Nejde SEZNAM.CZ

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ZIMINIX 9. 7. 2006 08:54

Nezpanikařim, protože zatim svoji poštu nebudu přesouvat. Ale časem to přijde, jenže to si ji budu přeposílat na pracovní mail. Já mám většinu těch serverů uloženou v souboru s heslama, ale na některejch jsem použil jednoduchý hesla, nebo to který používám nejčastěji, tudíž je tam nemám. Ale já to neřešim. Ale celkem mě te výpadek štve, protože mě dost omezuje. Třeba fotky na vyvolání si budu muset poslat z tátovýho účtu, protože já zapomněl heslo a mail mi nejede :(
ZIMINIX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeny 10. 7. 2006 15:40

Pan Ivo Lukacovic podal "oficialni" prohlaseni k onomu vypadku http://blog.lide.cz/ilblog/2006/07/10/324
Zdeny
Junior

Odeslat příspěvekod wojta 15. 8. 2006 14:25

Tak už zase.
A přestal jít Seznam. Vyhledávání Atlasu a Centrum taky nefunguje.
wojta
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lucky-x 15. 8. 2006 14:29

jo tak to je tuning :-D eeeee... ale mě jde teda má nějaký divný odezvy, ale jde!
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod msn 15. 8. 2006 14:42

NEJDE!Pingnout jde,ale stránka nefunguje!
search.seznam.cz jde,ale http://www.seznam.cz ne!
msn
Junior

Odeslat příspěvekod JERRY JJ 15. 8. 2006 15:06

Už to jede,ale je zvláštní,že nešel Seznam na Mozile,ale na IE jo.

:-/
JERRY JJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paia 5. 10. 2006 09:31

Tentokráte funguje pop3, ale pro změnu nejde webový rozhranní...
Paia
Junior

Odeslat příspěvekod hombre_71 26. 11. 2006 19:33

Nejlepší Fór je to, že Mail na Seznamu byl vyhlášem mailem roku ! :roll: Ha, ha, ha !
hombre_71
Junior

Odeslat příspěvekod Luke608 26. 11. 2006 20:36

to by mně zajímalo kdo to vyhlašoval... :-/
Luke608
Junior

Odeslat příspěvekod Erdkin 2. 12. 2006 19:36

Od dnešního rána se nemůžu dostat do jedné ze svých schránek na Seznamu. Moje druhá i synkova jde v pohodě. Nejde se do ní dostat ani přes www rozhraní ani přes pop3. Přitom personalizace Seznamu (skin, výběr zpráv atd.) jsou pro tento účet funkční, dají se měnit, čili účet pravděpodobně existuje. Jen ta schránka nejde. Nemá někdo podobný problém?
Na helpline jsem psal - bez odezvy
N 6021, HP hw6515, ET-DN
Erdkin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šarik 2. 12. 2006 20:11

Poslední zpráva je, že do půlnoci probíhá plánovaná údržba.
Blbý můžeš být, ale musíš si umět poradit...
šarik
Junior

Odeslat příspěvekod milanc 2. 12. 2006 20:56

Tak plánovaná údržba asi těžko...

Vážený uživateli,

Vaše schránka je v tuto chvíli bohužel nedostupná z důvodu výpadku jednoho z diskových polí emailové služby Seznamu. V krátké době po sobě tak řešíme stejnou závadu na stejném zařízení dodané společností IBM ČR., jaká se odehrála před několika týdny. Velice se omlouváme za vzniklé potíže a ve spolupráci s IBM intenzívně pracujeme na jejich odstranění. Vaše data obnovíme hned, jakmile to bude technicky možné.

Váš Seznam tým
milanc
Junior

Odeslat příspěvekod 1stry 3. 12. 2006 12:36

už len veriť, že všetky emaily, ktoré v dobe poruchy dostávame sa niekde ukladajú a všetky ich dostaneme do schránok, keď poruchu odstránia.

nečudo, že sa takéto veci stávajú, seznam spravuje desiatky tisíc mailových schránok ..... ale človeka to vie naštvať
1stry
Junior

Odeslat příspěvekod Tomcat 3. 12. 2006 12:48

Priznam se, ze seznam u me v tomhle ohledu mival respekt.......tohle se podle me nekomu kdo se povazuje za ceskou no.1 nemuze stat
"Nemůžete nikoho nic naučit. Můžete mu nanejvýš pomoci, aby to sám v sobě nalezl. " Galileo Galilei
Tomcat
Junior

Odeslat příspěvekod šarik 3. 12. 2006 13:15

Také čekám důležité emajly, ale zas čuším, protože je to zadarmo a neočekávám kvalitu jako u většiny placených služeb. Ale na druhé straně pamatuji doby, kdy se pomocí emajlu dalo on line pokecat stejně jako na ICQ.
Blbý můžeš být, ale musíš si umět poradit...
šarik
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka