Webhosting banan.cz

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod goob 24. 5. 2006 20:26

Chci se s vámi podělit o diskusi, či spíše monolog, jaký jsem vedl s panem Kalužou, jednatelem firmy banan s.r.o., který byl jako jediný online na ICQ. Chtěl jsem se podívat na nově předělané bratrovy stránky http://www.allelements.net. S údivem jsem byl ale přesměrován na stránky banan.cz. Veškerá technická podpora byla offline (kdo si platí webhosting, měl by mít podporu 24 hodin denně) a tak jsem napsal již jednou zmíněnému panu Kalužovi. U počítače musel sedět, protože krátce předtím odepsal bratrovi na ICQ. Obrázek ať si udělá každý sám...

[20:42:22] <Goob> chci se pripojit na http://www.allelements.net, ktery je pod vasi spravou. proc se tam zobrazuji vase stranky banan.cz???
[20:46:48] <Goob> halo, fungujete?
[20:50:24] <Goob> halo!
[20:50:45] <Goob> co jste to za firmu?
[20:51:31] <banan.cz> máte nějakou konkrétní otázku ?
[20:52:06] <Goob> proc domena http://www.allelements.net nefunguje a kdyz ji otevru, zobrazi se tam banan.cz?
[20:56:43] <Goob> odpovite mi prosim na moji konkretni otazku?
[20:57:00] <banan.cz> otázka byla
co jste to za firmu ?
[20:57:05] <banan.cz> firma se jmenuej banan.sro
[20:57:12] <Goob> proc domena http://www.allelements.net nefunguje a kdyz ji otevru, zobrazi se tam banan.cz?
[21:05:43] <Goob> Dobre, polozim svoji konkretni otazku jeste jednou, poctvrte: chtel jsem se pripojit na http://www.allelements.net, ale misto toho se zobrazila stranka banan.cz. Muzete mi k tomu prosim neco rici?
[21:22:31] <Goob> Najednou stranky jdou. Jste velice nesolventni firma a jen se mi timto potvrdilo, co jsem o vasem webhostingu cetl na internetu. Delate si neplacenou reklamu presmerovanim hodne navstevovanych webu na svoje stranky, vase technicka podpora je offline a vy odpovidate zpusobem, jakym by mi neodpovedelo ani male dite. Tuto diskusi zverejnim na internetu, aby i ostatni videli, jakym zpusobem jednate s lidmi, kteri vam plati za sluzby. Hezky den
Naposledy upravil goob dne 24. 5. 2006 20:53, celkově upraveno 1
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Junior

Odeslat příspěvekod cuk 24. 5. 2006 20:31

Ted se bojim, ze jsi se ztrapnil ty... Je spousta moznosti, co s tim mohlo byt.

Napriklad tam nemel nahrany index, nebo tak podobne. Kazdopadne podorobnosti nevim, takze zarucit nemuzu... Zkusenosti s bananem nemam, ale neslysle jsme nic dobreho.
Kolik programátorů Microsoftu je potřeba k zašroubování jedné žárovky??? - Žádný; Prohlásí tmu za standard.
cuk
Junior

Odeslat příspěvekod goob 24. 5. 2006 20:36

Stránky začaly chodit a teď hodily mysql error. I kdyby to byla nějaká chyba na straně člověka, který web dělá, neměl by ten člověk reagovat trochu jinak? Vždyť jsem se ho dvakrát zeptal a on mi odpověděl na něco jiného a pak už vůbec! Minimálně měl dost času zareagovat na to, co jsem mu napsal poté. Ten člověk sedí evidentně u počítače, ale nechce odepisovat.
Naposledy upravil goob dne 24. 5. 2006 20:38, celkově upraveno 1
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Junior

Odeslat příspěvekod Gigi 24. 5. 2006 20:37

To Cuk: To snad nemyslis vazne? I kdybych nemel nahrany na web zadny soubor, tak nema pravo muj webhoster mi krast ctenare presmerovavanim na svuj web. Mel by se korektne zobrazit 404 error, popr. jeste uznam, pokud se misto toho zobrazi noticka, ze stranky nebyly jeste zprovozneny s pripadnym odkazem na web hostera. Ale presmerovani je proste podvod, zlodejna, neserioznost, atd!
Gigi
Junior

Odeslat příspěvekod .ParadoX. 24. 5. 2006 20:38

icq není zrovna dobré pro support, myslím :) napíšeš zprávu a čekáš...čekáš....čekáš.. a když ti nikdo neodpoví, dojde ti trpělivost a napíšeš něco, čeho pak budeš litovat, přičemž třeba zjistíš, že dotyčný člověk na supportu byl třeba chvíli mimo pc nebo tak něco... ja bych když už zkusil email (vím, odpověď na něj trvá a trvá...) nebo zavolat telefonem... sám vím, že bych asi nedával, kdyby mě někdo "ignoroval" a že bych asi taky napsal něco "nepěkného" :lol: a pak by mě to mrzelo... člověk se musí ovládat občas
<? echo "hello world"; ?>
.ParadoX.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 24. 5. 2006 20:41

.ParadoX.: Ano, ale předtím mu napsal brácha a on mu odepsal. Zeptal se, zda je tam někde podpora a on odpověděl ano. Tak jsem hned napsal i já ze svého ICQ. Podívej se na průběh konverzace, odepisoval jsem hned jak napsal on.
goob B-]

goob
Junior

Odeslat příspěvekod cuk 25. 5. 2006 06:21

No myslel jsme to vazne. Ono otazky typu halo, fungujete? a co jste to za firmu? nejsou zrovna moc idealni. Jinak neni to pravda, vetsina webhosteru ma na serveru standardne index, ktery zobrazi infomrace o webhostingu. Proste je to tak. Viz Active24...

