Blokují mi porty?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod aarfy 13. 9. 2006 17:14

Mám internet přes wifi a dneska to na pár hodin vypadlo. Po obnovení provozu mi běží všechno dobře i rychle, ale pokud spustím dc++ nabo torrent, žádný download, ani upload nerozběhnu...

kde může být problém? jak zjistím, zda mi neblokují porty?
aarfy
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 13. 9. 2006 20:26

Pokuď ty to běželo předtím, a nyní ne, tak je to myslím jasné, seřvi providera a pohroz výpovědí, pokuď tedy nejsi na nějaké free wifi síťi
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Mira 14. 9. 2006 09:31

Přesně tak, pokud je provider hajzl, nezbývá nic jiného, než pohrozit výpovědí a co nejrychleji si najít něco lepšího.
S tím mojím providerem sem se nemohl dohodnout. Pořád mi omezoval upload a download a sebral nám veřejné IP adresy, tak jsem se na něj vys*al a přešel jsem na plno-hodnotnější NET s veřejnou IP a ještě větší rychlostí za stejnou cenu. :wink:
Mira
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 14. 9. 2006 09:47

Nez na nej vlitnes precti si dukladne podepsanou smlouvu a podminky od providera. Pokud si souhlasil pri podpisu s omezenim na P2P asi se s tiznosti neuspejes. Pokud tam nic takoveho neni udelej bububu.
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Benjamin 14. 9. 2006 10:23

Tomasek1234: Co je ve smlouve je v konecnym dusledku jedno - proste me se*e, tak se na nej vykaslu, jestli to bude blokovat. Aspon tak bych to udelal. Nastesti takovehle problemy resit nemusim.
Umělá inteligence není soupeř pro přirozenou hloupost.
Benjamin
Junior

Odeslat příspěvekod r.polasek 14. 9. 2006 10:25

Tohle je o komunikaci. S každým se dá domluvit za jakých podmínek se to dá povolit.
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Junior

Odeslat příspěvekod aarfy 14. 9. 2006 11:07

ve smlouvě nic o p2p nemám. On větší problém bude, že já nemám ke komu přejít. Pokud teda neberu v úvahu dial-up od telecomu. Adsl u nás dle mého názoru není a jinou wifi tu taky nechytnu. Kabelovka tu není taky. Je to docela na pytel:(((((
aarfy
Junior

Odeslat příspěvekod sun_li 14. 9. 2006 11:23

Pokud mas doma telefon od zlute bestie co zkusit Ceske radio komunikace?

http://www.radiokomunikace.cz/cs/
sun_li
Junior

Odeslat příspěvekod HelloMan 14. 9. 2006 12:46

Ja jsem mel uplne to samy. Zkusil jsem to resit s poskytovatelem ale ten mi rekl, ze P2P site nejsou povazovany za internetove sluzby - moc tomu nerozumim. Problem je v tom, ze u nas doma je to to samy-jediny normalni pripojeni je wifi toho providera- nebo GPRS od Vodafone. Nekde uz tady o tom diskuze bude, ale vyresil jsem to VPN anonymizerem http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=32 ... anonymizer
a vubec tady na zive je tech diskuzi o tom, jak ten anonymizer pouzit vic.[/url]
HelloMan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HelloMan 14. 9. 2006 12:50

HelloMan
Kolemjdoucí