Nejede mail.centrum.cz?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod 5h1nj1 5. 1. 2007 14:40

Funguje momentalne nekomu web rozhrani na centrum.cz? Nutne tam potrebuji a nejde mi to. Zustane prazdna obrazovka. Ma nekdo info, prosim?

edit: Hm, zda se, ze uz se to rozbehlo, ale ma to porad silene prodlevy. Zatracene centrum.
5h1nj1
Junior

Odeslat příspěvekod kmiki 5. 1. 2007 14:47

ted jsem tam byl funguje
kmiki
Junior

Odeslat příspěvekod LubosD 5. 1. 2007 14:53

Není lepší přímo používat POP3 (nebo samozřejmě IMAP4, pokud ho podporují) a SMTP?
Luboš Doležel, AbcLinuxu.cz
LubosD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 5. 1. 2007 17:32

JJ ať žije IMAP4, já ani nevím jak už to web rozhraní vypadá :mrgreen:
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod schm20 5. 1. 2007 19:02

Můžete mi někdo vysvětlit v čem vidíte tak velké výhody IMAP4 pro domácí účely? Je velmi doporučovaný a občas se mě někdo zeptá v čem je jeho tak velký výhoda. Já ho používám jen pracovně ale pro osobní email přistupuji přes klasický rozhraní, zdá se mi zbytečný pro domácí účely.
schm20
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucky-x 5. 1. 2007 19:09

Jsem stejneho nazoru... ackoli pro me ma urcite kouzlo, daji se v nem pridelovat prava i jinym uzivatelum k vasemu uctu. Napr. povolit pristup do nejake složky. A mimochodem já do IMAPu mam moznost pristupovat i pres web rozhrani.
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 6. 1. 2007 19:30

Pro mě je to lepší, protože tím pádem si poštu můžu stahovat jak do PC tak no notebooku. Oceňuju to hlavně u školní pošty, jinak asi pro normální soukromou poštu to až tak nevyužiješ..
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucky-x 6. 1. 2007 20:04

tak s pop3 si taky muzes stahovat jak do pc tak do notebooku stačí aby jsi při stahování zanechával na serveru kopii zprávy ;-)
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod packy 6. 1. 2007 20:17

Ja mam pocit, ze hlavni rozdil mezi POP a IMAP je ten, ze s IMAPem si muzes tahovat jen hlavicky zprav a teprve po rozkliknuti se ti stahne cela zprava, i s prilohou. Je to vyuzitelne napr. jako ochrana proti virum - nestahne se ti nic co nechces. Dalsi vec a to ja ocenuji, kdyz se pripojuji pres gprs a platim si za data, ze se mi automaticky nezacne stahovat vse co prislo behem me nepritomnosti - prezentace o filosfii zivota atd :) Ja v tom PLUS vidim.
Geomatika for ever...
packy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 6. 1. 2007 20:26

Přesně tak. Navíc se tím dá odstranit případný spam, který prošel filtrem už na straně serveru. Velká výhoda to je i u PDA a smartfounů, protože na GPRS/EDGE je to díky stahování malých hlaviček emailů výrazně rychlejší a nezapráskává to zbytečně paměť zařízení.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 6. 1. 2007 22:17

packy píše:Ja mam pocit, ze hlavni rozdil mezi POP a IMAP je ten, ze s IMAPem si muzes tahovat jen hlavicky zprav a teprve po rozkliknuti se ti stahne cela zprava, i s prilohou. Je to vyuzitelne napr. jako ochrana proti virum - nestahne se ti nic co nechces. Dalsi vec a to ja ocenuji, kdyz se pripojuji pres gprs a platim si za data, ze se mi automaticky nezacne stahovat vse co prislo behem me nepritomnosti - prezentace o filosfii zivota atd :) Ja v tom PLUS vidim.


Ano to taky :wink:
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků