Jak odeslat reklamu nebo nabidku prace aby to nebyl spam? /j

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod trojan 28. 9. 2006 21:53

Nekolikrát se mi stane, ze mi prijde reklama na praci nebo sluzbu od nekoho, koho vubec neznam, a jsou to obrovske firmy. To se neboji spam zakona? Cceme take nabizet praci pomoci emailu, ale jak se to ma posílat aby to nevyznelo jako spam? (jak poslat spam, aby to nebyl spam)
Spyware nemá šanci!!!
trojan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kyosuke 28. 9. 2006 22:06

Když pošleš spam, tak to prostě bude spam. ;-) Je to tak těžké pochopit? :lol:
Kyosuke
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymous 28. 9. 2006 22:20

SPAM je vlastně nevyžádaná pošta, takže každou nabídku, kterou jsme neschválili např. při registraci ne nějakém eshopu, atp. můžeme považovat za SPAM..
Anonymous

Odeslat příspěvekod AraxoN 28. 9. 2006 22:32

Je rozdiel v tom, čo je spam v počítačovej terminológii, a v tom čo príslušný zákon považuje za spam. Najlepšie je vyhľadať si zákon a prečítať si ako to definuje. Následne svoj mail formulovať tak, aby neniesol všetky nutné znaky spamu po právnej stránke. Na Slovensku to je v zákone inak než v Čechách, takže neporadím.

A je tiež otázka, či to chceš len v medziach zákona, alebo aj v medziach slušnosti a morálky. Pretože to nie je to isté. Niečo čo je perfektne v súlade so zákonom, môže byť drvivou väčšinou ľudí odsúdené ako niečo čo sa im nepáči. Je otázka, či firma chce dostať nálepku spamerskej spoločnosti. Okamžitým efektom môže byť zvýšenie tržieb, ale za cenu zhoršenia vnímania firmy v očiach verejnosti na dlhšie obdobie.
Podporujte baktérie - pre veľa ľudí je to jediná kultúra, ktorú majú.
AraxoN
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 28. 9. 2006 23:38

Nabídka práce po e-mailu? To už je samo o sobě dost pochybné. Že by nějaká domácí práce na způsob: pošlete 500,- a pak běžte do pr... :lol:
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN