Voucher na Invex

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Revan 4. 10. 2006 18:54

Tak sem to odeslal a zatim nic, jak dlouho to trva nez to dojde?
Revan
Junior

Odeslat příspěvekod includes 4. 10. 2006 21:41

hm...tak na oficiálních stránkách píší, že všechny vouchery již rozdali :x ...
includes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod benco 5. 10. 2006 09:58

Hmm, tak neviem. Vcera vecer som to poslal a dnes mi prisiel voucher ze dostanem miestenku na predajni na pondelok. Mam tomu verit a mozem kludne prist do Brna alebo je to nejaky o.... a na pokladni ma vysmeju a poslu dpc? Rad by som tam isiel, ale mam volno len pondelok a 500KC za listok nedam.
LOCK LOCK LOCK :o
benco
Junior

Odeslat příspěvekod tomasslavicek 5. 10. 2006 10:52

minulý rok jsme tam šli takhle celá rodina...
tomasslavicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Oops! 5. 10. 2006 12:27

Včera jsem vyplňoval ten dotazník a poslal. Vlastně do 10min. jsem dostal na mail voucher.
Jinak loni jsem taky dostal od 602 voucher, ale moc se mi nechtělo věřit, že po loňských patáliích ho budou dávat i letos.

Velké díky 602 :D
Oops!
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mapupsa 5. 10. 2006 15:29

Včera večer jsem se registroval a dneska fakt přišel ten voucher!
Myslíte, že bude stačit černobíle? Když je na něm napsané na pondělí a středu, můžu jít dvakrát nebo jen v jeden den?
Každopádně jsem tím docela uchvácen 8)
mapupsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Oops! 5. 10. 2006 15:59

nn jen na jeden den :D. Ten voucher jim tam odevzdáš. Na každém voucheru je číslo, které pak si vyškrtnou z evidence a už pak není platnej. Ani nevím proč bys tam chodil 2x.

//Mývalice: Nepoužívej citaci, když reaguješ na předcházející příspěvek. Je to zbytečné. Jak citovat příspěvky, na které reagujete
Oops!
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 5. 10. 2006 17:24

M. píše:Clovek musi vedet, proc tam jde a co chce videt a pak je to docela dobry.
Jenom ti "lovci" jsou tam hrozni.

Naprosto souhlasim, a nejhorší je že všechnu školáky, kteří tam jsou strkají do jednoho pytle a tvrdí že tam jsou jen kvůli reklamním předmětům
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Junior

Odeslat příspěvekod benco 5. 10. 2006 17:25

No ale co sa tyka toho vytlacenia tak na to by nam ktosi este mohol odpovedat plz. Staci to ciernobiele? lebo nahanat kdesi farebnu tlaciaren sa mi nechce a pokial ide len o to cislo tak by v tom nemal byt problem. Thx
benco
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 5. 10. 2006 18:18

Mno, minule jsem to sice vytisknul barevně, ale jedna barva mi už v tiskárně chyběla, tak ten voucher byl takový celý do růžova a v poho mi ho vzala. Ale i v černobílý by měly vzít, taky teď nemám barevnou cartridge a tak pojedu taky s černobílým....
Oops!
Pokročilý

Odeslat příspěvekod benco 5. 10. 2006 18:20

No to som rad, ze tam nepojdem sam s ciernobielou. Thx
benco
Junior

Odeslat příspěvekod vlashek 5. 10. 2006 19:32

Podle podmínek na stránkách BVV musí být ten, kdo využije voucher starší 18 let. Myslíte, že je problém, když tuhle podmínku ještě nesplňuji? Kontroluje se to přísně? Nerad bych zůstal stát před bránou.
vlashek
Junior

Odeslat příspěvekod includes 5. 10. 2006 21:55

Pls, nemáte ještě někdo jeden voucher navíc? Pls :( ...
includes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lukes 6. 10. 2006 21:54

vlashek píše:Podle podmínek na stránkách BVV musí být ten, kdo využije voucher starší 18 let. Myslíte, že je problém, když tuhle podmínku ještě nesplňuji? Kontroluje se to přísně? Nerad bych zůstal stát před bránou.a/quote]

co sem slysel tak vek budou kontrolovat (hlavne po zkusenostech z minuleho roku a akci 602)

takze kdo nema 18 at to ani nezkousi nema to cenu :(
Lukes
Junior

Odeslat příspěvekod Lumpi 9. 10. 2006 19:08

A kdyz mi neni 18 a pujdu tam s otcem, tak me tam pusti?
Lumpi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka