Formula F1 live stream

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Pistik 13. 3. 2006 22:02

Zdravim vsetkych fanusikov formuly F1 (formula 1), vzhladom na to ze malo televizii ma zakupene prava na live vysielanie hlavneho preteku (strasne drahe prava), chcel by som zistit ci tu nahodou niekto nepozna web kde je tento live stream (ci to niekto streamuje na web). Dik za tipy, fakt ma nebavi pozerat zaznam.
Pistik
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 13. 3. 2006 22:28

no, nevím. když jsem po tom pátral před rokem, tak jsem nic nenašel. mimochodem, v česku to od letoška dává NOVA, jestli ji náhodou nechytáš.
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pistik 13. 3. 2006 23:18

NOVU sice nechytam, ale davaju priamy prenos hlavnych pretekov tj. nedelnajsie preteky na obed ? hmm ? lebo kvalifikacie idu aj na Galaxie sport na zivo.
Pistik
Junior

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 13. 3. 2006 23:23

mno sice sem slyšel že to někde na netu dávají ale prej je to placený a docela drahý ale vím jen o webech kde jsou ty on-ine zprávy textový po 10s :(
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Veolw 13. 3. 2006 23:33

Na NOVE vysilaji live vysilani primo z mista konani velke ceny.
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Junior

Odeslat příspěvekod Pistik 13. 3. 2006 23:46

To DD: no vidis aj ja by som si rad pozrel, co sa tyka tych sprav tak asi tak 10s a este tak BBC komentuje. To platene som nasiel. Najradsej by som bol keby to niekto streamoval s poriadnou lajnou na webserver :)))))

To Veolw: To je sice pekne, ale fakt u nas na slovensku je s tym problem, ak nie je satelit. :(
Pistik
Junior

Odeslat příspěvekod Pistik 18. 3. 2006 15:25

no som tu opat .... zajtrajsia velka cena F1 malajzie je vysielana na NOVE o 7:30 rano ....... mam taky napad ci by to niekto nechcel priamo streamovat na web, lebo mi slovaci sme na tom biedne.... poskytnem FTP konto kde sa to bude streamovat (resp. uploadovat) a bol by mozny pristup aj cez web (port 80) pre ostatnych. Podmienkou je len dobre pripojenie na internet s dobrym UPLOADom a TV-tunner-ovou kartou. Tesim sa na spolupracu, piste sem do fora. dik
Pistik
Junior

Odeslat příspěvekod Pistik 18. 3. 2006 16:51

no niekto sa nenajde ?
Pistik
Junior

Odeslat příspěvekod Pistik 23. 3. 2006 08:58

hmm ?
Pistik
Junior

Odeslat příspěvekod radoch (novy) 23. 3. 2006 09:26

covece premejslej ... bud si to najdi u rusaku, tam je mozny vsechno, nebo vezmi v potaz, ze na zapade se na to kazdej vy... ponevadz ma tv
radoch (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod R!Ki 23. 3. 2006 09:33

Novu mas moznost sledovat cez UPC Direct, tak ze zmenis nastavenie jazyka na cesky. Galaxie Sport dava prenosy iba zo zaznamu vecer. Tuto stanicu okrem satelitu, kablovky mozes chytat aj cez MMDS (kablovka vzduchom). Tam je pomerne rozsireny aj madarsky kanal, ktory formulu tiez vysiela (RTL Klub).
na webe jedine pocuvat radio BBC Five Live, alebo tahat video-zaznam cez torrent. Nejaky maniak to pravidelne rippuje z ITV1 do celkom slusnej kvality ;-)
R!Ki
Junior

Odeslat příspěvekod Pistik 23. 3. 2006 14:50

takze, BBC poznam, UPC direct nepouzivam, galaxy uz ani zaznamy poriadne nedava .. par dni potom velmi nezaujimave...... a poradis nejaky tracker na tie .torrent kde zozeniem podobne veci ? ....a live stream by sa hodil

to Radoch: vies ja to chcem aby mi niekto stremoval na FTP ...s velkostou nie je problem ... 100 mbit ma connection, len u na slovensku je to problem pozerat, ibaze by si mal satelit ...
Pistik
Junior

Odeslat příspěvekod radoch (novy) 23. 3. 2006 15:41

vsak ja to vim, bratri slovaci jiz nejaky cas se timto zabyvaji, ale uvedom si, ze davat vysilani online na web, kdyz to bezi v tv, je docela chacharovina, navicv poslednich letech se majitel autorskych prav na f1 razantne domaha svych prav ... a tak jsem poradil rusko, protoze pochybuju, ze umis cinsky
radoch (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 23. 3. 2006 20:01

a jakmile skončí gambrinus liga, bude nova dávat i kvalifikace.
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pistik 27. 3. 2006 23:09

to je pekne, ale co s tym streamom googlim o dusu a nic !!! poradte nejaky STREAM, alebo poskytnem priestor pre vas stream na web.....
Pistik
Junior

Další stránka