ZÁSAH POLICIE.

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Asta-killer 16. 12. 2006 00:29

cyber kaktus, informacii mas okolo seba na nete fakt dost. Inak ak by si potreboval fakt kvalitne kryptovanie, tak idealne je hardwarove, ktore kryptuje uz pred radicom disku.
http://linkbun.ch/268h
Asta-killer
Junior

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 16. 12. 2006 00:31

jj koukam na neco ohledne PGP
cyber kaktus
Junior

Odeslat příspěvekod Asta-killer 16. 12. 2006 00:32

Mr.Lister.ale iste! ja ich pred zasahom do pevneho disku upozornim, ze tie data ktore tam mam su pre mna silne citlive a ich poskodenim mi vznikne majetkova ujma a nezabudnem ich upozornit, ze po zniceni bude nasledovat zaloba z mojej strany. Takyto protiutok malokto z radov policie ocakava, lebo su presvedceni, ze pred nimi sa vsetci zoseru.
Asta-killer
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymous 16. 12. 2006 00:34

Asta-killer píše:Jersey, zda sa mi, ze si na tom zle s chapanim... ja som tym dal najavo, ze si na tom dusevne este horsie ako policajt.

Já jsem na tom zle s chápáním, ale no tak. Já Vás pochopil moc dobře, bohužel člověk je tvor omylný, a tak jsem si špatně přečetl, co jste psal. A jak už jsem jednou vzpomněl, Váš písemnej projev a chování k cizímu člověku vypovída mnoho o Vaši inteligenci. Dobrou noc.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Asta-killer 16. 12. 2006 00:35

"Nebudu se s Vámi hádat, máte jen potřebu napadat. Jen abyste tím policistou nebyl sám. Dobrou noc."

No boh chran... to je uz silne sci-fi aj na mna.

Alebo mas pocit, ze som volavka, ktora namotava ludi aby sa odviazali a prezradili co to o sebe??? - To je omyl, tak hloboko som este neklesol.
Dobru noc a uz tolko nepozerat americke filmy, v ktorych si amici poradia uplne so vsetkym a v realite sa rozsypavaju ako praskovy cukor.
Naposledy upravil Asta-killer dne 16. 12. 2006 00:37, celkově upraveno 1
Asta-killer
Junior

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 16. 12. 2006 00:36

takze bych trochu uklidnil diskuzi a vyzval vsechny k precteni clanku o PGP ;)

http://www.zvedavec.org/bezp_568.htm
cyber kaktus
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 16. 12. 2006 00:36

Asta-killer: Újma ti nepochybně vznikne, ale jak budeš u soudu prokazovat výši té újmy? O kolik podáš žalobu a o co to opřeš ?
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 16. 12. 2006 00:37

tak se omlouvam ze jsem zde dal clanek kterej je free jen z 1/3 ale pokud ma nekde full verzi tak ho sem klidne nahodte ;)
cyber kaktus
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymous 16. 12. 2006 00:40

Asta-killer píše:Dobru noc a uz tolko nepozerat americke filmy, v ktorych si amici poradia uplne so vsetkym a v realite sa rozsypavaju ako praskovy cukor.
Ano, zamyslete se nad tím, co jste napsal. A teď mi řekněte, jak dokážete, že tam bylo nějaké know-how. Až přijdete na to, že nijak, rozsypete se jak ten cukr..
Anonymous

Odeslat příspěvekod Asta-killer 16. 12. 2006 00:41

Mr.Lister, pochopitelne to bude len taky uskok aby som dostyal druhu stranu do neistoty a tym ich znervoznil. Jednoducho budem to opierat o vypovede svedkov, ktory potvrdia, ze som mal v PC pripravene zlepsovaky a vynalezy na patentovanie. Vaha svedka je dost velka a kedze druha strana mi to po zniceni dat nebude mat ako vyvratit, maju problem.
Asta-killer
Junior

Odeslat příspěvekod Asta-killer 16. 12. 2006 00:45

A nepomoze im ani najlepsia forenzna analyza.
Asta-killer
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymous 16. 12. 2006 00:54

Asta-killer píše:Mr.Lister, pochopitelne to bude len taky uskok aby som dostyal druhu stranu do neistoty a tym ich znervoznil. Jednoducho budem to opierat o vypovede svedkov, ktory potvrdia, ze som mal v PC pripravene zlepsovaky a vynalezy na patentovanie. Vaha svedka je dost velka a kedze druha strana mi to po zniceni dat nebude mat ako vyvratit, maju problem.

Jinými slovy páchate trestní čin křivé výpovědi a nabádání k trestnímu činu. Jsem v tomto zatím laik, ale vidím, že tímto chováním daleko nedojdete.
Anonymous

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 16. 12. 2006 00:56

no a co kdyby chtela po vas aby jste data dekryptoval vy sam a ukazal jim tak ze tam nic nelegalniho co tam byt nema neni, pak prece neni v nicem problem, a pokud nechcete tak maji o duvod vice vas podezirat a tim se vas i mene bat a maji vas v sachu oni, muzou argumentovat tim ze vas vyzvali k decryptaci a vy jste tak neucinil z duvodu podezreni na pachani trestneho cinu
cyber kaktus
Junior

Odeslat příspěvekod Asta-killer 16. 12. 2006 00:58

Jersey, Ty si fakt typek, kolko krat este napises, ze dobru noc a stale sem pustas blaboly? Ty si tazky intelektual, len aby si si za to nieco aj kupil.A nepacham nic, mas to pomylene. Odkedy je hypoteza pachanim trestneho cinu? Vidi sa mi, ze snupes asi nejaky bordel.
Asta-killer
Junior

Odeslat příspěvekod Asta-killer 16. 12. 2006 01:02

"no a co kdyby chtela po vas aby jste data dekryptoval vy sam a ukazal jim tak ze tam nic nelegalniho co tam byt nema neni, pak prece neni v nicem problem, a pokud nechcete tak maji o duvod vice vas podezirat "

Podozrievat mozu, ale to je tak vsetko.Aj ja mozem podozrievat postara, ze mi jebe staru ale to nic neznamena. To nie ja ziadny dokaz. Nic ale naozaj nic ich neopravnuje ktomu ,aby som im musel ukazat data, ktore povazujem za svoj nehmotny majetok a ktorym by mi mohla vzniknut financna ujma, pripadnym prezradenim, niekoho zo zainteresovanych.
Naposledy upravil Asta-killer dne 16. 12. 2006 01:05, celkově upraveno 2
Asta-killer
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka