Freelotto.com

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod petrda 11. 12. 2006 17:10

Ahoj nemáte někdo zkušenost s freelottem.com??
Jednou jsme kliknul na baner a od te doby mi chodi na email zprávy, že jsem vyhral 1 milion dolarů......
Není to nějaká blbost? A kdyb jo tak co mám udělat díky.
petrda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iwigirl 11. 12. 2006 17:12

:D to si piš, že to je blbost. co udělat? neklikat příště na banery a pak se ptát, jestli je blbost, že mi někdo jen tak dává 1 milion dolarů.. Omlouvám se za ironický tón, ale tohle je i na mě moc.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrda 11. 12. 2006 17:50

No, ale co když jsem fakt vyhral??? Kdybych aspoň uměl dobře anglicky, ale prd tomu rozumím. Ja newvím mám nějaký pin co poslali mám zadat číslo karty a je nevím co ještě...
petrda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gigi 11. 12. 2006 17:59

Ty jsi VŮŮŮL! Jak si můžeš myslet, že ti někdo dá něco zadarmo? Kde žiješ? (Omlouvám se hrubé slovo, ale tahle naivita si jiné pojmenování nezaslouží.)
Gigi
Junior

Odeslat příspěvekod iwigirl 11. 12. 2006 18:00

petrda: jojo....číslo karty, číslo účtu a pin jim dej...
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 11. 12. 2006 18:14

Já chci taky vyhrát, já chci taky vyhrát! Asi taky klinku :-D ... Tohle mám opravdu nejraději, viz. nejmenovaná firma BECK international prodává starým lidem "skvělé" výrobky a Ti pak chodí do TV a dělají ze sebe s prominutím voly, že je firma podvedla. Chtělo by to, aby byla blbost trestná :-) Promiňte mi OT, ale toto už je i na mě moc.
Anonymous

Odeslat příspěvekod b!ologic 12. 12. 2006 20:44

ROFL
Ten chlapek na ty uvodni strance ( http://www.freelotto.com ) je krutej. :lol: :lol: :lol: To bude typicky ucastnik podobnych soutezi.
I'm the Lizard King, I can do anything.
b!ologic
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků