je to hosting, co kam nahrat a co se muze a nemuze delat. Soubory jsou neskodne - je to jen text nebo html, nikam nic neodesila, nejhorsi vec co se muze stat ze si ho nekdo cizi precte, jedina vada je ze zabiraji misto.
Lemur
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Wikan 21. 12. 2005 21:22

Readme.1st = Read me first
Je to proste prvni vec, kterou by sis mel precist. Je to obycejny textovy soubor.
Wikan
Moderátor

Odeslat příspěvekod Gigi 21. 12. 2005 21:30

Nutil te nekdo vyuzivat sluzby Forpsi? Pes je svym nekorektnim chovanim vyhlasen, osobne bych u nich nehostoval ani zadarmo...
Gigi
Junior

Odeslat příspěvekod BetWithLowe(smazano) 21. 12. 2005 22:57

já teda hosting u forpsi mám a bez problému. Vždyť to není žádná službá, to je obyčejnej texťák a v něm sou informace o webu, kam ukládat důležitá data, ke kterým mají přístup jenom skripty, kterej adresář je defaultní atd. Že nejde smazat to nevím, ale to není žádná objednaná služba.

2Gigi: Takže se prosimtě zdrž svých zcestných hodnocení...
BetWithLowe(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod martaanek 24. 12. 2005 11:18

Aside sibi stulta capra!
martaanek
Kolemjdoucí