Kazdopadne jednani technicke podpor by melo byt solidni a slusne. Nijak jsme se nesnazil obhajovat banan, protoze jsem o nem slysle jen spatne veci :)

PS: Nemuzu si odposutit...

Je to jen banan a ne chiquita :)
Kolik programátorů Microsoftu je potřeba k zašroubování jedné žárovky??? - Žádný; Prohlásí tmu za standard.
cuk
Junior

Odeslat příspěvekod Stibi 25. 5. 2006 06:39

Hoj ...no jsem asi jeden z mála kdo s banány špatné zkušenosti nemá :)
A jinak jako komunikaci fakt radši používej email :)
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 25. 5. 2006 10:43

No, uznávám, že jsem byl už ve varu. Týden předtím jsem četl podobný článek na Lupě. Ten člověk předtím bratrovi odpověděl, tak musel u počítače sedět. Bratr se ho slušně zeptal, proč se to stalo. Odpověď po chvíli, ať počká na technickou podporu. Tam už ale předtím poslal snad mail, protože byli všichni offline na ICQ. Když se pak zeptal, zda tam je někde technická podpora, přišla mu odpověď ano a to bylo vše. Když pak opět bratr slušně napsal, že za tohle si snad neplatí a že by měla být snad nějaká podpora, tak ten člověk již neodepsal.

Sibi: Nechápu, co na jeho stránkách tolik lidí vidí, já beru hiphop jako dílo ďáblovo, ale tento názor se mnou asi nesdílí několik tisíc lidí, kteří se na jeho stránky koukají. Pokud se ale místo nějaké errorové hlášky (pokud je někde chyba třeba ve skriptu atd.) zobrazí stránky webhostingu, kde přímo nabízí svoje služby bez jakéhokoliv upozornění, že to bylo přesměrování kvůli chybě ve webových stránkách, tak to je neplacená reklama a upřímně řečeno pěkné svinstvo, protože parazitují na stránkách s vysokou návštěvností.
goob B-]

goob
Junior

Odeslat příspěvekod Stibi 25. 5. 2006 10:51

goob: No jestli tam fakt takový redirect je, tak to je hafo prasárna ..:)
Stibi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 25. 5. 2006 11:07

Stibi: Přesně tak. Ten člověk měl hafo času na to, aby pak nějak zareagoval a řekl mi třeba, ať si počkám na tech. podporu, že tam bude za chvíli nebo tak něco. Ani nezareagoval na to, že tuto diskusi s ním zveřejním v diskusích na internetu. Jestli jsi to nečetl, přečti si článek na Lupě http://www.lupa.cz/clanky/trpke-zkuseno ... -banan-cz/ Já se jdu zase uklidnit, abych se mohl dále učit na zkoušky :-)
goob B-]

goob
Junior

Odeslat příspěvekod Stibi 25. 5. 2006 11:12

Jj to jsem před nějakou dobou četl. Sice jsem už nějakou dobu s banány nejednal,ale v době kdy jo, si absolutně nemůžu stěžovat. Všechno bylo rychlé, všechno co jsem potřeboval, tak v rámci možností vyřídili a vůbec jsem z toho měl dobrý pocit. Možná se časy změnili a fakt jsem s nimi byl spokojený...

Btw ...koukal jsem na http://www.owebu.cz a tak se mi zdá že jejich fórum se kapánek zvrhává ....:))
Stibi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fury_only 25. 5. 2006 11:21

Za vše mluví to, když se v diskuzi na bananu mažou příspěvky... :roll:
Rulezzz...!!!
fury_only
Junior

Odeslat příspěvekod Stibi 25. 5. 2006 11:23

fury_only: No to je hodně fuj věc ... Ale pokud je něco shnilého ve firmě banánové tak to promazáním jejich forá nevyřeší ...
Konec konců, já jsem zatím spokojen, weby co mám na banánu jedou v klidu ...ale do budoucna kdo ví ...
Stibi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 25. 5. 2006 11:37

Stibi: Dělají to asi "nenápadně" jen u některých webů. A s tím mazáním negativních příspěvků, to také o něčem vypovídá. Na Pípni, kde jsou občas také výpadky, které uživatele štvou a kteří to tam i píší, tak takové věci nedělají, což by měl být všude standard. Asi ne na bananu..
goob B-]

goob
Junior

Další stránka